مس کلوئیدی برای مراقبت از پوست

نکاتی که تاثیر ماسک‌های پوستی را بیشتر می‌کنند
راز زیبایی باستانی

موهای خاکستری،چین و چروک ، لک و خشکی ، رگ های واریسی و علائم دیگر پیری را برطرف میکند.

مس کلوئیدی ، یک ماده مراقبت از پوست است که بسیاری از آن به دلیل فواید بسیار زیادی که برای پوست دارد ، به عنوان “چشمه جوانانی” یاد میکنند.

برای قرن ها مردم مس را به صورت موضعی و داخلی استفاده میکردند.اندازه ذرات مس کلوئیدی از منافذ غشایی در بدن انسان کوچکتر است و این امکان را می دهد که در بدن حرکت کند و به سلولهایی که به آن نیاز دارند برسد.

اولین کاربردهای پزشکی مس در حدود ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد به سوابق مصری برمی گردد.

سوابق مربوط به تمدنها در طول سالها بسیاری از کاربردهای پزشکی مس را نشان می دهد. همچنین در سال ۴۸۰ تا ۳۶۰ قبل از میلاد ، پزشکان یونانی مس کلوئیدی را برای معالجه زخم های پا همراه با واریس و همچنین پیشگیری از عفونت در زخم ها توصیه کردند.

بعداً در ۲۳ تا ۷۹ میلادی؛ مس کلوئیدی با عسل درمان کرم روده بود و علاوه بر این ، زخم های دهان نیز درمان مس کلوئیدی را دریافت می کردند.

مس کلوئیدی و یک راز زیبایی پوست:

هزاران سال است که شناخته شده است که مس باعث زیبایی پوست می شود. این یکی از مواد مخفی بود که مورد استفاده زیبایی در زمان باستان از جمله کلئوپاترا ، ملکه نیل ، ملکه شبا و ملکه نفرتیتی قرار گرفت.

آنها در لوسیون ها و کرم های مختلف خانگی و سایر معجون های زیبایی پوست از مس ریز ریز استفاده کردند. آنها نمی دانستند که چگونه کار می کند ، آنها فقط می دانستند که این کار آنها را زیباتر میکند.

اکنون می دانیم که چگونه این مراقبت از پوست صورت میگیرد ، و چگونه این ماده مخفی زیبایی ، در تبدیل این زنان به زیباترین زنان جهان عمل کرده است.

مس کلوئیدی فواید زیادی برای پوست دارد. این ماده تشکیل کلاژن و الاستین را تحریک کرده و ضمن سفت شدن و ضخیم شدن پوست ، به صاف کردن خطوط و چین و چروک کمک می کند. این یک آنتی اکسیدان قوی برای پوست است.

این کمک می کند تا رطوبت حفظ شود و در عین حال درخشش و زیبایی خوبی به پوست شما می بخشد.

مس کلوئیدی مورد استفاده در محصولات زیبایی است.

برای محافظت از پوست شما در برابر اشعه های مضر کار می کند.

استفاده برای ضدعفونی کردن دستها.

استفاده برای مراقبت از مو.

یک واقعیت دیگر در مورد خلاص شدن از شر موهای خاکستری بدون اینکه آن را بکنید. بسیاری از شهادتها مبنی بر استفاده داخلی از کلوئیدی مس ، موها را به رنگ طبیعی خود بازگردانده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *