دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

زنان در اینستاگرام

در یکی دو سال گذشته تلگرام و اینستاگرام توانسته اند در بین ایرانیان جای خوبی برایشان باز کنند. جایگاهی که به این زودی ها از دست نمیدهند!

از آنجا که هر دوی این شبکه های اجتماعی نسخه دسکتاپ «اینستاگرام برای ویندوز» هم دارند. به خوبی توانسته اند. بین پلتفرم های مختلف تعامل ایجاد کنند و با هر دستگاهی سازگار باشند.

در این مطلب آموزشی روش دانلود و ذخیره فیلم یا تصویر از اینستاگرام، در گالری موبایل را آموزش میدهیم. در این روش به کمک تلگرام نیاز داریم.

ماجرا از این قرار است که شما باید لینک ویدئو یا تصویر اینستاگرام را به دست آورید. سپس در تلگرام به اشتراک بگذارید و آنرا ذخیره کنید، پس آنقدر هم پیچیده نیست کاری که روزانه با لینک ها در تلگرام انجام میدهید.

* اینستاگرام را باز کنید و عکس یا فیلمی که می خواهید ذخیره کنید را بیاورید.

* آیکون منو (سه نقطه) در گوشه بالا-راست عکس را بزنید و از منوی باز شده، Copy share url را انتخاب کنید. آدرس اینترنتی این فیلم یا عکس در کلیپ بورد گوشی شما ذخیره خواهد شد.

* تلگرام را باز کنید و به گفتگوی با خودتان یا با یکی از دوستان مورد اعتمادتان وارد شوید.

* انگشت خود را در قسمت تایپ رو روی خط چشمک زن نگه دارید تا گزینه paste ظاهر شود و آدرسی که کپی کرده بودید را paste و ارسال کنید. فیلم یا عکس اینستاگرامی شرح آن در زیر آدرسی که ارسال کرده اید، نمایش داده خواهد شد.

فیلم یا عکس را دانلود کنید. پس از تمام شدن دانلود، یک آیکون منو (سه نقطه) در گوشه ی بالا-راست عکس یا فیلم ظاهر خواهد شد. آن را بزنید تا منوی مربوط باز شود. و از منو Save to gallery را انتخاب کنید.

به گالری گوشی خود بروید. عکس یا فیلمی که می خواستید ذخیره کنید را در آنجا درون فولدر Telegram خواهید یافت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *