چگونه اندروید پای را روی تلفن همراه خود نصب کنیم؟

اندروید Oهمانطور که می دانید نهمین نسخه از اندروید با نام اندروید پای Pie چند روزی است که ذهن کاربران گوشی های پیکسل را به خود مشغول داشته، چرا که این گوشی ها نخستین اسمارت فون هایی خواهند بود که آپدیت جدید اندروید را دریافت می کنند.

معمولا گوشی های اندرویدی پس از در دسترس قرار گرفتن بروزرسانی، آنرا از طریق اینترنت دریافت می کنند و ارتقاء می یابند. اما روش های دیگری نیزی برای نصب جدیدترین سیستم عامل اندروید وجود دارد که از طریق فلش کردن رام گوشی است.

اگر تلفن همراه‌تان گوگل پیکسل، پیکسل XL، پیکسل ۲ یا پیکسل ۲ XL است می‌توانید با استفاده از راهنمای گام به گام پیش رو به نصب اندروید پای بپردازید.

برای تست کردن اندروید پای روی پیکسل خود به منوی تنظیمات تلفن همراه‌تان بروید، گزینه‌ی System را انتخاب کنید. سپس به بخش System Update رفته و روی Check for Update بزنید.

اگر ویژگی به روزرسانی Over-the-air پیکسل فعال باشد، دانلود به صورت خودکار آغاز می‌گردد. بعد از نصب به روزرسانی، تلفن همراه خود را ریبوت کنید و از تجربه‌ آخرین نسخه‌ی اندروید لذت ببرید.

پس از نصب آخرین نسخه اندروید رابط کاربری گوشی شما تغییراتی خواهد کرد و به احتمال زیاد قابلیت های آن افزایش خواهند یافت. بسیاری از قابلیت ها مخفی هستند و برای یادگیری آنها لازم است تا راهنمای اندروید ۹ را مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *