چگونه قابلیت لایک را به پست های تلگرام اضافه کنیم؟

در تلگرام و دیگر اپلیکیشن های مبتنی بر تلگرام قابلیت های زیادی به وسیله ربات های تلگرامی در دسترس قرار میگیرد. یکی از کاراترین قابلیت ها که میتوان به کمک ربات ها از آن بهرمند شد. ایجاد نظر سنجی یا لایک کردن پست ها است.

موبوگرام هم که یکی از معروفترین زیر شاخه های تلگرام در ایران است نیز میتواند از این قابلیت بهرمند شود. برای دریافت موبوگرام برای کامپیوتر و موبایل کلیک کنید.

اما چه زمان نظر سنجی ها به درد میخورند؟

قطعا هر کسی که به نوعی پستی مینویسد و تولید محتوا میکند میخواهد ببیند. مطلبی که ارسال کرده مورد توجه چند نفر قرار گرفته است و چند نفر خوششان نیامده. در این وضعیت ایجاد قابلیت لایک کردن پست ها میتواند کمک زیادی به کاربر کند.

یکی دیگر از قابلیت های ایجاد نظر سنجی، تعیین میزان رضایت کاربران از مطالب گروه ها و کانال ها است. که به کمک این ویژگی به راحتی میتوان این میزان را مشخص کرد.

تلگرام بعد از بروزرسانی اخیر رباتی را با عنوان @like معرفی کرده است که به وسیله این ربات می توانید برای پست های خود در گروه یا سوپر گروه ها گزینه لایک یا دیس لایک قرار دهید.

* برای استفاده از چنین قابلیتی ابتدا باید ربات @LIKE را اد کنید. برای این کار، با نوشتن like و قرار دادن @ در ابتدای آن بدون فاصله و ارسال آن برای خود یا شخص دیگری پس از ارسال با کلیک کردن بر روی آن میتوانید وارد ربات شوید.

* پس از اد کردن ربات، گزینه /start را انتخاب کنید.

* محتوای مورد نظر خودتان مثل عکس فیلم متن و… را برای ربات ارسال کنید.

* سپس ایموجی مورد نظر خودتان را تا سقف ۶ ایموجی انتخاب و ارسال کنید.

* میبینید که نظر سنجی و امکان لایک کردن برای پست شما فراهم شده و در این مرحله برای ارسال به گروه یا هر جای دیگری بر روی گزینه publish کلیک کنید و سپس مقصد مورد نظر را انتخاب کنید. پس از ورود به گروه مورد نظر بر روی خود پست کلیک کنید تا ارسال شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *