تمدن های پیشرفته باستانی!

تمدن های فوق پیشرفته باستانی!!! یا شواهد وجود موجودات هوشمند و سفر در زمان!

تمدن های فوق پیشرفته باستانی . کمی غیر معقول به نظر میرسد و این عادیست چطور میشود که در گذشته ای دور که کمترین و ساده ترین جهیزات ساخته دست بشر وجود نداشت تمدن ها از تجهیزاتی گاه پیچیده استفاده کنند؟

نظریات مختلفی در این رابطه وجود دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد . شواهدی که محققان در این رابطه پیدا کرده اند به قدری مرموز و شگفت انگیز هست که فکر هر کسی را به چگونگی ساخت و پیچیدگی آن درگیر میکند!

این مدارک کاملا مستند بوده و برگرفته از سایت های معتبر خارجی و کتب علمی میباشد و توسط محققان مشهور کشف یا توسط پژوهشگران مختلف معتبر و بین المللی واکاوی شده اند.

در ادامه به بررسی تک تک مدارک و شواهد میپردازیم :

شواهد استفاده گذشتگان از بمب اتم و انرژی هسته ای!!! :

ماهاباراتا

به مدت چند سالی است (۵۰-۱۰۰) که بحث انرژی هسته ای و دریافت انرژی از همجوشی اتم های حاصل از مواد رادیواکتیو به مانند اورانیوم بسیار داغ است . مخصوصا بعد از انفجار های وحشتناک هیروشیما و ناکازاکی و فاجعه انسانی حاصل از آن جامعه بشری نسبت به موضوع هسته ای وسواس به خرج داده و فعالیت های در راستای آن را شدیدا زیر نظر گرفته . این انرژی نو ظهور که مدتی از تولدش نمیگذرد دستاورد و زندگی بشر را دستخوش تغییرات اساسی کرده. ولی محققان از ویژگی های انفجار های هسته ای تا قبل از کشف این مهم خبر نداشتند . ولی شواهد نشان میدهد در کتب باستانی ویژگی انفجار های هسته ای به وضوح ذکر شده!!!

به طور مثال به متن زیر که از شعر باستانی هندو ماهابهاراتا ست توجه کنید :

در این کتاب بسیاری از سلاح های وحشتناک شرح داده شده اند اما ترسناکترین آنها اسلحه ای بود که در مقابل ویریشیس استفاده شد روایت داستان این چنین است :

گورخا با ویمانای تندرو و قدرتمندش پرواز میکرد و  یک موشک که همه قدرت جهان در آن جمع شده بود پرتاب کرد ستونی نورانی از دود و آتش به درخشندگی ۱۰۰۰۰ خورشید با شکوه تمام بلند شد آن اسلحه ای ناشناخته بود آذرخش آهن . پیغام آور عظیم مرگ که فرود آمد تا همه نسل وریسیش را خاکستر کند اثرات بعدی این صاعقه آهنین یک حلقه شوم که از فاصله ای زیاد قابل دیدن بود کسانی که در فاصله نزدیک از آن بودند به قدری سوخته بودند که جسدشان غیر قابل تشخیص بود. و کسانی که در فاصله دورتر بودند حالشان کمی خوبتر بود ولی مثل این که صاعقه باعث ریختن مو و ناخن های آن ها شده بود!!!!!!!!!!!

این قسمتی از  شواهد مربوط به استفاده گذشتگان از بمب های اتمی بود .

باستان شناسان در نزدیکی افغانستان و در مرز های این کشور در کاوش تمدن های گمشده بودند که به یک مورد بسیار عجیبی برخوردند! شهری سوخته! که مردمان آن گاه به شدت سوخته بودند بعد ها توسط محققان آزمایشات سنجش میزان رادیواکتیو  انجام شد و به طور شگفت انگیز میزان تشعشعات بالاتر از حد نرمال بود ! در صورتی که معدن اورانیومی در نزدیکی آن نبود! . و این خود نشان دهنده انفجاری اتمی در آن ناحیه و در گذشته ای دور بود!

در هنگام انفجار های  هسته ای به علت دمای بالای محیطی به واسطه گداخت هسته ای اتم ها حبابی به صورت گوی انرژی با دمای داخلی بسیار بالا به وجود می آید که به گوی آتش معروف است ( که در کتب باستانی به مانند بالا ذکر شده) همین دمای بالا باعث ذوب شدن ناگهانی ماسه و تبدیل آن به شیشه میشود .

که در بسیاری از نواحی و در ناحیه ای که باستان شناسان کشف کردند (بالا) به همراه تشعشعات پیدا شده! همچنین ناحیه ای در صحرای نوادا در آمریکا وجود دارد که تا شعاع چندین( ۱۰۰ ها) متر  ماسه های اطراف تبدیل به شیشه شده که منشا ناشناخته داشته و نمیتواند در اثر صاعقه و یا … باشد ( وسعت این ناحیه به قدری زیاد است که ایجاد آن در اثر صاعقه و یا… به کل منتفی میشود) و قدمت شیشه ها و مکان چندین هزار سال پیش است که عامل آن ناشناخته میباشد!!!

 این ها شواهدی از تکنولوژی و تمدن های پیشرفته گذشتگان میباشد که گاهی بسیار عجیبند در ادامه به بررسی مصنوعات کاملا پیچیده و شگفت انگیز میپردازیم که ذهن هر خواننده و محققی را درگیر خود میسازد مصنوعاتی که گاه طبق گفته شاهدان عینی دارای قدرت های جادویی میباشند!

جمجمه های شگفت انگیز بلورین :

جمجمه کریستالی

جمجمه کریستالی

 تعداد ۱۳عدد جمجمه شیشه ای از مناطق مختلف دنیا از قبیل مکزیک و آمریکا و… کشف شد و این جمجمه ها یکی از جالب ترین موضوعات باستان شناسی اند این جمجمه ها در اطراف خرابه های تمدن مایا ها پیدا شدند و همچنان به صورت راز باقی ماندند برخی معتقد اند این جمجمه ها قدمتی بیش از ۵۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ سال دارند بر روی این جمجمه ها تحقیقات زیادی صورت گرفته ولی هنوز منشا آن ها ناشناخته اند!

این جمجمه ها منطق را به مبارزه میطلبد!!!

چون تمام مطالعات سنگ شناسی نشان میدهد که این جمجمه ها باید موقع تراشیده شدن شکسته میشدند!

مشهور ترین و اسرار آمیز ترین جمجمه کریستالی جمجمه میشل – هجز شباهت غیر قابل انکاری به جمجمه انسان دارد و علت دوم برای این که شگفت انگیز باشد دلیلیش این است که هیچ  کس نتوانسته است چگونگی ساختن این جمجمه را شرح دهد. جالب است بدانید که تلاشهایی که مجسمه سازان چیره دست و مشهور و مهندسان بلورشناسی برای ساختن یک جمجمه شبیه به میشل – هجز انجام داده اند ناموفق بوده است. این جمجمه وزنی معادل ۳/۵ کیلوگرم دارد.

مجسمه به آزمایشگاه هیولت-پکارد سپرده شد تا راز ساخت آن را کشف کند بررسی ها و تلاشها به نتیجه ای نرسید ولی چیزی بسیار فراتر از ذهن کشف شد شرکت اچ پی نتایج بسیار عجیبی را منتشر کرد. محققان متوجه شدند که این کریستال ها بر خلاف محور طبیعی کریستال تراشیده شده اند که غیر ممکن است!

نکته این است تراشیدن کریستال بر خلاف محور طبیعی با دقیق ترین دستگاه های تراش الماسی و لیزری باعث شکسته شدن یا باعث به وجود آمدن خراشیدگی میشود که مهم ترین قسمت معما این است که در این جمجمه کوچکترین خراشیدگی وجود ندارد که نشان دهد توسط دست ساخته شده حتی دستگاه های برش لیزری نیز خراشیدگی هایی را بر روی جمجمه های ساخته شده (کپی شده) داشتند!!!

به راستی این جمجمه چگونه در ۳۶۰۰۰ سال پیش ساخته شده که هنوز معروف ترین شرکت ها و مشهور افراد نتوانسته اند موردی مشابه با این تکنولوژی کنونی بسازند؟

برخی معتقدند که این مصنوعات توسط موجودات فرازمینی ساخته شده اند . یک نظریه دیگر در رابطه با شواهد تمدن های فوق پیشرفته وجود تمدنی پیشرفته قبل از تمدن ما و گذشتگان بوده که گویا در اثر پیشرفت بالا و جنگ ها ی هسته ای خود را به ورطه نابودی کشانده اند! و نسل خود را منقرض کرده و تنها برخی افراد در گوشه جهان زنده مانده اند .

فکر کنید جهان در حال جنگ هسته ای است و بشر خود را نابود میکند و تمدنی ساده و اولیه در جزیره ای دور افتاده به زندگی خود مشغولند بعد از جنگ ها مردمان این جزیره تنها بازماندگان جهانند حال بعد از گذشت سال ها این افراد به مناطق مختلف سفر میکنند و نسل خود راگسترش میدهند و از نو شروع میکنند! در حالی که چندین سال پیش جهان در اوج پیشرفت خود بود!!! ولی آن همه پیشرفت نابود شد.  این ها نظریاتی پیرامون این موارد و مصنوعات و توصیف ها هستند که بهترین آنها منشا فرا زمینی است.

کامپیوتر های باستانی :

کامپیوتر ها چند سال پیش پا به عرصه وجود نهادند . ولی گویا کامپیوتر ها از گذشته وجود داشته و از آن ها در کار های مختلف از جمله سنجش زمان و محاسبا نجومی استفاده میکردند!

Antikythera mechanism یک کامپیوتر مکانیکی متعلق به ۲۰۰۰ سال پیش (۸۰ قبل از میلاد ) می باشد که برای محاسبات نجومی طراحی شده است .

این وسیله در سال ۱۹۰۰ در قسمت شمالی جزیره کوچک آنتی کیترا در ناحیه کرت یونان توسط عده ای غواص که برای جمع آوری اسفنج رفته بودند در یک کشتی غرق شده متعلق به عصر برنز در میان تعداد زیادی از وسایل دیگر کشف گردید . و به موزه آتن منتقل شد اما ماهیت اصلی آن تا دهه ها بعد مجهول ماند.در سال ۱۹۵۸ درک جی سولا پرایس در صدد ترمیم این قطعه برآمد.

 درسال ۱۹۷۱ یک اسکن ایکس ری نشان داد که این جسم دارای چرخ دنده های متعدد درون خود می باشد.این کامپیوتر دارای تکنولوژی منحصر به فردی است به صورتیکه تکنولوژی ساخت آن برابر با تکنولوژی ساخت ساعت در سویس در قرن ۱۹ می باشد وتا قبل از قرن ۱۴ که ساعت نجومی ساخته شد وسیله ای با این مکانیسم پیچیده ساخته نشده است .

گوی اسرار آمیز :

از دیگر مصنوعات شگفت انگیز میتوان به گوی اسرار آمیز ۲.۸ میلیارد ساله اشاره کرد!!! بله درست خواندید قدمتی بیش از ۲ میلیارد  یعنی زمانی که از انسان خبری نبود و انسان وجود نداشت! پس چگونه امکان دارد این گوی مصنوعی وجود داشته باشد؟

این گوی ها (که چندین عدد هستند) محصول طبیعت نیستند پس چه کسانی آنها را ساخته اند ؟

 جالب است بدانید در این زمان اکسیژن موجود تنها ۱ ٪ بوده که تنها موجودات تک سلولی میتوانستند زیست کنند!!!

باتری و مصنوعات اهرام مصر :

محققان در کاوش های خود در اطراف اهرام مصر به باتری هایی برخوردند که از زغال و سرکه برای تولید برق استفاده میکرد جالب آن که قدمت آنها چندین هزار سال پیش بود .

تقریبا همه محققان با بررسی آن ها به ماهیت باتری بودن و منبع تولید الکتریسیته پی برده و آن را قبول دارند ولی ولتاژ تولیدی این دستگاه کم و در اندازه باتری های قلمی میباشد.

چطور در هزاران سال پیش ماهیت الکتریسیته برای سازندگان آن باتری معنا داشته ؟

 اهرام مصر خود نیز شگفت انگیز هستند چگونه این سنگ ها با این عظمت تا چندین متر بالا تر از سطح زمین برده شده بطبع با نیروی انسانی امکان ناپذیر است و یا بسیار سخت و طولانی . که تقریبا انجام آن را نا ممکن میسازد!

هیچ تنه درخت و چوبی نیز نمیتواند به عنوان غلتک استفاده شود چون ظرفیت و تحمل چندین تن را ندارند در ادامه شکوه و عظمت این سازه ها به وضوح مشاهده میشود :

اهرام ثلاثه

 از دیگر مصنوعات میتوان به کسو اشاره کرد که در نوع خود بینظیر است و بسیار ظریف تصویر نگاری با اشعه ایکس وجود یک فنر بسیار ظریف را نشان میدهد!!! این مصنوع و وسیله پیچیده در ۵۰۰۰۰۰ سال پیش ساخته شده چه کسی میتوانسته آن را بسازد؟

هنگامی که معدن  کاران در زمستان ۱۹۶۱ در کوه های کالیفرنیا مشغول کار بودند متوجه جسمی که ظاهرا ساخته شده از چینی سفید بود شدند که دسته ای فلزی براق در وسط خود داشت تحقیقات بعدی نشان داد که این چینی سفید بوسیله یک غلاف شش گوشه احاطه شده. همه این وسایل پیچیده قبل از پیدایش انسان های باهوش یا همو ساپینس ساخته شده اند!!!

 شواهد و مدارک عجیب بسیاری وجود دارد که ذهن را درگیر جهان هستی و ماهیت آن میکند به راستی این وسایل پیچیده آیا توسط موجودات هوشمند ساخته شده اند؟ آیا اینها شواهدی از سفر انسان های آینده به گذشته اند؟ و…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *