آیا چای سبز سرطان پروستات را درمان می کند؟

درمان آکنه

چای سبز

هنگامی که مردم آسیای شرقی به آمریکا مهاجرت کردند و از نوشیدن چای سبز دور شدند ظهور سرطان پروستات آنها تا ۲۰ برابر گزارش شد. مواد موجود در چای سبز می تواند در جلوگیری از سرطان پروستات موثر باشد اما در درمان سرطان پروستات تاثیری نمی بخشد.

گیاه دریایی کتانجک

که دارای ید زیادی است در درمان بیماری ها تیروئید و تنظیم مواد معدنی بدن می تواند موثر باشد.

نئوپروستات بتا ۳۰۰

یک نوع ماده تکمیلی غذایی می باشد که مواد اصلی آن بیشتر از ساقه نیشکر و لوبیا تهیه می شود. مصرف آن موجب جلوگیری از تبدیل تستوسترون در بدن می گردد و می تواند جلوی رشد پروستات را بگیرد حتی اندازه آن را به وضع طبیعی باز گرداند این ماده قادر است مواد کلسترول و تری گلیسرید را نیز کاهش دهد.

گزنه

گزنه گیاهی است که حاوی ویتامین ث، آهن و مواد دیگری است که برای تقویت پروستات به ار می رود و این گیاه را در درمان نقرس، تورم مفاصل، بیماری قند و خونروی ها هم استفاده می کنند.

پی سی اسپس

این داروی گیاهی در چین مصرف می شد و حتی به هنگامی که پروستات از جای خود خارج شده و دست اندازی به نقاط دیگر هم کرده است از داروهای دیگری استفاده نمی کنند مصرف می شود. قدرت تاثیر آن دقیقا معین نیست. ولی بعضی ها تا پنج سال هم آن را مصرف کرده اند و به نتایجی رسیده اند. به طوری که PSA آنها همواره در مرز بیش از یک واحد قرار گرفته ا ست. مصرف این دارو در کنار برنامه سم زدایی موجود در این کتاب کمک شایانی به برنامه بهداشت پروستات خواهد کرد.

پی گم

ماده ای است که از یک گیاه همیشه بهار آفریقایی تهیه می شود و مصرف آن را در سالهای متوالی گزارش کرده اند شاید بتواند در کوچک کردن پروستات موثر باشد.

ساپالمتو

این عصاره گیاهی که از نوعی نخل در فلوریدا تهیه می شود شاید اثر آن از پروسکار در درمان بزرگ شدن پروستات موثرتر باشد.
این دارو را در قدیم برای درمان بیماری های پروستات و کاهش تمایلات جنسی به کار می بردند. تاثیر آن روی تبدیل تستوسترون به مواد محرک بزرگ کننده پروستات می باشد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *