محاسبه رنگ اسم و ویژگی آن

محاسبه رنگ اسم

محاسبه رنگ اسم

محاسبه رنگ اسم برای نام هر فردی رنگ مخصوصی وجود دارد که در زندگی او تاثیرگذار است.

روانشناسان معتقدند که همه ما به نوعی تحت تاثیر رنگ ها هستیم و از این طریق (خود ) واقعی مان را نشان می دهیم.

اینکه ما بدانیم اسم ما رنگ مخصوصی داردو می‌توانیم راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابیم باید جالب باشد .

به موارد زیر کاملا دقت کنید:

قرمز: ش ج س الف
نارنجی:‌ ‌‌‌ت ث ک ب
زرد: ی ل ص ض
سبز: و م د ژ
آبی: چ ن ط ظ
نیلی: ح خ ف
بنفش: ع پ غ
صورتی: ز ق ه
طلایی: ر ذ گ

حال اسم و فامیل خودتان را روی کاغذ بنویسید و مطابق با حروف و اعداد بالا به رنگ مربوطه دست پیدا ‌کنید.

مثال : لیلا جلالی ل۳ ی۳ ل۳ الف۱ ج۱ ل۳ الف۱ ل۳ ی۳

سپس اعداد را با هم جمع کنید و ارقام حاصله را هم با هم جمع کنید:

۲۱=۳+۳+۱+۳+۱+ ۱+۳+۳+۳

۳=۱+۲ عدد ۳ مربوط به رنگ زرد است.

حالا میتوانید مشخصات خود را بخوانید.

محاسبه رنگ اسم صورتی

این افراد دارای قدرت فیزیکی بالایی هستند و بدلیل اراده ی بالایی که دارند میتوانند رویاهایشان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنند. مسئولیت پذیر هستند و می‌توانند با دیگران در حل مشکلاتشان همفکری کنند. بسیار عاطفی هستند و با دیگران بیش از حد معمول صمیمی هستند.

محاسبه رنگ اسم قرمز

بسیار جاه طلب هستند و گاهی برای رسیدن به اهداف خود امکان دارد از دیگران هم مایه بگذارند. قرمز رنگ حیات و جسارت است.همیشه تلاش میکنند که مورد توجه باشند و فعالیتهایشان را همه ببینند.بسیار خونگرم هستند و به سادگی تحریک می‌شوند. ممکن است در اوج شادی به یکباره و با کوچکترین بهانه ای اخمهایشان در هم رفته و به لاک خود فرو بروند. باید سعی داشته باشند تا از انرژی فوق العاده خود در جهت مثبت استفاده کنند.

محاسبه رنگ اسم زرد

بسیار تیز هوش هستند.شخصیتشان بسیار خوش بین و فعال است. هرگز در ابراز آنچه می‌خواهند به زبان بیاورند کم نمی آورند.بسیار مبتکر و مستعد و اجتماعی هستند و با هر قشری میتوانند ارتباط برقرار کنند. با وجودی که روحیه ی بسیار شادی دارند فقط زمانی رضایت خواهند داشت که بتوانند شادیهایشان را با دیگران تقسیم کنند.تنها ایرادی که ممکن است داشته باشند بلا بودن بیش از حد قدرت تخیل و تجسمشان است که گاهی در آن غرق میشوند . اگر در کاری قادر به کنترل صحیح و درست در بکار گیری انرژی و توانشان نباشند آن کار را که با هدفی مشخص شروع کرده اند ناتمام میگذارند.

محاسبه رنگ اسم طلایی

همیشه سطح بالا فکر میکنند و با رفتار و کلامشان همیشه اطرافیان را شیفته و جذب شخصیت خود میکنند. دانش و آگاهی آنها نسبت به مسائل غیر قابل توصیف است. با خوش بینی زیاد به مسائل نگاه میکنند. مهلمان خوبی هستند و تجربه هایشان را براحتی به دیگران انتقال میدهند. در شرایط منفی ایده هایی دارند که باعث بوجود آمدن موقعیتهای مثبت خواهد شد.

محاسبه رنگ اسم نیلی

زندگی آنها عارفانه است. به پاکی و زیبایی های دنیا علاقه دارند و میتوانند اطرافیانشان را از حالت افسردگی خارج کنند. علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوستی که دارند دارای حس ششم و الهامات قلبی بالایی هستند و میتوانند براحتی متوجه مشکلات سایرین شوند.

محاسبه رنگ اسم سبز

افراد منظم، دقیق و برنامه ریزی هستند زندگیشان آشفته و بدون هدف نیست. دیگران اغلب برای گرفتن راهنماییهای جدی به آنها مراجعه میکنند. برای حل مشکلات دیگران بشدت حرص می‌خورند.تکامل شخصیتی برایشان بسیار حائض اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی‌دارند. ترجیح می‌دهند بجای از شاخه ای به شاخه ی دیگر پریدن روی هدف ثابتی تمرکز داشته و به فعالیت بپردازند.

محاسبه رنگ اسم بنفش

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستند و شاید هم به همین دلیل به علوم ماوراء الطبیعه علاقمند هستند و این باعث شده به رشته هایی مثل فلسفه گرایش داشته باشند. اگر مساله ای را خود تجربه نکرده باشند براحتی آن را نمیپذیرند.برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویند. عاشق تنهایی و درون گرا هستند هماهنگ شدن با دیگران کمی برایشان مشکل است.

محاسبه رنگ اسم آبی

احتمالا از نظر دیگران افرادی خاکی و بدون تشریفات و جالبی هستند. آزادی برایشان با ارزش است و نمیتوانند در محیط محدودی که آنها را زیر نظر دارند کار کنند. اعتقاد زیادی به حقیقت دارند و زندگی را با همه مشکلاتش میپذیرند و برایشان ارزشمند است.

محاسبه رنگ اسم نارنجی

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی دارند که باعث شده در میان دیگران محبوبیت داشته باشند.دیگران از بودن با آنها لذت برده و انرژی مثبت میگیرند.سعی میکنند همیشه نیمه پر لیوان را ببینند و با بذله گویی خاص خود محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازند. آماده کمک به دیگران هستند . رنگین کمان زندگی شان را دوست دارند و سعی دارند زندگی را برای دیگران نیز زیباتر نمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *