افکار آزار دهنده برای فریلنسرها را چطور خنثی کنیم؟

اگر به عنوان یک فریلنسر کار خود را آغاز کرده اید احتمالا افکار و هراس هایی سراغتان آمده و می آید که گاهی شما را از ادامه این مسیر باز می دارد.

دلهره هایی که گاه بی مورد و گاهی هم عقلانی هستند در کار فریلنسینگ موجب تردید می شوند که راهکارهایی هم برای مقابله با آنها وجود دارد.

چرا احترام یک کارمند را ندارم؟

این فکر که چرا مردم نسبت به کارم که آزادکاریست مانند یک نفر که کارمند است و شغلی ثابت دارد احترام نمی گذارند میتواند هر فریلنسری را آزار دهد. بهتر است همه این افکار را کنار بگذارید و از این جهت به ماجرا بنگرید که تمام آن افراد که مزیت های کارتان را نمی دانند و از تخصصتان با خبر نیستند. آنها همه را از دریچه دیدگاه خود می بینند. شاید آنها نمیدانند که حقوق کارمند از یه حدی بالاتر تجاوز نمی کند اما فریلنسر ها می توانند هر چقدر که بخواهند درآمد کسب کنند، بسته به تلاششان دارد!

یک تنه به جنگ دنیا رفتن!

واقعیت فریلنسر این است که یک تنه به جنگ دنیا می رود! از آنجایی که باید همه کارهای بازاریابی، مذاکره با مشتری، بستن قرار داد، انجام کار، پشتیبانی و تضمین را یک نفره انجام دهد در واقع حس تنها بودن به سراغش می آید.

نداشتن بیمه

یکی از مزایای کارمندی اداری داشتن بیمه درمانی است. شاید مواقع بیماری ها این موضوع که شما به عنوان فریلنسر بیمه ندارید کمی آزارتان دهد. اما بهتراست به این موضوع هم فکر کنید شما بسیار کمتراز کارمندان بیمار خواهید شد هر چه باشد مجبور نیستید صبح زود و در هوای سرد و گرم در اداره حاظر شوید.

کار در منزل حوصله سر بر است؟

اگر فکر می کنید که همه اش در خانه باشید نمیتوانید تمرکز کنید و کارتان را به پایان برسانید، آزارتان می دهد بهتر است گاهی به پارک نزدیک خانه یا کتابخانه بروید و مشغول کار شوید شما هر جایی که بخواهید می توانید کار کنید حتی در طبیعت!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *