معرفی سایت ساز های آنلاین رایگان

۴ گام مهم در راه اندازی سایت

ساختن سایت چندان کار ساده ای نیست. برای اینکار باید دانش ” html , css , jquery , javascript و php” را داشت. و یادگرفتن همه اینها سالها نیاز به زمان دارد.

اما این بدین معنا نیست که هیچوقت نتوانید یک سایت بسازید. چرا که ابزاری وجود دارند که میتوان طراحی سایت آنلاین با کمک آنها انجام داد.

برای این منظور میتوانید از سایت سازهای رایگان آنلاین استفاده کنید. سایت های بسیاری برای ساخت سایت به صورت رایگان وجود دارند ولی پیدا کردن بهترین های آنها راحت نیست. امروز برای شما چند سایت ساز را معرفی میکنیم که محبوب تر از سایر سایت ها هستند.

Wix بهترین سایت ساز رایگان آنلاین می باشد

Wix ابزار بسیار ساده طراحی سایت حرفه ای به صورت آنلاین و رایگان در چند دقیقه می باشد. ساختن وب سایت توسط Wix به کاربران این امکان را می دهد که وب سایت را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنند. نیازی به دانستن کد نویسی جهت ساخت وب سایت ندارید. و دارای گرافیک های بسیار فلش و html۵ جهت استفاده در سایت می باشد. ۱۰۰% رایگان می باشد.

Tumblr– سایت ساز رایگان جهت ساخت وبلاگ

Tumblr فقط ابزار ساخت وب سایت یا وبلاگ به صورت رایگان نیست بلکه در حقیقت فضای وبی شما است که به شما امکان به اشتراک گذاری همه چیز را می دهد.

Webs – سایت ساز رایگان جهت ساخت سایت های حرفه ای

Webs ابزار ساخت وب سایت به صورت رایگان است که دارای ابزارها و امکانات بسیاری برای ایجاد سایت به صورت حرفه ای است. که کاملا رایگان بوده. Webs تعداد بسیاری قالب وب سایت دارد که به شما امکان معرفی بهتر حرفه و شغل خود را می دهد. بخش رایگان آن به شما ۰,۵ گیگ فضا و ۴۰ گیگابایت پهنای باند ماهیانه می دهد ولی برای استفاده از امکانات حرفه ای تر آن می بایست در حدود ۳ دلار در ماه به بالا پرداخت نمایید.

Weebly امکانات فراوانی به کاربر برای ساخت وب سایت قوی ارائه می نماید. برنامه دارای قالب های بسیاری می باشد که امکان انجام تغییرات بر روی آن را دارید. همچنین این سایت دارای سرویسی جهت طراحی سایت موبایل می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *