بیگانه جنگل بلغارستان 

بیگانه جنگل بلغارستان

 در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۳، گروهی از کوهنوردان در یوندلا ، منطقه ای واقع کشور در بلغارستان با آب و هوای پاک و معتدل در حال پیاده روی بوده اند که یکی از اعضای گروه متوجه چیزی در جلوی خود شده و قبل از این که ناپدید شود، از آن عکس گرفت. بعد از بررسی دقیق عکس متوجه شدند که به نوعی انسان شباهت دارد.

بیگانه جنگل بلغارستان (Bulgaria Alien) و بیگانه آرژانتین (Argentina Alien)

در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۳، گروهی از کوهنوردان در یوندلا (Yodola)، منطقه ای واقع کشور در بلغارستان با آب و هوای پاک و معتدل در حال پیاده روی بوده اند که یکی از اعضای گروه متوجه چیزی در جلوی خود شده و قبل از این که ناپدید شود، از آن عکس گرفت. بعد از بررسی دقیق عکس متوجه شدند که به نوعی انسان شباهت دارد.

ماجرای این عکس برای ما خیلی جالب بود. وقتی تصویر آن موجود درون عکس را به دقت بررسی کردم، متوجه شدم شباهت غیر قابل انکاری با موجود فضایی دیگری دارد:

تصویری که ادعا می شود از یک بیگانه و از راه دور گرفته شده است. گفته می شود این تصویر در آرژانتین گرفته شده است .

اما نکته قابل توجه مربوط به شباهت بسیار غیر عادی بیگانه آرژانتین و بیگانه جنگل بلغارستان است. این دو تصویر را در کنار هم قرار می دهم.

همان گونه که مشخص است شخصی که تصویر بیگانه در جنگل بلغارستان را جعل کرده، موجود فضایی مذکور را از تصویری برداشته که ادعا می شود در آرژانتین گرفته شده است و با اندکی دستکاری وضوح و رنگ این ایجاد کند.

اما ماجرای بیگانه آرژانتین چیست؟ ماجرا به یک گروه موسیقی راک باز میگردد. اما چه ارتباطی بین گروه موسیقی راک «سیو- C.E.IV »  و این تصویر منسوب به آرژانتین وجود دارد ؟

گروه موسیقی راک مذکور در سال های ۱۹۸۹ و ۱۹۹۰ میلادی شروع به کار کرد. نام این گروه برگرفته از حروف لاتین ابتدای «برخورد نزدیک از نوع چهارم- CLOSE ENCOUNTERS OF THE FOURTH KIND » است که به دلیل علاقه خوانندگان این گروه به ماجرای یوفو ها گرفته شده است. اصطلاح فوق یکی از جمله اصطلاحاتی بود که پروفسور جوزف آلن هینک (Allen Hynek) برای طبقه بندی انواع برخورد میان انسان ها و بیگانگان در کتاب هایش به کار می برد. این گروه راک تمایل زیادی به بحث یوفوشناسی داشته و در این زمینه فعالیت دارند.

برایان جنر (Brian Jnr) و برایان اسنر (Brian Snr) از بنیانگزاران این گروه هستند و فعالیت های آن ها علاوه بر موسیقی در سطح مقالات و مصاحبه ها نیز افزایش داشته است.

نکته جالب در این است که گروه سیو در کنسرت ها و اجرا موسیقی خود از مانکن های بیگانه خاکستری استفاده می کنند، یعنی در حین اجرا عروسک هایی به شکل بیگانه ها حضور دارند.

یکی از عروسک های خاص این گروه، گابریل نامیده شده است.

 

حالا اگر به تصویر منسب به بیگانه آرژانتین برگردیم متوجه شباهت عمیق آن بیگانه و گابریل خواهیم شد.

 به هر حال نتیجه کلی پس بررسی مشخص میکند که هر دو تصویر منسوب به بیگانه جنگل بلغارستان و بیگانه آرژانتین جعلی است . در واقع تصویر بیگانه بلغارستان از تصویر بیگانه آرژانتین جعل شده و تصویر بیگانه آرژانتین نیز تصویری جعلی از عروسک گابریل گروه موسیقی سیو است .

نتیجه گیری :

گاها مواردی یافت می شود که مانند مورد بالا با جعل نمودن تصویر و یا ویدیو سعی در نشان دادن شکار تصویر یک موجود بیگانه و یا یوفو را دارند .  البته ممکن است که یکی از عکس های فوق ساختگی نباشد و یکی از عکس ها از روی دیگری جعل شده باشد .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *