چطور برای سایتمان بازدید کننده جذب کنیم؟

۴ گام مهم در راه اندازی سایت

بسیار پیش آمده که مدیران سایت ها بسیار تلاش کرده تا با راهکارهای مختلف بازدید کننده جذب کنند اما هر چه بیشتر سعی کنند کمتر موفق می شوند. استخدام طراح سایت وردپرسی شاید راهکار بهتری باشد. آگاهی نسبت به ذائقه مشتری، استفاده از تصاویر و فونت زیبا، مطالب خواندنی می تواند کاربران را جذب یک وب سایت کند.

سرعت بارگزاری سایت

از آن جایی که سرعت اینترنت در کشورمان چندان بالا نیست پس لازم است سایت طورری طراحی شود که با سرعت بیشتری بارگزاری شود. استفاده از تصاویر حجیم و کیفیت بالا، تبلیغات، هاست نا مناسب و مواردی از این دست می توانند دلیل کندی یک سایت باشند.

طراحی و رنگ ها

در قالب سایت ها می توان هر رنگی را به کار برد. باید دقت داشت که چگونگی استفاده از رنگ ها بسیار مهم است. نباید از رنگ های زننده استفاده کرد چون باعث فراری دادن کاربران می شود.

لوگوی سایت

زمانی که لگوی سات مناسب نباشد در خاطره ها هم باقی نخواهد ماند. استفاده از لگوی مناسب برای سایت همانند هویت است. بهتر است قبل از آنکه بازدید کننده ها را از دست دهید با مشورت یک گرافیست به فکر لگویی مناسب باشید.

تصاویر هدر

اگرچه استفاده از تصاویر زیبا در هدر سایت توصیه می شود اما اگر بیش اندازه بزرگ و حجیم باشند هم میتوانند مشکل ساز شوند و مخاطب را آزده خاطر کنند. سعی کنید تصاویر موجود در سایت را در سایز مناسب انتخاب و از نرم افزار های فشرده سازی استفاده کنید تا حجم تصاویر پایین بیاید.

فونت سایت

فونت نوشته برای بازدیدکنندگان بسیار مهم است. اینکه یک نوشته براحتی خوانده شود میتواند رضایت خاطر کاربر را در پی داشته باشد. بهتر است فونت و اندازه نوشته را طبق نیاز کاربر تنظیم کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *