پیشنهادهایی برای وبلاگ نویسان

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

یکی از موضوعاتی که در سایت برون سپاری به صورت دورکاری مخاطبین بسیاری دارد وبلاگ نویسی یا تولید محتوا است. این موضوع یکی از موارد حیاتی برای وب سایت هاست.

تولید محتوای با کیفیت باعث می شود تا سایت ها در نتایج جستجو شده در وب رتبه های بهتری به دست آورند. از طرفی کسب و کارها برای معرفی و مطرح ساختن خود در سطح جهانی نیاز به تولید محتوا دارند. از این رو به دنبال افرادی هستند که در این عرصه فعالیت دارند.

در ادامه پیشنهاد یکی از فریلنسر هایی را خواهید خواند که در زمینه تولید محتوا فعالیت دارد و سال ها تجربه را در قالب چند خط با دیگران به اشتراک گذاشته است.

موضوعی را قبول کنید که در آن تخصص دارید

دفعات بعدی که پیشنهادی را برای تولید محتوا دریافت می کنید، نیازی نیست با لباس شیرجه بزنید وسط استخر! کافی است کمی بیشتر فکر کنید و قبل از آنکه آن پیشنهاد را قبول کنید مقدار بیشتری در آن زمینه تخقیق و تفکر کنید. قبل از خواب زمان بسیار مناسبی برای جمع کردن افکار و تصمیم گیری است.

ذهن ما در هنگام خواب تمرکز بسیار بالایی دارد و می تواند هر موضوعی را با دقت مورد موشکافی و کنکاش قرار دهد. بعداً متوجه خواهید شد که در حین نوشتن چقدر مطالب راحت تر به ذهنتان خطور می کند. و دیگر نیازی به درگیرکردن ذهن خود و یافتن مطالب نخواهید داشت.

محتوای تولیدشده را در روز بعد بررسی کنید

بخش دوم بدل شدن به نویسنده بهتر بسیار ساده است. بعد از اینکه نوشتن را تمام کردید به مدت یک روز کامل آن را رها کنید و به کارهای دیگر مشغول شوید و یک روز بعد با ذهنیتی تازه به مرور آن بپردازید. در این صورت احتمالا مطلب را از دیدگاه دیگری خواهید دید و این باعث می شود جاهایی را که نیاز به تغییر دارند به راحتی تشخیص دهید و تغییرات را اعمال کنید.

در حین نوشتن احساس ارتباط بیشتری به محتوای خود خواهید داشت و مطلب از دل و جانتان می آید و آنچه از دل بر آید لاجرم بر دل نشیند.

دیگر هرگز رشته مطالب از دستتان خارج نخواهد شد و تمرکز عالی رو نوشتن خواهید داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *