آریلیا لوئیس جونز

آریلیا

آریلیا لوئیس جونز (Aurelia Louise Jones) اوایل دهه ی ۱۹۴۰ در مونترال به دنیا آمد. او فارغ التحصیل پرستاری است و بیشتر سال های بزرگسالی خود را به عنوان یک درمانگر طبیعی و هومیوپات به پرستاری و مشاوره ی معنوی و سلامتی پرداخت. او درمان کل گرا و مشاوره ی حیوانات با بکارگیری تغذیه، هومیوپاتی، اسانس گل ها و چندین روش درمان طبیعی دیگر را نیز در حرفه ی خود گنجاند.

سال ۱۹۹۸ تحت حمایت انجمن برادری نور و نظام ملچیزدک، به عنوان برگزیده منصوب شد و بخش اعظم وقت خود را به وظیفه ی معنوی خود اختصاص داد. او معلمی معنوی بود که خود را وقف آموزش اصول و قواعد هوشیاری کرد که منتهی به صعود می شوند.

سال ۱۹۹۷ بود که تحت هدایت اداما (Adama) و انجمن لموری نور تلوس، به کوه شستا نقل مکان کرد تا برای مأموریتی همراه آنان آماده شود که در نهایت تبدیل به بخش اصلی زندگی کاری او شد. او یک سال بعد در ژوئن ۱۹۹۸ به کوه شستا نقل مکان کرد و ۱۱ سال بعدی را غرق در اشتیاق به مأموریتش گذراند.

آریلیا لوئیس به عنوان بخشی از مأموریتش، مجرایی برای اداما، کاهن اعظم شهر لموری تلوس و همچنین سایر اساتید نور قرار گرفت. او گردهمایی های لموری را یک یا دو بار در سال در کوه شستا برگزار می کرد و اوایل سال ۲۰۰۲، کنفرانس ها و کارگاه هایی در کشورهای مختلف دنیا برگزار کرد.

آریلیا مؤسسه ی انتشاراتی نشر نور کوه شستا را تأسیس کرد و مدیریت روزنامه ی “تماس لمورین” را بر عهده داشت. او از طریق گربه اش انجلو، پیام هایی از قلمروی حیوانات دریافت کرد که در کتابش به نام “پیام انجلو به دنیا” منتشر شد. انجلو گربه ی محبوب او بود که دوباره به این دنیا آمد تا بار دیگر همراه او باشد و از طرف قلمروی حیوانات، پیام هایی را به منظور رسیدگی و تیمار حیوانات این سیاره، منتقل کند. او سه کتاب درباره ی تلوس و آموزه های لموری ها منتشر کرد که به بیش از ۱۴ زبان دنیا ترجمه شده اند.

آریلیا در جولای ۲۰۰۹ از دنیا رفت و میراث گرانبهایی از اداما و آموزه های استادان اعظم در کتاب هایش به جا گذاشته است. آرزوی قلبی او این بود که بشریت از بخش خدایی خود آگاه شود و به همراه مادر زمین عزیز، به عصر طلایی صعود کند.

: کتــاب ها

۱- تلوس، جلد ۱ – مکاشفات لموریای جدید

۲- تلوس، جلد ۲ – آموزه هایی برای روشنگری بشر در شرف دگرگونی

۳- تلوس، جلد ۳ – توافقات بُعد پنجم

۴- تأثیرات داروهای شادی آور بر رشد معنوی (کتابچه)

۵- پیام انجلو

۶- هفت پرتوی مقدس

۷- پرتوی تزکیه و جاودانگی عروج (کتابچه)

۸- دعاهایی برای هفت پرتوی مقدس (کتابچه)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *