طراحی سایت با قالب اکسپرس

وب سایت توسعه

از اصلی تری معیارهای استخدام طراح سایت این است که طراح بتواند در حداقل زمان با حداقل هزینه یک وب سایت زیبا و کارآمد طراحی کند. از این روی طراح باید نسبت به اغلب سی ام اس ها و قالبها دانش داشته و بهترین گزینه را برای طراحی سایت انتخاب کند.

در این میان کارفرمایان در استخدام طراح سایت، بیشتر تسلط به وردپرس را در نظر می گیرند چراکه در حال حاضر محبوب ترین سی ام اس در دنیا است.

اما طراح باید بتواند مناسب ترین قالب را برای سایت انتخاب کند که علاوه بر زیبایی ظاهری، بتوان با چیدمان مناسب المانهای سایت، یک سایت بهینه برای کاربران و موتورهای جستجو طراحی کرد.

برای وردپرس بیش از هزاران قالب رایگان و پولی طراحی شده است که انتخاب مناسب ترین در میان آنها بسیار مشکل است. طراح باید این نکته را در نظر داشته باشد که قالبی مناسب با کاربری سایت انتخاب کند.
به عنوان مثال سایت فروشگاهی قالب مخصوص به خود را دارد و سایت مجله ی خبری هم قالب مختص خود.

حال اگر در حال راه اندازی یک مجله ی اینترنتی هستید، قالب حرفه ای اکسپرس مناسب کار شما است که با استخدام طراح سایت می توانید از او بخواهید این قالب را برای سایت شما در نظر بگیرد.

قالب اکسپرس که توسط تیم طراحی سایت اکسپرس طراحی شده، یک قالب ایرانی محسوب می شود. این نوع قالبهای بومی با وجود نداشتن امکاناتی نظیر صفحه ساز گرافیکی، قابلیت درج ابزارک و پنل مدیریت، قالبهایی کم حجم و سبک هستند که مناسب برای سایتهای دانلود و وبلاگی محسوب می شوند. این نوع سایتها نیازی به امکاناتی از این دست ندارند ولی برای سلیقه ی ایرانی ساخته شده اند.

نسخه ی ۳ قالب اکسپرس یک قالب وبلاگی وردپرس هست که امکانات و بخشهای جالبی با گرافیک مناسب به آن اضافه شده است. منو های آبشاری، خبرنامه ایمیلی، قالب نظرات جذاب و زیبا، امکان قرار دادن تبلیغات متنی و طراحی رئالیسم از ویژگی های اصلی این قالب وردپرسی به شمار می آیند.

برای این قالب پنل مدیریتی برای مدیریت این بخشها تعبیه نشده و طراح سایت باید با تلاش بیشتر بتواند این بخشها را مدیریت کند تا در نهایت سایتی بی عیب و نقص ارائه کند که کارفرما از استخدام طراح سایت خود رضایت داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *