عشق را شفا می دهد

آمیزش جنسی

یک جمله عامیانه وجود دارد:عشق ورزیدن درمانی برای فقرا است” سنت تائوئیستی نیز دوست داشتن تأثیرات درمانی جسمی را تصدیق می کند ، اما آن را فرصتی برای اعتلای روح می داند. همچنین بسیاری از مسیرهای معنوی شرقی عشق را به هنر واقعی تبدیل کرده اند.

در همین زمان ، برخی از پزشکان امروز موافقند که مقاربت می تواند منجر به فرسودگی و بدبختی روحی شود. چگونه این اختلاف نظر ممکن است؟ چه شفابخش است و چه طاقت فرسا؟ کدام مولفه های عمل جنسی چنان لذتی می بخشد که تقریباً همه آرزوی آن را دارند و چه عواملی باعث ناامیدی ، سرکوب و نارضایتی می شوند؟

بدون انزال عشق ورزیدن؟

در کتاب ها ، فیلم ها و جاهای دیگر امروز می توانیم یاد بگیریم که پاسخ همه این سوالات است عشق ورزیدن با کنترل کامل توانایی بالقوه جنسی. این است باد تازه ای که در حوزه جنسی آزادانه جریان دارد.

این به معنای مشارکت کامل در فعالیتهای وابسته به عشق شهوانی ، جنسی و عاشقانه است ، که در آن کنترل کامل یا سرکوب عملکرد جنسی با انجام هوشمندانه انجام می شود. در اصل ، جدایی کامل ارگاسم از انزال مشاهده می شود. انزال فقط در مواردی مجاز است که زوجین به دنبال اهداف بارور باشند و سعی در باردار شدن کودک داشته باشند.

کنترل کامل توانایی های جنسی رابطه جنسی بدون انزال را پیش فرض می گیرد، اما ص امکان دستیابی به تعداد نامحدود ارگاسم در هر دو عاشق (به طور همزمان یا جداگانه).بنابراین ، این روش تجربه مقاربت جنسی با انزال در یک مرد و تخلیه انفجاری پتانسیل خلاق و خاص در یک زن به پایان نمی رسد.

کنترل کامل پتانسیل جنسی شکل بالاتری از اروتیسم است ، که امکان تبدیل بیولوژیکی پتانسیل جنسی خلاق به اشکال بالاتری از انرژی حیاتی ، روانی ، ذهنی ، معنوی را فراهم می کند ، که شرایط ظهور برخی از فرآیندهای منجر به اعتلای درونی را از طریق فرآیندهای ظریف انتقال و تعالی انرژی ایجاد می کند.

آزادسازی عظیم انرژی

تغییر شکل ، تغییر شکل یک عنصر شیمیایی به عنصر دیگر توسط بازآرایی اتم های همراه آن است انتشار عظیم انرژی. این بوسیله سوختگی رادیواکتیو طبیعی یا واکنش هسته ای رخ می دهد، که تحت شرایط خاص حتی در منطقه بیولوژیکی در دماهای پایین ممکن است.

بیولوژیست مهندس L. Kervran اولین کسی بود که واقعیت انکارناپذیر انتقال بیولوژیکی اتمی به انرژی ضعیف را در یک سری آزمایشات دوران ساز تأیید کرد. طبق تعابیر تجربی وی ، این تغییر و تحولات در ساختار ماده زنده به طور مداوم در سطح گیاه و حیوان اتفاق می افتد و انرژی عظیم در متابولیسم های خاص به آرامی آزاد می شود.

عمده کار محقق CL Kervran در مورد این منطقه اسرارآمیز توسط مالوین به فرانسه منتشر شد و عنوان دارد: “شواهدی مبنی بر وجود انتقالهای بیولوژیکی” و “انتقالهای کم انرژی”.

تصعید

تصعید فرآیندی است که به پدیده های پیچیده ای اشاره دارد که به نظر نمی رسد مربوط به رابطه جنسی باشند ، اما در واقع منابع انرژی خود را در نیرویی دارند که نتیجه یک تحول بیولوژیکی دائمی محرک های جنسی کنترل شده است. به عنوان یک نتیجه از تحول بیولوژیکی پتانسیل جنسی ، از طریق کنترل آگاهانه عملکرد جنسی ، محرک اولیه جنسی با فرکانس ارتعاش به انرژی تقریباً جدید تغییر می کند ، بسیار بیشتر از آنچه در سطح اولیه بود.

تصعید تا حدی اتفاق می افتد که انرژی موجود به هدفی جدید و غیر جنسی هدایت شود ، که منعکس کننده اهدافی است که از نظر بیولوژیکی ، ذهنی ، ذهنی و روحی ارزشمند هستند.

بعلت عدم شناخت اصول اثرات این پدیده، بعضی از پزشکان بر این باورند که دانه باید بیرون بیاید تا آسیب به ارگانیزم نزند. اما از دیدگاه کسانی که کنترل کاملی از پتانسیل جنسی دارند، خنده دار است زیرا سلامت آنها روز به روز تقویت می شود و لذت زندگی در حال رشد است.

به معنای شرقی ، عمل عاشقانه ، با کنترل کامل توانایی های جنسی ، مقدمه ای برای خلسه می شود ، که در آن زن و شوهر به سمت بی نهایت گسترش می یابند و بنابراین بر تمام شرط های محدود کننده غلبه می کنند.

عشق ورزیدن فقط یک غریزه نیست

یک عمل عاشقانه با کنترل کامل توانایی جنسی ، فراهم آوردن خوشبختی در یک زن و شوهر ، به انسان اجازه می دهد برای رسیدن به عشق چیز خارق العاده ای. هر دو عاشق در وجد می فهمند که مولفه بیولوژیکی جذب به جنس مخالف نه تنها یک غریزه است ، بلکه جنبه های مرموز دیگری نیز دارد – جنبه های ظریف انرژی ، روانشناختی و عاطفی ، که در یک سیستم پیچیده رفتار ذهنی جنسی تأثیرگذار است.

کنترل کامل پتانسیل جنسی – با موفقیت در یک بازه زمانی خاص – تواناییهای روحی و روانی هر دو عاشق را فراتر از حد نرمال بیدار و تقویت می کند. فقط با کنترل کامل پتانسیل جنسی ، بازی عشق ، که احساس خوشبختی را برمی انگیزد ، در سطحی فراتر از سطح بیولوژیکی ، در سطح کیهان ، بی نهایت اتفاق می افتد.

طبق آموزه های معنوی ، کل جهان خلق شده است از وحدت کیهانی اصول مردانه (+ ، یانگ) و زنانه (- ، یین)، که بیان آن در سطح انسانی عشق است. از نظر دستیابی کامل به توانایی بالقوه جنسی هر دو شریک زندگی ، عشق ورزی ابزاری م ofثر برای دستیابی به سعادت و سعادت پایدار است که از متناهی شروع می شود و به بی نهایت می رسد. خرد شرقی در این باره می گوید: “وقتی عشق به دلیل نگهداری کامل منی بی پایان باشد ، غیرممکن به راحتی ممکن می شود.”

عملکرد ارگاسم

امروزه ، دانشگاه های آمریکا تأثیر قابل توجهی از ویلهلم رایش نشان می دهند ، وی که یکی از استادان تفکر غیر مطابق است. مشهورترین اثر وی “عملکرد ارگاسم” است. برخی از روانکاوان فرانسوی وی را نافذترین و تیزبین ترین تحلیلگر عواقب جنس سرکوب شده می دانند.

“چندین نسل طول خواهد کشید تا جنسیت در ارزش واقعی آن ارزیابی شود.(…) این انرژی بیولوژیکی ، اگر سرکوب شود ، منجر می شود ناتوانی جنسی ارگاتیک – که اکثر مردم از آن رنج می برند- و منشأ انواع رفتارهای غیر منطقی ، حتی بیمارگونه می شود. درمان اختلالات روانی در درجه اول پیش فرض این است که فرد توانایی طبیعی خود در عشق ورزیدن را دوباره کشف و تقویت کند. این تحت شرایط خاص اجتماعی امکان پذیر است و به شرطی که فرد در یک مسیر معنوی معتبر گام بردارد که می تواند به خودشناسی منجر شود ، “می گوید رایش.

عشق ورزی درمانی بر اساس این دانش استوار است که موقعیت های مختلف انرژی را به جهات مختلف هدایت می کند و به بدن اجازه می دهد تا بر عدم تعادل تمرکز کرده و آن را هماهنگ کند. مقاربت همیشه باعث تغییر در تنفس ، ضربان قلب ، گردش خون ، ترشح غدد و امواج مغزی می شود. این درست است ، زیرا اصول مردانه و زنانه هماهنگ عمل می کنند و مکمل یکدیگرند.

۲۰ دلیل برای عشق ورزیدن فقط با کنترل کامل توانایی بالقوه جنسی

۱٫ هماهنگی سریع و طبیعی ساختار بدن

یک عمل عاشقانه با کنترل کامل توانایی های جنسی ، علاوه بر اینکه بسیار لذت بخش است ، معادل یک ساعت بازی تنیس یا ۴۵ دقیقه آهسته دویدن است. علاوه بر این ، مواد “ضد استرس” (اندورفین) ، که در طول لذت جنسی طولانی مدت دفع می شوند ، می توانند بطور معجزه آسایی دوره های پرخوری (یعنی اشتهای بیمار و غیرقابل کنترل) را آرام کنند. حتی می توان با کنترل کامل توانایی بالقوه جنسی ، دویدن تناسب اندام یا درمان های کاهش وزن یکنواخت را با بازی های عاشقانه بی انتها جایگزین کرد.

۲٫ تجدید خون

از ۱۵ تنفس و بازدم در دقیقه در حالت استراحت ، ۳۰ تنفس و بازدم در طی بازی های عاشقانه با کنترل کامل پتانسیل جنسی به لطف هیجان حاصل می شود. در نتیجه بدن زن و مرد بهتر آبیاری می شود و اکسیژن آن بهتر است. این امر به سرعت تقریباً تمام بقایای دی اکسید کربن را می سوزاند و خون را به روشی طبیعی تازه می کند. فقط ۱۵ دقیقه عشق ورزیدن با کنترل کامل توانایی های جنسی ، تقریباً ۷۵ دقیقه دویدن تناسب اندام است.

۳٫ تشویق هضم به روشی طبیعی

به گفته برخی از محققان آمریکایی ، بزاقی که یک زوج در هنگام بازی های عاشقانه و با کنترل کامل توانایی جنسی خود به خود رد و بدل می کنند ، هضم غذا را تسهیل می کند و تأثیر مفیدی در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. در طول یک بوسه طولانی و تحریک کننده ، از جمله چیزهای دیگر ، ۹ میلی گرم چربی و ۰,۴۵ میلی گرم نمک از بین می رود.

۴٫ تنظیم چرخه قاعدگی به روشی طبیعی و کوتاه شدن آن به یک یا دو روز

زندگی جنسی محدود و بی نظیر و بدون کنترل کامل توانایی جنسی در زنان اغلب با قاعدگی نامنظم ، طولانی مدت (۶-۷ روز) یا فراوان و دردناک آشکار می شود. در مقابل ، یک عمل جنسی منظم با کنترل کامل توانایی جنسی ، از جمله موارد دیگر ، به تعادل هورمونی کمک می کند و بنابراین به طور طبیعی قاعدگی را تنظیم می کند.

از طرف دیگر ، مطالعات تخصصی نشان داده است زنانی که دهها ارگاسم چندگانه و طولانی مدت و بدون ضعیف شدن دارند (و همچنین کسانی که کنترل بالقوه جنسی دارند) مقادیر زیادی اندورفین دفع می کنند و دوره های بسیار کوتاه ، منظم و بدون درد دارند. در مورد کارآموزان پیشرفته ، خونریزی به مدت ۳-۴ ماه از بین می رود و زن مورد نظر احساس عالی و پر انرژی می کند.

۵- کنترل کامل پتانسیل جنسی منجر به افزایش کاملاً طبیعی حجم سینه در زنان می شود

به دلیل هیجان شدید و جریان خون بیشتر ، سینه ها می توانند در طی یک عمل عاشقانه با کنترل کامل توانایی جنسی ، حجم خود را تا ۲۵٪ افزایش دهند. همچنین مشخص شده است که حساسیت سینه ها به لمس های نفسانی و نوازش ها به طور قابل توجهی افزایش می یابد ، که احساس راحتی در زنان را راحت می کند.

۶٫ تسریع میزان باز بودن روده

به لطف انقباض قابل توجه و کامل عضلات شکم در حین مقاربت جنسی با کنترل کامل پتانسیل جنسی ، یک ماساژ طبیعی و طبیعی از چشم انداز شکم در سطح و داخل وجود دارد که ، از جمله موارد دیگر ، نفوذپذیری روده ها را سود می برد.

۷٫ تقویت عضلات شکم به روشی طبیعی

با عشق ورزی شدید با کنترل کامل توانایی های جنسی ، عضلات شکم اغلب به طور دلپذیر و به طور طبیعی برای مدت زمان طولانی تری فعال می شوند. این عمدتا به دلیل دیافراگم است. این عضله مهم ، که حفره قفسه سینه را از حفره شکم جدا می کند ، تحت عمل تنفس تسریع شده به صورت ریتمیک و هماهنگ سفت شده و در نتیجه عضلات شکم را به حرکت در می آورد.

۸٫ بهبود و کاهش نیاز به خواب به روشی طبیعی

به طور کلی شناخته شده است که لذت طولانی مدت یک آرام بخش عالی برای مردان است. تقریباً همین تظاهرات در زنان نیز رخ می دهد. این اثرات استثنایی تسکین دهنده ، آرامبخش و شاداب کننده ، اندورفین ها را می شوید

۹٫ در مدت کوتاهی اضطراب را کاهش داده یا کاملاً از بین ببرید

اگر با کنترل کامل توانایی بالقوه جنسی عشق ورزیم ، به سرعت توانایی های خارق العاده خاصی را در خود بیدار خواهیم کرد ، از جمله این موارد قابل ذکر است: کاهش استرس ، آرامش عمیق ، خلق و خوی خوب ، سرخوشی ، شوخ طبعی. علت این دستاوردها دوباره دفع گسترده اندورفین است که در لحظه ارگاسم بدون انزال (ضعیف شدن) اتفاق می افتد. در سطح رفلکس ، نیروی واقعی آرامش از طریق نوازش آشکار می شود. عشق ورزی کامل و پر هیاهو با کنترل کامل پتانسیل جنسی ، که یک فعالیت بدنی نیز هست ، از جمله موارد دیگر ، از بین بردن سریع تنش عضلانی ، عصبی و ذهنی را امکان پذیر می کند.

۱۰٫ تحریک طبیعی گردش خون

در طی تحریک جنسی ، جریان خون قابل توجهی هم به مناطق فرسایشی و هم به کل بدن وجود دارد. شریان ها کمی شل می شوند. همچنین ، لذت خشن که رخ می دهد باعث گسترش تدریجی عروق می شود و احساس کلی سعادت و خوشبختی بی نهایت را با خود به همراه می آورد.

۱۱٫ مبارزه طبیعی با درد و رنج جسمی

لذت جنسی فوق العاده خشن که در یک عمل عاشقانه با کنترل کامل توانایی جنسی تجربه می کنیم ، باعث می شود که آستانه درد چندین برابر شود. به عنوان مثال ، مشخص شده است که بعد از رسیدن زن به ارگاسم ۵-۱۰ برابر بدون ضعیف شدن ، نسبت به تزریق نسبت به قبل یا ۵ روز بعد حساسیت بسیار کمتری دارد. بنابراین ، تأیید اثر بیهوشی (بیهوشی) قابل توجهی که چنین عشق ورزی دارد ، امکان پذیر بوده است و در بسیاری از موارد مشخص شده است که آستانه درد می تواند تا ۲ ساعت برای ۷۰ ساعت پس از عشق ورزی با کنترل کامل توانایی جنسی ، افزایش یابد.

۱۲٫ تنظیم قابل توجه ، طبیعی و دائمی فعالیت تیروئید

غده هیپوفیز – به دلیل لذت شدید و طولانی مدت و ایجاد لذت “تحریک” – به طور طبیعی فعالیت غده تیروئید را تنظیم می کند. همانطور که شناخته شده است ، اگر غده تیروئید بیش از حد طبیعی کار کند ، ما تحریک پذیر ، تب و خستگی هستیم. با این حال ، هنگامی که فعالیت غده تیروئید به زیر سطح طبیعی می رسد ، انجماد ایجاد می شود و ما باید با افزایش وزن غیرطبیعی و کاهش بسیار چشمگیر میل جنسی مواجه شویم.

۱۳٫ بیداری و رشد “استرس مثبت” در خود

غدد فوق کلیوی در حین رابطه جنسی با کنترل کامل پتانسیل جنسی ، توسط غده هیپوفیز تحریک می شوند ، بنابراین هورمون های “استرس مثبت” تولید می کنند. اولین مورد ، آدرنالین ، بلافاصله و با قدرت حواس ما را در مورد عشق رعد و برق تحریک می کند. کورتیزون کمتر شناخته شده به ما امکان می دهد تا به راحتی و سریع در برابر افسردگی از خود دفاع کنیم. غدد فوق کلیه نیز هورمون های تمایلی به نام آندروژن ترشح می کنند.

به زبان ساده ، هنگام عشق ورزیدن با کنترل کامل توانایی بالقوه جنسی ، تقریباً تمام مواد لازم برای مقاربت با کیفیت به وفور دفع می شود ، که می تواند ساعتها بدون انزال مرد و ضعیف شدن زن هنگام رسیدن به ارگاسم ده برابر ادامه یابد.

۱۴٫ مرطوب کننده طبیعی و کامل پوست

لذت شدید و طولانی مدت باعث افزایش شستشوی هورمون های استروژنی (جنسیت زنانه) می شود. این منجر به آبرسانی بهتر پوست می شود ، که نرم تر ، براق تر ، لطیف تر ، نرم تر می شود و مقدار کلاژن بیشتری را نشان می دهد.

۱۵٫ تمرین کاملاً طبیعی و بهبود حافظه

هیپوتالاموس ، غده مرکزی سیستم هورمونی ، خانه مراکز حافظه نیز هست. بررسی یوگی های هندی نشان داد که یک عمل عاشقانه شدید و طولانی مدت با کنترل کامل توانایی جنسی باعث برانگیخته شدن ، تسهیل و تقویت فرایندهای ذهنی از جمله حافظه می شود. انرژی عظیمی که در هاله به تصویر کشیده می شود از تمرکز داخلی بسیار سود می برد و هر دو فرایند حفظ سریع و طولانی مدت را تسهیل می کند.

۱۶- بهترین روش کاملاً طبیعی پیشگیری از بارداری

یک رابطه عاشقانه شدید و طولانی مدت با کنترل کامل توانایی جنسی ، توقف کامل انزال را به طور نامحدود پیش فرض می کند ، به همین دلیل طبیعی ترین و مطمئن ترین روش پیشگیری از بارداری است. زنانی که عشق ورزیدن را با کنترل کامل توانایی بالقوه جنسی خود با مردان همفکر انجام می دهند ، از احتمال بارداری ناخواسته استرس خود را متوقف می کنند.

۱۷٫ آموزش قلب کاملاً طبیعی و هماهنگ

از ۷۰-۸۰ ضربان در دقیقه (به طور متوسط) در حالت استراحت ، ضربان قلب به تدریج در طول مرحله تلفیقی با کنترل کامل پتانسیل جنسی به ۱۰۰-۱۲۰ ضربان در دقیقه می رسد. در لحظه ارگاسم بدون انزال (ضعیف شدن) ، ضربان قلب ۱۱۰-۱۳۰ ضربان در دقیقه است. به همین دلیل عشق ورزیدن با کنترل کامل توانایی های جنسی ، فرآیند طبیعی بسیار خوبی برای آموزش قلب قلمداد می شود.

۱۸٫ پر از شوخ طبعی و بیدار شدن از روحیه خوب

سرخوشی قدرتمند ، که پس از یک عمل عاشقانه با کنترل کامل توانایی جنسی رخ می دهد و طول می کشد ، در میان چیزهای دیگر ، با عملکرد ترکیبی دو انتقال دهنده عصبی – سروتونیم و دوپامین توضیح داده می شود. کسانی که تحت تأثیر لذت شدید و طولانی مدت هستند به وفور توسط غده هیپوفیز دفع می شوند. این انتقال دهنده های عصبی به طور طبیعی انرژی مغز و خون را تأمین می کنند و باعث ایجاد پویایی کلی سرخوشی می شوند. برای اکثر افرادی که با آنها تماس داریم بسیار مسری است.

۱۹٫ شل شدن کامل عضلات

اگر پوست را به روشی دلپذیر لمس و سکته کنیم ، تحریک زیادی وجود دارد. ابتدا از طریق پوست ، سپس از طریق انتقالهای عصبی خاص عبور می کند ، تا زمانی که به مرکز حرکتی در نخاع و مغز برسد. از طریق سیستم رفلکس ، این تحریک مفید اندکی بعد در عضلات منعکس می شود ، بنابراین به طور قابل توجهی شل می شود.

۲۰٫ بهبود شرایطی که در بارداری یک پدیده همراه است

در بدن یک زن باردار – غرق در هورمون ها (به ویژه در ماه های اول بارداری) گردش خون تسریع می شود ، به ویژه در قسمت تحتانی شکم ، که باعث تقویت و حتی تسهیل پاسخ جنسی می شود. لذت در چنین شرایطی اغلب با انقباضات قابل توجه و بسیار دلپذیر رحم افزایش می یابد ، که در این حالت بسیار حساس تر واکنش نشان می دهد.

ملاحظه نهایی

حکمت شرقی هزاران سال استدلال کرده است که رابطه جنسی می تواند وسیله ای برای اعتلای انسان ، رشد معنوی باشد. انسان باید در نگرش خود نسبت به اروتیسم تصفیه شده و متعالی تجدید نظر کند. ما نمی توانیم سطحی را که انرژی خلاق الهی در انسان بروز می کند سرکوب کنیم.

رشد واقعی معنوی با انکار یا محدود کردن جنبه های زندگی حاصل نمی شود ، زیرا یک نوع نگرش منفی گرایانه ما را از الوهیت دور می کند. منع هرگونه اشاره به قلمرو جنسی ، یا افراطی مخالف آن ، سرشار از فحاشی ، در زوال ، جنسیت حیوانی ، رویکردهایی هستند که همه چیزهایی را که نجیب ترین ، لطیف ترین ، پاک ترین و پرهیزگارترین انسان ها هستند از بین می برند.

شخص موظف است از همه لحاظ خود را بشناسد. او باید برای دانش جامع تلاش کند و مسیرهای معنوی معتبری را دنبال کند که او را به سمت تحقق خود خودش سوق می دهد. و نوشته های مخفی ادعا می کنند که فرد می تواند آگاهی فرد را نیز بالا ببرد با استفاده از بزرگترین انرژی ضروری – انرژی جنسی.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *