منطقه پنجاه و دو

منطقه پنجاه و دو

منطقه پنجاه و دو

منطقه پنجاه و دو چه چیزی رو قایم میکنه سوال خیلیاس، بعد از مدتها تلاش موفق شدم با یکی از پژوهشگرانی که بیشتر از بیست سال در مورد منطقه پنجاه و دو تحقیق میکنه ارتباط دونفره داشته باشم و مصاحبه کوتاهی با ایشون انجام بدم که تصمیم گرفتم متن رو بصورت کامل و بدون سانسور بذارم.

این مقاله که در تاریخ دوم اکتبر امسال نوشتم قطعا یکی از حجیمترین مقالاتم است که در چند سال گذشته داشتم.

سوال من: نمیخوام که وقت رو روی منطقه پنجاه و یک بذارم، چون تقریبا اسمش و فعالیتش برای حقیقتجوها بصورت کاملا مستند باز و آشکار شده.

جواب ایشون : اسم منطقه پنجاه و یک رو در صحرای نوادا در آمریکا تقریبا هر کسی شنیده، اما اسم منطقه پنجاه و دو تقریبا واسه اکثریت نا آشناست. اصولا ارتش هر کشور «قدرتمند و پیشرفته ای» که تکنولوژی ساخت سلاح رو داره، دارای مکان یا مکانهای مخفی برای تست سلاح هست که بخاطر جلوگیری از معزل جاسوسی صنعتی و مسایٔل امنیتی کشور تحت مراقبت شدید و مخفی نگه داشته میشن.

منطقه پنجاه و یک و پنجاه و دو هم از همین مناطق هستند. در ماه مه سال هزار و نهصد و هشتاد و نه جهان اولین بار متوجه وجود منطقه پنجاه و یک شد، یکی از کارمندان سابق اون منطقه بنام مستعار دنیز در یک برنامه لایو در تلویزیون دولتی گفت که سابقا اونجا کار میکرده و حداقل نه سفینه که غیر زمینی بودند رو توی مدت فعالیتش همراه موجودات کوتاه قد و سبزرنگ دیده.

دولت آمریکا از اون روز تا سال دوهزار و سیزده وجود منطقه پنجاه و یک رو رد کرد و در این سال بنا به درخواست جفری ریشلسون پژوهشگر بزرگ که درخواست رویت اسناد منطقه پنجاه و یک رو داد، وزارت دفاع آمریکا مجبور به تایید وجود این منطقه شد البته به عنوان محوطه تست جتهای جنگی ولی به همون نام منطقه پنجاه و یک.

اما در مورد منطقه پنجاه و دو بازی از کی شروع شد ر‌و میتونیم رجوع بدیم به سال هزار و نهصد و شصت و هشت در شانزدهم ماه مه که در منطقه کوچک اسکار ولی که مردمش از دامداری معیشت و گذران زندگی میکنند و در طول یک شب بیش از شش هزار گوسفند تلف شدند. معاینه ها حاکی از این بود که این گوسفندان بطور شدید بخودشون میپیچیدند بخاطر درد ماهیچه و در آخر هم به علت خفگی مردند. ادامه داره این پست!! #کاوه_سیبکی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *