همه چیز درباره ی خودروی ام وی ام ایکس ۲۲

ام وی ام ایکس ۲۲ توسط شرکت مدیران خودرو در ایران ارائه می شود. خودروی ام وی ام ایکس ۲۲ در گروه خودروهای کراس اوور قرار دارد و در دو کلاس دستی و اتوماتیک به فروش می رسد.

تفاوت سرعت در دو مدل ام وی ام X۲۲ دستی و اتوماتیک

خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ دنده دستی به سرعت حداکثری ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت رسیده و نوع ام وی ام ایکس ۲۲ اتوماتیک نیز حداکثر سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت را پر می کند. علت این اختلاف نیز تفاوت وزن ۳۰ کیلوگرمی میان این دو خودروست که حداکثر سرعت آن ها را تغییر می دهد.

همچنین مصرف سوخت در مدل اتوماتیک ۶,۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و در مدل دنده ای۵.۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر می باشد.
خودروی ام وی ام X۲۲ محصول کارخانه ی خودروسازی Cherry در کشور چین می باشد که ظاهری جذاب در میان کراس اوورها به خود اختصاص داده است. این خودرو دارای عرض ۱۷۶۰ میلی متر در طول ۴۲۰۰ میلی متر و ارتفاع ۱۵۷۰ میلی متر می باشد.

خودروی ام وی ام ایکس ۲۲ بیش از آن چه به ایکس ۳۳ شبیه باشد، در واقع مدلی کوچک تر از خودروی تیگو ۵ به نظر می رسد.

مشخصات فنی ام وی ام ایکس ۲۲

ام وی ام ایکس ۲۲ دارای موتو ۱۴۹۷ سیسی با ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ است. حجم باک ۵۰ لیتر بوده و این ظرفیت برای خودرویی با این ویژگی ها مناسب به نظر می رسد.

امکانات ام وی ام ایکس ۲۲

هر دو مدل ام وی ام ایکس ۲۲ دستی و اتوماتیک دارای کیسه هوا برای سرنشینان جلو هستند. سیستم صوتی این خودرو دارای مانیتور لمسی ۸ اینچی بوده و مجهز به بلوتوث و اتصال به موبایل نیز می باشد. سیستم تثبیت سرعت یا کروز کنترل در این خودرو قرار داده شده است. ترمزها ABS و EBD بوده و همین طور سنسور پارک عقب و Eco Mode نیز در ام وی ام X۲۲ وجود دارند.

سان روف برقی، صندلی های چرمی با قابلیت تنظیم در شش جهت، آینه های جانبی برقی با قابلیت تنظیم از داخل، شیشه های برقی برای هر چهار درب خودرو، سیستم تهویه و تنظیم دمای خودرو اتوماتیک، گرمکن شیشه عقب، ایموبلایزر یا سیستم ضد سرقت اتوماتیک، کمربند ایمنی سه نطقه ای برای تمامی صندلی های خودرو و… از دیگر امکانات و تجهیزات این نمونه ی چینی محسوب می گردند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *