مزایای برون سپاری پروژه ها

زبان بدن در مصاحبه‌ شغلی

کارهایی که به صورت برون سپاری پروژه ها انجام میشوند، مزایای خاص خود را دارند. بسیاری از کارفرما ها هنوز مرددند که پروژه شان را به فریلنسر های دور کار دهند انجام دهد یا اینکه به دنبال استخدام یک متخصص باشند؟

هرچند استخدام یک متخصص کاری عاقلانه است و در این صورت کارفرما میتواند دقیقا همان چیزی را که مد نظرش است را به اجرا در آورد. اما از لحاظ هزینه ها هم کمی باید ولخرجی کند و بودجه خاصی برایش در نظر بگیرد.

بهتر است مزایای برون سپاری پروژه را هم بررسی کنیم و در پایان شما تصمیم بگیرید که این کار مناسب است یا نه؟

دیدگاه های جدید

کارمندهای شما همواره سعی می کنند تنها در مورد پروژه ای که برای شما اهمیت دارد صحبت کنند، و ایده های شما را به راحتی می پذیرند و در واقع خلاقیت و نوآوری شکل نمی گیرد.

در گذشته، شرکتها از استعدادهای تازه برای حل این موضوع استفاده می کردند، اما این روزها، کارآفرینان به دنبال ایده ها و مفاهیم جدید هستند. با استفاده از فریلنسرها و برون سپاری پروژه ها، شما قادر خواهید بود از ذهن و استعداد خلاق صدها فرد حرفه ای استفاده کنید.

ماندگاری دائمی

با برون سپاری، صاحبان کسب و کار دیگر لازم نیست در زمان رکود مالی برای کم شدن هزینه ها برخی نیرو ها را اخراج کنند. و مجددا در صورت نیاز استخدام کنند. این نوع تصمیم گیری ها را انجام دهند. یک فریلنسر به صورت پروژه ای با شما همکاری می کند و تنها زمانی به او پرداخت می شود که پروژه را به شما ارائه داده باشد.

پرداخت هوشمند

اطلاعات و مدارک بی شماری در مورد زمان و هزینه ای که کارمندان در ساعات کاری تلف می کنند وجود دارد. اما برای یک فریلنسر، زمان پول است. اگر آنها در ساعات کاری زمان خود را هدر دهند، در نهایت درآمد کافی برای اداره مخارج زندگی نخواهند داشت.

به همین دلیل، هنگامی که فریلنسری را استخدام می کنید، از دو چیز مطمئن خواهید شد: آنها پروژه را تا جای ممکن با سرعت و کیفیت عالی انجام خواهند داد، و شما برای زمان هدر رفته پولی پرداخت نخواهید کرد. کار به صورت پروژه ای است بنابراین دقیقا می دانید برای چه چیزی مبلغی پرداخت می کنید، و چه مقدار هزینه خواهد داشت.

حال شما بگویید برون سپاری پروژه ها و استخدام فریلنسر برای شرکت ها سود آور است یا نه؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *