چطور در دفتر کار محبوب باشیم؟!

خونسرد باشید

اگر می خواهید بدون دردسر کمتر درآمد کسب کنید، می توانید به فریلنسینگ و دورکاری روی بیاورید. ابزار این کار اول از همه تخصص و بعد از آن ثبت نام در یک سایت دورکاری است.

با این حال کارمند ثابت بودن و دورکاری هر کدام مزایا و معایب متعددی دارند که باید با توجه به روحیه ی خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

در این میان اصلی ترین ویژگی کارمند ثابت بودن داشتن تعدادی همکار به علاوه ی یک مدیر است که اگر نتوانید با آنها کنار بیایید بهتر است به سایت دور کاری پناه آورده و از خانه کار کنید.

باید بدانید کار کردن چه از خانه و چه به صورت حضوری باشد تکنیکهای خاص خودش را دارد. اگر کارمند ثابت یک شرکت هستید باید بدانید که تنها درست انجام دادن کار شرط دوام آوردن شما در آن شرکت نیست.

اگر قرار است شما به شکل سنتی کار کنید باید در اولین قدم سعی کنید که در میان همکارانتان محبوب باشید. داشتن شخصیت محبوب در محل کار کمک می کند که شما در کارتان دوام آورده و سالهای سال کارمند ثابت شرکت باقی بمانید و پیشرفت کنید.

برخی افراد تکنیکهای رفتاری در محل کار را نمی دانند و این سبب می شود خیلی زود از کار خسته شده و به سایت دور کاری برای کار از منزل روی بیاورند.

اگر کار از منزل با روحیه ی شما هماهنگ نیست با چند اقدام ساده می توانید به یک کارمند ثابت موفق و محبوب تبدیل شوید. باید بدانید که اقدامات شما توسط تمام افراد حاضر در محل کارتان تفسیر می ‌شود و برخی مواقع باید تصمیم بگیرید که می‌ خواهید چه‌ روابطی را در محل کار ادامه دهید. آیا مایلید دیگران دوستتان داشته ‌باشند و به شما احترام بگذارند و یا نه اهمیتی ندارد؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *