قدرت مانور باور نکردنی بشقاب پرنده ها

بشقاب پرنده

بشقاب پرنده

دربیست ونهم نوامبر سال ۱۹۸۹ میلادی ، در بروکسل یک بشقاب پرنده مثلثی شکل بزرگ بانور هایی در سطح زیرین آن به وسیله ی سه گروه از مردم ازجمله چند افسر پلیس مشاهده شد.

مشاهده این جسم پرنده ناشناخته چندین بار دیگر هم در آسمان بلژیک گزارش داده شد که یکی از قابل توجه ترین آنها در سی ام مارس ۱۹۹۰ اتفاق افتاد، که فرمانده پلیس ملی بلژیک با چشمان خودش دید که یک بشقاب پرنده بزرگ مثلثی شکل در حال عبور از بالای سرش است ودو ایستگاه رادار هم این جسم پرنده را گزارش کردند.

در یکی از این مشاهدات دو هواپیمای اف-۱۶ ارتش بلژیک برای تعقیب وشناسایی شی پرنده ناشناس فرستاده شد.ولی بعد از یک تعقیب یک ساعته بشقاب پرنده بدون شناسایی شدن ناپدید شد.خلبان هواپیمای اف-۱۶ می دید که جسمی که تعقیب میشود ، دارای قابلیت مانور وامکاناتی ماورای هواپیمای اوست.در یک نقطه رادار هواپیما نشان داد که بشقاب پرنده در عرض ۵ثانیه از ارتفاع ۱۰۰۰۰ فوتی (۳۰۵۰متر) به ارتفاع ۵۰۰فوتی (۱۵۰متر) سقوط کرد. که چنین حرکتی شتابی معدال ۴۰برابر جاذبه زمین  به این بشقاب پرنده وارد می کند.

این بشقاب پرنده مثلثی شکل یکی از معتبر ترین موارد مشاهده ی یوفو است به این علت که بیش از ۱۰۰۰نفر شاهد آن بودند، مشاهده راداری مسجل برای آن وجود دارد ومقامات نظامی هم مشاهده این جسم پرنده را تایید کردند وحتی برای شناسایی آن هواپیما فرستادند ومهم تر از همه مانور حیرت آور این بشقاب پرنده بود که خلبان هواپیمای اف-۱۶ آن را تایید کرده است

جالب است بدانید که بیشترین شتابی که بدن انسان قادر به تحمل آن است شتاب ۸ الی ۱۰ برابر جاذبه است ، در چنین شتابی بدن یک فرد۸۰ کیلوگرمی وزنی معادل۸۰۰کیلوگرم پیدا می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud