فرازمینی ها و دانشجوی برزیلی

علا ئم ربوده شدگان توسط بیگانگان
پسر بیست و پنج ساله برزیلی، دانشجوی رشته روانشناسی، که در مورد وجود موجودات فضایی تحقیق میکرد به یکباره از اتاق خوابش غیب شد.

این پسر جوان به طور همزمان روی تکمیل چهارده کتاب در مورد وجود بیگانگان فضایی و نحوه ارتباط با آنها و ..کار میکرد.کتاب ها در اتاق وی درحالی پیدا شدند که با اعداد رومانیایی شماره گذاری شده بودند.

علاوه بر این کتب مرموز، مجسمه عجیبی به ارزش تقریبا دوهزار دلار در وسط اتاق وی پیدا شد.

اتاق خواب این جوان برزیلی شباهت کمی به اتاق خواب های متداول دارد و بیشتر شبیه دفتر کار میباشد.

دیوار های آن پوشیده با پیغام ها و فرمول های کد گذاری شده و کف آن پوشیده از اشکال هندسی عجیب و مرموز میباشد.همسایه ها ادعا میکردند که پسر جوان برای اتمام پروژه ای که اسمی از آن نبرده چند بار از آنها کمک مالی خواسته و اخیرا نیز خواسته مشابهی مطرح کرده بده.

مادر این پسر بیان داشته که چندین بار مبالغ زیادی به بهانه تغییر دکوراسیون اتاق ( که بیشتر به محل کار شباهت دارد تا اتاق خواب )به وی پرداخت کرده که در واقع پسرش آن مبلغ را برای انجام تحقیقات و تهیه ابزار مورد نیازش هزینه کرده …

به گفته مادرش بار اخیر مقدار مبلغ درخواستی بسیار زیاد بوده و چون اجازه ورود به اتاق و بررسی وسایلش را به کسی نمیداده مادر از پرداخت تمام پول اجتناب کرده بود

بود پدر و مادر این جوان به مدت یک ماه به سفر رفته بودن بعد از بازگشت متوجه شدن دکوراسیون اتاق کاملا تغییر یافته و از آسیاب اثاثیه قبلی هیچ اثری باقی نمانده .

تمام دیوار ها پوشیده از کد یا عکس بیگانگان فضای هستند .

برنو اعدا میکرده که در حال انجام تحقیقات فوق سری ای میباشد که در صورت اتمام تاریخ زندگی بشریت را در جهت مثبت تغییر خواهد داد .

کتاب ها به صورت کد گذاری شده و رمز آلود نوشته شده اند و تصاویر عجیب غریبی از کرات و موجودات فضای در اتاق به چشم میخورد .

خواهر و پدر او از تحقیقاتش در زمینه بیگانگان فضای اطلاع داشتند ولی هرگز گفته های وی را جدی نمی گرفتند .

خواهر برنو اظهار داشت که طی بیست وچهار روز آخر در اتاق برنو دائما قفل بوده و اجاره ورود و کنجکاوی زیاد به خواهرش نمیداد .

بعد از گزارش خبر گم شدن برنو و علی الخصوص بعد پخش فیلمی از اتاق وی . عده ای از مردم حدس میزنند گم شدن برنو کار بیگانگان است .و انها برنو را دزدیده اند تحقیقات برای یافتن این پسر جوان همچنان ادامه دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *