هیوو

کارما یوگا

راه رهایی از فرامین ناخودآگاه، ساده است، اما محقق شدن آن نیاز به خود-انضباطی دارد. با اتصال آگاهانه و مستقیم به این پرتوی جدید از طریق ارتعاش ویژه و ازلی هیووو، تمامی قید و بندهای منفی برای همیشه شروع به خنثی شدن می کنند. زمانی که بقدر کافی هویت برتر حقیقی مان را به یاد آوریم، دیگر وسوسه های منفی مخرب را نه گوش می دهیم و نه دنبال می کنیم. این کار پروسه ی رهایی فرد، روح یا آتما را از تله ی ناخودآگاه و پنهانی که برای مردم روی سیاره زمین پهن شده است، آغاز می کند.

خواندن هیو به دفعات، به ما این امکان را می دهد که اعتماد بنفس آگاهی برترمان و آنچه می دانیم را به خاطر آوریم. هیو، تردید و ترس مخربی که مدت مدیدی است ایجاد شده تا مانع از این شود که توانایی های خلاقّمان را در مسیرهای جدید و سازنده برای منفعت تمامی حیات به کار گیریم را از بین می برد.

بازگشت نژاد مقتدر سیریز و همینطور موجودات بسیار تکامل یافته و روشن ضمیر از سایر جهان ها، به انجام رسیده است. اکنون می توانیم انتخاب کنیم که قوه ی خیال خود را با موهبت پرتوی جدید رهاکننده همسو کنیم تا برای همیشه شرّ را به عنوان آزمونی برای خلقت کنار بگذاریم، یا در این فاصله، موقتاً اسیر اخبار تحریف شده ی منفی تلویزیون، رادیو، روزنامه و سایر رسانه ها باقی بمانیم. تلاش های گمراه کننده ی آنها اغلب مجرای یک جریان منفی تفکر است تا موهبت الهی قوه ی خیال ما را مانند برده ای در ذهن ناخودآگاه اسیر کند. این امر فقط قوه ی خیال نامحدود و سازنده ی ما را مقید می کند به تصویری بسیار محدود، مخرب و نادرست از پایان رعب آور دنیا. تنها شیوه ی صحیح بکارگیری قوه ی تخیل، خلق چیزی است که در جهت منفعت و خیر برای تمامی خلقت باشد.

زمانی که فرد شروع به گسترش هوشیاری خود می کند و کیهان چند بُعدی و موجودات آن را می بیند، حس قدردانی برای تمامی حیات، فراتر از این سیاره و خدای بزرگ را احساس می کند و حقیقت هوشیار بودن و همکار خالق بودن به عنوان روح یا آتما را می آموزد.

چیز جالبی که متوجه شده ام این است که این قالب روحی که ما هستیم، الگو برداری شده. از جنسی ساخته شده که مانند همان انرژی خالق است و ما هم توانایی آفرینشی که او دارد را داریم در مقیاسی کوچک تر. ما قرار است همکاران آگاه و معتمد خالق باشیم.

در طول روز یا قبل از خواب هیووو بگویید. تکرار هیو به طور پیوسته دید معنوی درون را از طریق غده صنوبری باز می کند و بعد فرد می تواند آگاهانه از هدف زندگی و سرنوشت اصلی تر خود آگاه شود.

قبل از خواب به خودتان بگویید که به یاد خواهید داشت صبح که بیدار شدید فقط یک چشم را باز کنید. هدف از این کار این است که ارتباطی آگاهانه با هشیاری و حافظه ی برترتان برقرار شود. چشمتان را تا مدتی که تجارب خروج از بدن را به یاد آورید یا آنها را در آگاهی فیزیکی ثبت کنید، باز نگه دارید. با کمی مداومت در تمرین، نتایج حیرت انگیزی خواهید گرفت.

.تمرین هیو

در وضعیتی راحت روی صندلی بنشینید یا به پشت بخوابید و تمام نگرانی هایتان را فقط برای این تمرین کنار بگذارید.

چند نفس عمیق بکشید و در بازدم هیو را با آهنگی راحت و به انتخاب خود بخوانید. سپس چند نفس عمیق دیگر بکشید و فقط به درون نگاه کنید و گوش دهید. سپس دوباره هیو را بخوانید.

ممکن است صدایی بشنوید یا نوری ببینید. اگر این تمرین را روزی ۱۰ تا ۱۵دقیقه به مدت حداقل یک ماه انجام دهید، تجربه ی عمیقی خواهید داشت.

زمانی که این تمرین را انجام می دهید خود اصیل شما، نه بدن فیزیکی، این پرتوی جدید را دریافت می کند.

.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *