زمین توخالی بر روی نقشه های رایش سوم

زمین توخالی

اینهم تصویری از سوراخ قطب جنوب که توسط ماهواره گرفته شده است.

آیا زمین توخالی وجود دارد؟ آیا این نقشه ها وجود زمین توخالی (در غیر این صورت نیز داخلی) را ثابت می کند؟

یکی از سوالات جالب است که انسان برای قرن ها شده طولانی، این است که آیا این امکان وجود دارد که سیاره ما تو خالی باشد؟ برای سال های بسیاری ، اعتقاد بر این بود . در آن سال با توجه به بسیاری از شواهد کافی برای حمایت از این نظریه یک ماهواره در مدار زمین قرار داده شد و به وضوح سوراخی را در قطب نشان میدهد.

نازی ها و زمین توخالی

ما داستان های زیادی در مورد چگونگی فعالیت نازی ها در مناطق جنوبی این سیاره شنیده ایم و اینکه یک پایگاه مخفی در قطب جنوب، که Swabia نامیده می شوند، وجود دارد. همچنین  عملیات HighJump که در مورد حمل و نقل دریاسالار Byrd است  هنگامیکه با اشیا ناشناس پرنده روبرو شده است.

اخیرا نقشه ای از رایش سوم کشف شده که دارای چند گذرگاه مخفی شده توسط U-boat های آلمانی برای دسترسی به مناطق مرموز زیرزمینی است. نقشه ی مرموزی برای رسیدن به سرزمین آگارتا.

 همچنین یک نامه  که گویا توسط Karel Unger، یک عضو خدمه U-boat 209 زیردریایی آلمانی تحت فرمان Heinrich Broddy، نوشته شده است. در این نامه، او ادعا می کند خدمه به داخل زمین رسیده و قصد ندارند به عقب برگردند.

از سوی دیگر، ما همچنین می دانیم که در طول جنگ جهانی بهترین زیردریایی مجهز آلمانی می توانست تا عمق ۸۵۰stop (260) در ۳۸۵mil محدوده (۶۲۰km) قرار گیرد.در حال حاضر هیچ زیر دریایی با این امکانات وجود ندارد مگر اینکه نازی ها زیر دریایی بسیار پیشرفته تری در اختیار میداشتند.

هیتلر و فرازمینی ها

با این حال، داستان های ذکر شده در بالا ممکن است توسط نقشه های ایجاد شده در سال ۱۹۶۶ توسط نقشه شناس معروف و هنرمند Heinrich C. Berann برای انجمن ملی جغرافیایی پشتیبانی می شود. در این نقشه، قطب جنوب بدون لایه ی ضخیم یخچال تصویر شده است. شگفت انگیزترین لحظه حضور مسیرهای زیر آب تقریبا در تمام قاره است. به نظر می رسد همه به نقطه ی ورود به زمین توخالی میرسند .

هیتلر وسواس زیادی داشت و  بسیار علاقه مند به تاریخ UFO ها و تاریخ تمدن های باستانی بود. بسیاری از پیروانش ا و از او حمایت می کردند. او مشهور بود به از بین بردن افرادی که از جانب آنها احساس خطر میکرد.

این احتمال وجود دارد که زمین توخالی است و از طریق ورودی های قطب شمالی و جنوبی راه دارد و تمدن های پنهان و شکوفایی در آن وجود دارند.

شواهد احتمالی وجود زمین توخالی در تاریخ تمدن های باستانی یافت شده است. گیلگمش قهرمان بابل، از مجازات اجدادش در  زمین و همچنین در اسطوره یونانی مشاهده شده است.

 Orpheus سعی کرد اوورودیک را از دنیای زیرزمین محافظت کند. گفته شده که از طریق تونل های پنهان در هرم مصر فرعون ها می توانند با جهان زیرزمینی ارتباط برقرار کنند؛ و بودایی ها باور داشتند (و هنوز هم معتقدند) که میلیون ها نفر در آگارتا زندگی می کنند، یک بهشت ​​زیرزمینی تحت سلطه پادشاه جهان است. بنابراین در لحظه ای که شما فکر می کنید که این نظریه ها چیزی بیش از فانتزی خیالی نیستند، در حقیقت شواهدی را در تاریخ باستان پیدا خواهید کرد که امکان وجود جهان دیگری در زمین را نشان می دهد.

شما در مورد نظریه توخالی زمین چه فکر می کنید؟ آیا امکان دارد جهان دیگری زیر سطح سیاره ما وجود داشته باشد؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *