هیتلر بعد از مرگ

هیتلر

هیتلر

شاید به نظر برسه که این یه تئوری توطئه است، اما در حقیقت اینطور نیست.

سال دوهزار و هفت بعد از شصت و دوسال از مرگ هیتلر از سی آی ای تعدادی سند رسمی خواسته یا ناخواسته به دست عموم رسید که نشان میدادند هیتلر در سالهای بین هزار و نهصد و پنجاه تا شصت در کلمبیا زندگی میکرد.

داستانی که ما میدونیم اینه که هیتلر خودکشی کرد اما اسناد سی آی ای نشون میدن که آمریکا تا بیشتر از ده سال بعد از مرگ هیتلر دنبال زنده اون میگشته،هیچ شکی در جعلی بودن این اسناد نیست.

یکی از این اسناد بنام‌ هیتلر آدولف صفرصفرصفر سه مربوط به سوم اکتبر هزارونهصدوپنجاه پنج عکسی از فیلیپ سیتروئن از مردان اِس اِس رو درکنار فردی مشابه هیتلر نشون میده و تو این سند از زبان سیتروئن نوشته شده که هیتلر در یکصد و چهل کیلومتری بوگوتا در کلمبیا زندگی میکرده و مرتبا هم ملاقات داشته.

اختلاف نظر بین کارمندان جدید سی آی ای روی درستی یا غلطی این سند زیاد هست و عده ای معتقدن این عکس مربوط به شخص دیگری بنام آدولف شوتلمایر هست و عده دیگر میگن که آدولف شوتلمایر خود شخص هیتلر است که لقب شوتلمایر رو براش درست کردند.

در اون زمان بعد از یازده سال از گم شدن یا مردن هیتلر که آمریکا از پیداکردنش ناامید شد،بالاخره در بیست و پنج اکتبر هزارونهصدوپنجاه و شش مرگ اون رو در اسناد سی آی ثبت کرد.

حتی بین اونایی که باور به خودکشی هیتلر دارن هم اختلافات زیادی هست، عده ای میگن خودکشی اون با اسلحه و عده ای میگن سم کالیوم سیانید مصرف کرد،این تنها این اختلاف بین محققین و تاریخنویسانی که معتقدند هیتلر خودکشی کرده نشون میده که احتمالا جنازه ای در کار نبوده، گرچه بعضیها میگن هردوشو کرده.

یکی از بیولوژیستهای جنائی آلمان بنام مارک بنکه با پخش خبر فروخته شدن جمجمه هیتلر به یکی از یوفولوژیستها بدنبال اون تا مسکو رفت تا از این استخون علت مرگ رو بتونه تشخیص بده که بعد مشخص شد جمجمه به هیتلر تعلق نداشته بلکه از افسران نازی بوده.

جنازه ای که گفته میشه متعلق به هیتلر است همراه جنازه همسرش دوازده بار نبش قبر و دوباره خاک شد ،از طرفی طبق وصیت خودش هیتلر باید سوزونده میشد که دشمنش استالین جنازش رو تو موزه نذاره و به قدرت خودش بباله،میگن جنازه هیتلر در حین سوختن بابنزین مرتب توسط نارجنکهای دستی هم منفجر میشده.

کاوه_سیبکی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud