اپلکیشن آموزش بدنسازی و فیتنس Fitness & Bodybuilding

یکی از اپلیکیشن هایی که برنامه نویسان اندروید حرفه ای در زمینه ی تربیت بدنی طراحی و تولید کرده اند، اپلیکیشن آموزش بدن سازی و فیتنس Fitness & Body Building می باشد.

این برنامه توسط تیم سازنده ی VGFIT LLC طراحی و نوشته شده و در محیط کاربری آن در واقع خود را به یک مربی بدن سازی می سپارید.

این برنامه حتی برای کسانی که هیچ سابقه و تجربه ی کار حرفه ای بدن سازی و تناسب اندام را نداشته اند، کاملا مفید بوده و شما می توانید از صفر با این برنامه شروع به کار کنید.

شما بر اساس نیازهایی که داشته و هدفی که برای تناسب اندام خود تعریف کرده اید، اطلاعاتی را به برنامه داده و سپس بهترین حرکات فیتنس و برنامه های بدن سازی برای این که در کوتاه ترین زمان به نتیجه ی مورد نظر خود برسید، را از این اپلیکیشن اندروید دریافت خواهید کرد.

جالب است که آموزش ها در اپلیکیشن بدن سازی و فیتنس به صورت ویدئویی بوده و شما با دانلود و نصب این برنامه به طور کامل از مربی بدن سازی بی نیاز شده و در هر جایی می توانید به تمرین های فیتنس و بدن سازی خود مشغول شوید.

این برنامه به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان به آن قرار گرفته و به اندروید ۴,۱ و بالاتر از آن برای اجرا نیاز دارد.

حجم فایل نصبی اپلیکیشن اندروید فیتنس و بدن سازی به اندازه ی ۵۲,۷۲ مگابایت بوده و برای استفاده از محیط کاربری این برنامه ی موبایلی نیازی به اتصال به اینترنت نداشته و می توانید به صورت آفلاین از امکانات آن بهره مند شوید.

اگر تصمیم گرفته اید که به وضعیت فیزیکی خود سر و سامانی بخشیده و به تناسب اندام دلخواهتان برسید، توصیه می کنیم با نصب این اپلیکیشن مربی بدن سازی را همراه خود داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *