شواهدی از تماس بیگانگان باستان:سه نقاشی هنری در غار

به گفته بسیاری از مردم در سراسر جهان ، این سه نقاشی هنری غار نشانه نهایی تماس بیگانگان باستانی است.

بیایید برای یک دقیقه تصور کنیم که در گذشته های دور ، هزاران سال پیش ، مردم باستان شاهد چیزی باورنکردنی بودند. ورود فضانوردان باستان که با کشتی ها و فناوری غیرقابل باور به زمین آمدند ، صحنه ای که بشر باستان هرگز نتوانسته آن را فراموش کند و باید به نوعی ضبط می کرد.

بیگانگانی با توانایی پرواز ، ایجاد آتش و پدیده دیگری که در آن زمان به نظر می رسد مردم باستان مطمئناً باید بازدید کنندگان را عبادت می کردند و ورود آنها را ثبت می کردند.

در حالی که بسیاری از محققان جریان اصلی قاطعانه با حتی کوچکترین  با این مساله مخالف هستند  اما شواهد و مدارک موجود در سرتاسر جهان برعکس است.

در بسیاری از غارهای جهان تصویرهای بی شماری وجود دارد که به نظر می رسد برخوردهای باورنکردنی ، اشیاء اسرارآمیز در آسمان و چهره های شبیه انسان را که برخلاف گونه های روی کره زمین است ، به تصویر کشیده شده است.

نقاشی های غار چاتیسگر

یکی از شگفت انگیزترین تصویری که به نظر می رسد موجود بیگانه است در هندوستان یافت می شود.

کشف نقاشی های غار ۱۰ هزار ساله چندین چهره را به تصویر می کشد که به نظر می رسد شبیه موجودات دنیایی دیگر و اشیایی به شکل دیسک هستند.

کارشناسان از شباهت زیاد بین تصاویر غار و خصوصیات فیلم های علمی تخیلی که به طور عادی موجودات دنیای دیگر و سفینه های فضایی مرموز را به تصویر می کشند ،گیج شده اند

به گفته کارشناسان هندی ، به نظر می رسد مردم ، ۱۰٫۰۰۰ سال پیش هنگام تماشای فیلم های علمی تخیلی ، این نقاشی ها را ساخته اند.

به گفته باستان شناس محلی JR Bhagat ، این در حقیقت می تواند به معنای آن باشد که مردم ، از زمان بسیار قدیم ، موجوداتی را می دیدند که از سیارات دیگر به زمین می آمدند. برای درک کامل ماهیت این تصاویر ، تحقیقات دقیقی لازم است. دپارتمان ما هیچ متخصصی در این زمینه ندارد.

نقاشی ها با رنگ های طبیعی ساخته شده اند که با وجود سالها به سختی محو شده اند.

چهره های عجیب حک شده دیده می شود که اشیایی شبیه سلاح دارند و شخصیت های واضحی ندارند.

به خصوص ، بینی و دهان از بین رفته است. در چند عکس ، آنها حتی با لباس فضایی نشان داده شده اند. ما نمی توانیم احتمال تخیل توسط انسان های ماقبل تاریخ را رد کنیم ، اما انسان ها معمولاً چنین چیزهایی را تخیل می کنند.

نقاشی های غار وانجینا ، استرالی

نقاشی های غار ونجینا مجموعه دیگری از تصاویر مرموز است که هزاران سال پیش توسط مردم باستان ایجاد شده است.

در واقع ، طبق یک مطالعه جدید ، نقاشی های غاری که در کیمبرلی واقع شده اند می توانند قدمتی بیش از ۵۰ هزار سال داشته باشند.

محققان دیگر سالها این نظریه را حفظ کرده اند که نشان می دهد نقاشی های غاری در کیمبرلی ، که موجوداتی اسرارآمیز به نام وندجینا را به تصویر می کشند ، می توانند قدمتی بالغ بر ۱۰۰۰۰۰ سال داشته باشند. غار کیمبرلی صدها نقاشی پراکنده در ۴۰۰۰۰۰ کیلومتر مربع (مساحتی حدود سه برابر انگلستان) دارد.

بومیان منطقه این چهره های عجیب را “وندجینا” می نامیدند ، موجوداتی آسمانی که تمدن و رفاه را برای مردم به ارمغان می آوردند.

جالب است که ، مانند بسیاری از تمدنهای باستانی در سراسر جهان ، نماد “وندجینا” یک پوزخند مار بود.

نقاشی های غار موجودات کنجکاو را با صندل به تصویر می کشد ، از آنجایی که جمعیت بومی منطقه پابرهنه است ، مورد توجه محققان قرار گرفته است. موجودات موجود در نقاشی های غار نیز با انگشتان عجیب و غریب به تعداد سه تا هفت انگشت پا به تصویر کشیده شده است.

 نقاشی غار تاسیلی( Tassili nAjjer)

نقاشی های باورنکردنی غاری در فلات تاسیلی در الجزایر جنوبی در صحرای خشک یافت شده که می تواند شواهد نهایی بیگانگان باستان باشد.

مانند بسیاری از غارهای دیگر در سراسر جهان ، به نظر می رسد تصویری که در تاسیلی یافت شده ، ورود چهره های اسرارآمیز شبه انسان را در هزاران سال پیش نشان می دهد.

به گفته محققان ، نقاشی های غاری تاسیلی ، یکی از مهمترین مجموعه های باستانی هنر سنگی است که امروزه شناخته شده است. متأسفانه ، تنها ۲۰٪ از آنها قابل مشاهده هستند زیرا بیشتر این نقاشی های باورنکردنی با فرسایش از بین رفته اند. کارشناسان معتقدند نقاشی های غار بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ سال قدمت دارند.

این تصاویر اسرارآمیز باعث بحث و گفتگو در بین محققان شده است.

چرا آنها را ترسیم می کنند؛ رودخانه ها ، جنگل ها و حیوانات بومی منطقه که در گذشته بوده و سپس چیزی را که ندیده اند به تصویر بکشند (مطابق باستان شناسی اصلی)

چهره های عجیب  شبه انسان با کلاه و لباس؟ مردم باستانی غارهای تاسیلی زندگی روزمره و تجربیات خود را به تصویر می کشیدند ، آنها این چهره های شبه انسان را به تصویر کشیدند. در بعضی موارد حتی با آنتن های مرموز روی کلاه های خود به تصویر کشیده میشدند.

آیا همانطور که نظریه پردازان فضانوردان باستان می گویند ، بومیان غارهای تاسیلی واقعاً فضانوردی باستانی را که در ۱۰ هزار سال گذشته از آنها بازدید کرده است ، ترسیم می کنند؟ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *