خاکستری ها

بیگانگان: نژاد مویانتان کایفیک

بیگانگان

نژاد ( گری ) شباهت بسیاری به نژاد انسان دارد از نظر آناتومی و اسکلت جزوه خانواده خاکستری ها قرار میگیرد. گری ها (خاکستری ها) صحبت کنم.

نام دیگرشان داو یعنی آندرومدایی ها با این نام آنها را میشناسند.

گری ها از صورت فلکی ” زتا رتیکولوم ” هستند و یک نژاد جنگنده و ارتشی هستند و بسیار با انسان نامهربان.

انسانها هرگز قادر نبود اند یک مذاکره موفقیت امیز با گری ها داشته باشند.خیلی قراردادها بستند و تعهد نامه امضا کردند اما گری ها هرگز به عهدشان پایبند نماندند و آنقدر از نظر تکنولوژی جلو هستند که همه انسانها به دنبال راهی برای خلاصس از شرشان هستند.

در دنیاهای درونی همیشه زحمت آفرینند و اکثر موجودات از آنها دوری می کنند.گری ها اصلا انسانها را درک نمی کنند. آنها معتقدند که همه نژاد های بی ارزش باید نابود شوند.در تمام جنگهای اجرایی شرکت کرده اند.و تا کنون سه نژاد را منقرض کرده اند و بخاطر دستکاری ژنتیکی بیش از اندازه روی دو نژاد تحت پیگرد و بازجویی هستند.

قابل توجه است که یکی از این دو نژاد ما زمینیان هستیم.گری های اصیل هیدروژنی هستند اما این کوچکترها که فرامین اشراف را اجرا می کنند(یعنی در جنگ شرکت می کنند یا آدم ربایی و آزمایش می کنند)همگی کلونهای ارگانیکی هستند که به صورت ژنتیکی برای فعالیت در محیط هایه اکسیژنی طراحی شده اند.

موجودات هیدروژنی از جانب موجودات اکسیژنی احساس خطر می کنند چون گونه های حیاتی اکسیژنی آهنگ سریعتری دارند.هیدروژن فقط با سرعتی زیر سرعت نور مسافرت میکند و بنابراین آنها نمیتوانند سریعتر از نور حرکت کنند.

اما اکسیژن چهار برابر سریعتر از نور میتواند مسافرت کند.هیدروژن H2 بسیار کوچکتر و کندتر و تعدادش بسیار بیشتر ازO2است.

تجارتهایی بین موجودات اکسیژن-زی و هیدروژن-زی وجود دارد اما جنگهای فاجعه باری هم بین این دو گونه در گذشته رخ داده.

شورای آندرومدا در ابتدا برای کاهش جنگ و نزاع بین این دو گونه تاسیس شد. در سیستم ستاره ای و صورت فلکی آندرومدا تشکیل میشود.اینجا همچنین جایی است که سیستم ستاره ای زنیت.هم واقع شده است.

شورای آندرومدا برای بررسی مهاجرت و محدود کردن نزاع بین نژاد هیدروژنی و اکسیژنی به وجود آمد.این دوگونه غالبا مشکلات زیادی در ارتباط برقرار کردن باهم دارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *