تنظیم انزال

 

اضطراب ، لذت جنسی را کاهش می دهد

این سوال همواره برای زنان و مردان مطرح است که تعداد و دفعات زناشویی چگونه باشد؟ و آیا سن افراد در آن تاثیر دارد یا نه؟ از نظر فیزیولوژی تمایلات جنسی یک خواسته طبیعی و غریزی است که برای خانواده ها و فامیل ها و افراد متفاوت می باشد. بعضی چندین آمیزش را در یک روز را خواستارند ولی فاصله بین دو آمیزش حدود یک ساعت تعیین شده. مردان همچنان زنان می توانند طول مدت لذت قبل از انزال را افزایش دهند و تنها راه آن تجربه و تمرین است تا آنجا که خانم ها از اوج لذت می توانند چند بار بهره مند شوند مردان هم می توانند چنین باشند.

روش های تمرین بدین ترتیب است:

عضله موجود در ناحیه میان دو راه انقباضات و نعوظ را عهده دار است و اگر با تمرین این عضله مثلا در موقع دفع ادرار چند مرتبه آن را منقبض کنیم و ادرار را قطع کنیم به تدریج بر توان کنرتل انزال موفق تر خواهیم شد. به هنگام انزال با رها کردن حرکات آمیزشی و استفاده از تنفس عمیق و سرگرم نظاره شدن به همسر می توان انزال زودرس را متوقف کرد.

به هنگام انزال و قبل از آن شخص تنفس سریع تر و عمیق تر خواهند داشت و ضربان قلب تند می شود و تمامی این حرکات در صورت تمایل قابل کنترل است. همین که ادامه حرکات آمیزشی را متوقف کرده تنفس را آرام کنید انزال هم به تاخیر می افتد.

راه ورودی و خروج انرژی که با توجه به آن می توان انزال زودرس را متوقف کرد به این ترتیب که قبل از بروز انزال از این راه ورود انرژی به مسیر چهار و شش که مربوط به قلب و احساسات است متوجه شویم و جلوی تمایل شدید به انزال را سد کنیم.

فشردن و نگه داشتن آلت به ویژه زیر بخش انتهایی که پس از خروج توسط یک از زوجین بعمل آید هم می تواند در تاخیر انزال موثر باشد.

فشردن دنباله آلت که بین بیضه و مقعد قرار گرفته و به هنگام نعوظ سفت شده می توند انزال را بدون خروج به تاخیر اندازد. (این فشار توسط یکی از زوجین قابل اجراست)

فشار دادن بالای بیضه ها هم می تواند انزال را به تاخیر بیاندازد.

چنانچه با اجرای روش های گفته شده نعوظ از دست برود و یا کم شود اشکالی ندارد و مجددا با تحریکات جنسی شهوانی و استفاده از چاکرا مربوطه که گفته شد نعوظ حاصل می شود و انزال تاخیر می افتد.

به کارگیری راه های ورودی و خروجی انرژی جنسی که قبلا از آنها باد کردیم و در شکل هم ارائه گردید موجب می شود که عشق و یگانگی زوجین بیش از پیش به استحکام بنای خانواده و عظمت تشکیل آن منجر شود و از این راه در سلامت جسم و روان کوشا باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *