آشکارساز EMF

پل مغناطیسی بین دو کهکشان
در دنیای امروز، ما از ابزارهای با تکنولوژی بالا استفاده میکنیم. دستگاه هایی که منتقل کننده ی موج فرکانس بالا، مانند تلفن های هوشمند، اپل، روتر WIFI، و غیره و تجهیزات ما، ابزار، ابزارهای افزودنی حباب روزانه، … که نیاز به انرژی الکتریکی دارند. بنابراین، بیشتر و بیشتر ایستگاه های برق، ترانسفورماتور قدرت، اتاق سوئیچ الکتریکی ساختمان بعدی به محله ما. موج الکترومغناطیسی منتشر می کنند . به منظور دانستن چگونگی تابش EMF  ما نیاز به آشکارساز EMF برای شناسایی و اندازه گیری قدرت میدان الکترومغناطیسی داریم.

تابش EMF چیست؟

تابش EMF به معنای تابش میدان الکترومغناطیسی  می باشد. تابش EMF که همه ما به دلیل زندگی مدرن شامل برق، رایانه ها، تلفن های هوشمند، اینترنت بی سیم، اجاقهای مایکرو ویو و تلفن های بی سیم  با آن سرو کار داریم.. این اشعه غیر یونیزان، سطح ملاتونین ما، که کنترل پاسخ سیستم ایمنی بدن به سرطان و بیماری های دیگر را کاهش می دهد.

چه سطح EMF امن است؟

یک بحث داغ به عنوان به آنچه که میدان الکترومغناطیسی (EMF) سطح بی خطر در نظر گرفته می شود وجود دارد.بر اساس گزارش بسیاری از دولت ها و اسناد سطح معمول در محیط ۶۰ هرتز میدان مغناطیسی به ۰٫۵ میلی گرم.

سازمان حفاظت محیط زیست استاندارد ایمنی، از مجموع ۱ میلی گرم پیشنهاد کرده است. سوئد تعیین کرده است حد ایمنی حداکثر ۱ میلی گرم است.

چگونه می دانم که رسیدن به سطح EMF از محیط زیست ما امن است؟

از آنجا که EMF نامرئی است، تنها راه این است که اندازه گیری سطح EMF توسط یک آشکارساز EMF (یا متر EMF). متر EMF (یا آشکارساز EMF) که یک ابزار علمی برای اندازه گیری میدانهای الکترومغناطیسی است.

انواع آشکارساز EMF و یا متر EMF؟

بسیاری از انواع مختلف از آشکارسازهای EMF / متر وجود دارد،

 متر EMF و یا آشکارساز EMF به AC و DC طبقه بندی Gaussmeter ، Teslameters، ElectroSmog متر ، فرکانس رادیویی (RF) متر ، اجاق مایکروویو متر نشت ، آشکارسازهای تابش IR و UV.

کاربران که از آشکارساز EMF استفاده میکنند چه کسانی هستند؟

مهندسان با استفاده از آشکارساز EMF برای اندازه گیری قدرت فرکانس تجهیزات رادیویی.
برنامه ریزان اینترنت بی سیم با استفاده از آشکارساز EMF برای بررسی چگالی گرم Wi-Fi .
محققان ماوراء الطبیعه استفاده از آشکارساز EMF را برای شناسایی فعالیت های ماوراء الطبیعه .
آژانس های املاک با استفاده از آشکارساز EMF برای شناسایی نقاط داغ در خانه، دفتر و یا کارخانه.
خریداران خانه با استفاده از آشکارساز EMF مطمین میشوند که واحد خانه دور از منبع های EMF مانند نیروگاه برق، ترانسفورماتور قدرت، برج های مخابراتی، ایستگاه رادیویی، و غیره است
والدین استفاده از آشکارساز EMF برای جلوگیری از تابش EMF به فرزندان خود.
زنان یا دختران با استفاده از آشکارساز EMF برای تشخیص دوربین بی سیم مخفی در توالت و یا اتاق تعویض لباس.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *