پلیس سابق می گوید که او “در زمان” در یک کلیسا سفر کرده است

مسافر زمان

یک کارآگاه سابق معتقد است که او ممکن است یک بار در زمان در یک کلیسا سفر کرده باشد.کریس هالتون ، که یک افسر اطلاعاتی میدانی و بازپرس لباس شخصی برای پلیس اسکس بود ، این حادثه خارق العاده را برای مخاطبان متحیر شرح داد.

آقای هالتون کانال یوتیوب ماوراء الطبیعه Haunted Earth TV را اجرا می کند ، در مکان های تاریخی با نگاهی به تاریخ و هرگونه اتفاقات ماوراء طبیعی جلوی دوربین می رود.آقای هالتون به دلیل لوازم جانبی مارک داری که می پوشید به عنوان مرد کلاه دار شناخته می شود.او گفت که هنگام فیلمبرداری یک قسمت در یک کلیسا ، احساس می کرد که در طول زمان سفر کرده است.وی در کنفرانس Paraforce انگلستان در Witham ، اسکس از تجربه خود گفت.

وی گفت: “من در کلیسا بوده ام و احساس ناراحتی کردم، می توانستم ببینم کلیسا در حال تغییر است  مثل اینکه به گذشته رفته ام.  “من احساس می کردم که اینجا بوده ام.

“من آن را در دوربین ذکر کردم که احساس می کردم در حال مشاهده یک زمان از تاریخ هستم.” آقای هالتون گفت که او درحین تجربه مکانها را تغییر نمی دهد و پس از اتمام ، در روز مدرن باقی مانده است.

سفر زمانی هنوز امکان پذیر نیست و دانشمندان می گویند که فرد باید سریعتر از سرعت نور سفر کند تا این اتفاق به طور بالقوه رخ دهد. آقای هالتون همچنین در فیلم های خود سعی در برقراری ارتباط با ارواح را دارد و ادعا می کند با مردگان ارتباط برقرار کرده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *