آیا در واتس اپ هم میتوان پیغام ها را بعد ارسال پاک کرد؟

بعد از آنکه پیام رسان تلگرام با به روز رسانی های متفاوت و گسترده ی خود این امکان را برای کاربران به وجود آورد تا پیام های ارسالی خود را ویرایش و حذف کنند، وی چت و وایبر و تیم واتس اپ نیز به این فکر فرو رفتند که آنها نیز نرم افزار های خود را به این قابلیت مجهز کنند تا کابران بتوانند از آن استفاده کنند. این قابلیت به شما اجازه می دهد قبل از آنکه طرف مقابل پیام شما را بخوان، آن را به طور کامل حذف کنید.

بنا بر گزارش های منتشر شده، این قابلیت در اپلیکیشن های مذکور مراحل تست خود را پشت سر می گذارند و تمام کاربران امکان استفاده از آن را ندارند.با این حال جمع محدود تسترها و اینسایدرهایی که شانس تجربه آن را داشته اند از عملکرد خوب و بی نقص این قابلیت در پاکسازی پیام ها خبر داده اند.

بنا بر این گزارش، پیام های پاک شده در نوتیفیکیشن سنتر اندروید و iOS هم به نمایش در نمی آیند. پیش تر شایعاتی مبنی بر امکان جذف پیان در واتس اپ منتشر شده بود، ، زمانی که جمعی از کاربران تیزبین این پیام رسان توانستند که نشانه هایی از حضور این قابلیت را در کدنویسی های واتس اپ مشاهده نمایند.

البته جالب است بدانید که قابلیت حذف پیام ها یا Delete for everyoneقبل تر در نسخه های بتای واتس اپ در ویندوز رویت شده بود که بنا بر این می توان نتیجه گرفت که به زودی شاهد وجود این قابلیت در نسخه های آی او اس و اندروید نیز خواهیم بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *