پوسته‌های متحرک در اپرا

اپرا

اپرا

فعال کردن پوسته‌های متحرک در اپرا

مرورگر اپرا به اندازه کروم و فایرفاکس معروف نیست، اما کاربران بسیار علاقه‌مند و متعصبی را به خود اختصاص می‌دهد. این مرورگر گاهی ویژگی‌ها و امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که ماه‌ها و حتی سال‌ها بعد به مرورگرهای محبوبی همچون کروم و فایرفاکس اضافه می‌شوند.

یکی از قابلیت‌های جدیدی که در نسخه ۳۲ این مرورگر در اختیار کاربران قرار گرفته است پوسته‌های متحرک یا Animated Themes است. این پوسته‌ها مانند پوسته‌های قبلی رنگ‌بندی و ظاهر گرافیک خاص خود را دارد و تفاوتش با پوسته‌های قدیمی، در انیمیشن ویدئویی است که در Speed Dial یا پس‌زمینه مرورگر برای شما به‌نمایش در می‌آورند. حرکت ابرها، بارش برف و باران، طلوع و غروب خورشید و بسیاری از موارد دیگر جزو انیمیشن‌های موجود در پوسته‌های متحرک هستند. چنانچه شما نیز کاربر این مرورگر هستید و مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا داده‌اید، می‌توانید با استفاده از روش زیر پوسته‌های متحرک را فعال‌ کنید:

۱ـ پس از اجرای مرورگر اپرا، در نوار آدرس لینک زیر را وارد کرده و کلید اینتر را فشار دهید.

https://addons.opera.com/en/themes

۲ـ از بالای صفحه روی لینک Animated کلیک کنید تا پوسته‌های متحرک برای شما نمایش داده شود.

۳ـ با کلیک روی تصاویر هر یک از پوسته‌های به‌نمایش درآمده، پیش‌نمایشی از انیمیشن ویدئویی در صفحه جدید به‌نمایش درآمده و با کلیک روی Add to Opera پوسته مورد نظر دانلود و به مرورگر شما اضافه می‌شود.

۴ـ اکنون با مراجعه به Speed Dial انیمیشن پوسته را مشاهده خواهید کرد.

توجه: فعال شدن پوسته‌های متحرک، منابع بسیاری از سیستم شما را به خود اختصاص می‌دهد و ممکن است کاهش سرعت رایانه را به همراه داشته باشد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *