آیا انزال زن حقه بازی است؟

ارگاسم در زنان

تعداد کمی می دانند که عکس این قضیه صادق است. اینکه هر زنی توانایی انزال واقعی ، تجربه لذت ارگاسم لگن و ارگاسم نقطه G را دارد. این مقاله من می خواهد زمینه وسیع تری از انزال زن ، مبنای نظری آن را روشن کند.

سپس مراحل ، نکات و دستورالعمل های مشخصی وجود دارد که دقیقاً چه کاری باید انجام دهید تا از این مقاله بیشترین بهره را ببرید. بعلاوه ، نمونه هایی از رویه شخصی خودم و سرانجام ایده ، آرزو و میل شخصی من برای بهبود هر زنی در جمهوری ما ، به طور کامل توانایی های زنانه و جنسی خود را تجربه کند ، به طوری که به لطف این اطلاعات مهم ، هر زن می تواند لذت بیدار شدن خود را کاملا تجربه کند جنسیت

زیرا فقط یک زن خوشبخت و راضی می تواند مادر خوبی ، معشوقه ، مراقب و رضایتمندی خود باشد. از این رو ، از درون ، آب و هوا در جمهوری ما می تواند به آرامی تغییر کند و بهبود یابد – از طریق یک زن شاد و آگاه.

هر زنی می تواند انزال کند

هر زنی می تواند انزال کند. چندین دانشمند معاصر ، از جمله مهمترین دکتر و اسلواکی پروفسور استاد میلان زاویاچیچ Csc. در دانشگاه کامنیوس در براتیسلاوا با روش های علمی ثابت شد که پروستات ماده یا نقطه G. Dr. Zaviačič بیش از ۲۰ سال است که در حال انجام تحقیقات علمی است و نشان داده است که هر زنی دارای پروستات زنانه ، نقطه G است و می تواند درست مانند یک مرد ، انزال کند. وی ثابت کرد که پروستات ماده نیز عملکردهای مشابه مرد دارد ، یعنی نه تنها مایع بلکه هورمون نیز تولید می کند.

یورکا ، آنچه اجداد ما هزاران سال پیش می دانستند ، سرانجام در سال ۱۹۹۹ به صورت علمی پردازش شد. با اجداد ما چطور بود؟ هر فرهنگ عمده ای انزال زن را نه فقط به عنوان منبع لذت وجد ، لذت جنسی و ارگاسم متعالی ، مقدس می داند و تصدیق می کند. همچنین سلامتی ، فراوانی ، توانایی جریان دادن همه چیز. انزال زن اغلب با شروع زندگی همراه بوده است. و بالاتر از همه ، به عنوان یک منبع طبیعی برای هر زن برای ورود به آگاهی بالاتر ، تعالی.

من شما را با چندین فرهنگ مهم آشنا می کنم ، که انزال زن را مقدس و کاملاً ضروری در زندگی هر زنی می دانست. این اطلاعات بر اساس کار جوزفین سول ، استاد روانشناسی است که به مدت ۷ سال تحقیق درباره حمایت از جنسیت مقدس زن را توسط دانشگاه هاروارد انجام داد و Eve Secret را در سال ۱۹۸۷ منتشر کرد.

شهد خدایان آمریتا ، آب سوم ، هاریکاتا ، نیمفا و کودودوشکا هند ، تائوئیسم ، ژاپن و یونان باستان

آمریتا یک کلمه سانسکریت به معنای آب مبارک یا انزال ماده است. تانترا زن آمریت را مقدس می داند. بسیاری از تانتراها (متون مقدس) نوشیدن یون را مستقیماً از روی لب توصیه می کنند. کاملاً ضروری بود که ابتدا زن را تحریک کنید تا قبل از اجازه رابطه جنسی مقدس ، انزال داشته باشد. بر روی مجسمه های معابد تانتریک در کارناتاکا اغلب مجسمه های الهه را در حال انزال مشاهده می کنید. تائوئیست ها انزال زن را آب سوم می نامند.

موزه بریتانیا اکنون میزبان نمایشگاهی از Shung ، یک هنر وابسته به عشق شهوانی ژاپنی در قرن شانزدهم است. نقش های هیزمی اغلب مردی را نشان می دهد که یک انزال مقدس زن را در ظرفی به نام هاریکاتا ، یک مخزن انزال دستگیر می کند. ژاپنی ها انزال زن را به شدت مقدس و بسیار سالم برای مردان می دانستند. او بخش مشترک فرهنگ اروتیک آنها بود. Nymphea یا آب الهه یک اصطلاح یونانی باستان برای انزال زن است و دکتر جالینوس ، مهمترین پزشک یونان باستان ، می نویسد که nymphea منبع لذت فوق العاده ای برای یک زن است.

Quodouschka یک سنت شامایی جنسی هنوز زنده است

Quodouschka یک سنت شامایی جنسی هنوز بومی آمریکایی ها است و انزال زن را جزر و مد زهره توصیف می کند. پلینزی ها قبل از تحریک و انزال زن ، که به دیوار پاشیده می شود ، اجازه رابطه جنسی را نمی دهند. چرا همه ملت ها و مذاهب جهان انزال زن را می دانستند و تمدن غربی ما آن را گمشده ، تابو و وجودی نمی داند؟ پاسخ ساده است. چندین قرن سرکوب شدید مذهبی مسیحی بر زنان ، جنسیت زن و رابطه جنسی زنان به همین ترتیب توانسته است آگاهی از مقدسات و به طور کلی وجود انزال زنان را از بین ببرد.

با خوشحالی ، این یک تابوی ممنوع و مورد آزار و اذیت شدید قرنهای متمادی مسیحیت مدرن بوده است ، بنابراین زنان هنوز با جنسیت خود مشکل دارند. هنوز هم ، هر زنی فکر می کند که باید مودب ، لجباز باشد ، مطمئناً کاملاً در برابر توانایی های جنسی خود باز نیست. این بقایای نه تنها آزار و اذیت جنسی مسیحیان بلکه دوران ویکتوریا است.

پایان تاریخ. این پنجره می خواست به شما نشان دهد که نیاکان ما در انزال زن تبحر دارند و ما فقط این دانش را از دست داده ایم. بنابراین وقت آن است که دوباره او را پیدا کنید. خوشبختانه وقت ما برای هر تحقیق و تجربه جدید باز است.

چگونه می توان نقطه G خود را مشاهده کرد؟ دستورالعمل های عملی

هر زنی می تواند انزال کند. هر زنی یک نقطه G دارد. نقطه G منبع ارگاسم لگن عمیق و همچنین مکانی است که در آن انزال رخ می دهد. نقطه G در واقع یک نقطه نیست ، بلکه یک بدن است ، بنابراین من آن را یک نقطه G می نامم. همانطور که هر کدام از ما بینی یا چشم داریم ، همه نیز اندام G دارند. اندام G تقریباً به اندازه یک تخمک کوچک است. از ۴۸ غده تشکیل شده است که انزال زن ایجاد می کند.

اندام G در اصطلاح غیر روحانی ، سوراخ ادرار از محل مجاری ادراری شروع می شود. اندام G مجرای ادرار را احاطه کرده است. G بدن شما حتی می توانید ببینید. وقتی آینه می گیرید و به یوگای خود نگاه می کنید. ابتدا سوراخ کوچکی را که از آن دفع می کنید کشف کنید. در بین کلیتوریس و ورودی واژن قرار دارد. سپس عضلات لگن را به سمت بیرون هل دهید و اگر واقعاً به سمت بیرون فشار دهید ، چنین ساختار چروکیده ای عجیب و غریب در ابتدای دیواره واژن و ساختار ناهموار مشاهده خواهید کرد ، این نقطه G شما ، اندام G است!

بدن G چه حسی دارد؟ چگونه می توان او را پیدا و بیدار کرد؟

اندام G اصلی ترین مرکز عاطفی جنسی برای یک زن است. این می تواند تمام احساسات شما را در رابطه با رابطه جنسی بیدار کند. همانطور که کلیتوریس شما را بیشتر به خلسه سوق می دهد ، که به بیرون شلیک می شود ، نقطه G – G ارگاسم شما را با احساسات عمیق جنسی و زنانه ارتباط می دهد. اندام G نیز توسط یکی از مهمترین اعصاب بدن تغذیه می شود و آن عصب واگ است – که بر کل سیستم رویشی ما تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که ارگاسم در نقطه G بسیار عمیق است ، شما می توانید لرزش و گرما را در سراسر بدن از انگشتان پا تا نوک انگشتان احساس کنید. با تشکر از ارگاسم از نقطه G ، تمام اعضای داخلی شما بیدار می شوند – این فقط به دلیل فعال شدن – گرم شدن Nervus Vagus – توسط عصب Vage است.

 چگونه می توان نقطه G را پیدا کرد؟

به پشت بخوابید آینه بگیر ، به یونی نگاه کن عضلات کف لگن را به بیرون فشار دهید و یک ساختار دندانه دار خواهید دید ، این نقطه G است. نقطه G روی دیواره واژن قرار دارد که نزدیکتر به شکم است.

سپس با آرامش به پشت دراز بکشید. مجرای ادرار را احساس کنید و کمی با انگشت آن را دایره کنید. این سر نقطه G است. بعد ، انگشت خود را وارد واژن کنید. درست پشت در ورودی یک برجستگی پیدا خواهید کرد. این یک اندام G است. به اندازه یک تخم مرغ کوچک است. می توانید با انگشت دور آن بروید. احساسات خود را احساس کنید. در انتهای اندام G به اصطلاح دم نقطه G قرار دارد که بسیار حساس است. دو کانال از این دست را احساس خواهید کرد که بسیار حساس نیز هستند.

چگونه می توان نقطه G را تحریک کرد؟

درک آن کاملاً ضروری است ، مخصوصاً عدم لرزش! این یک ارگان است. اگر لرزش داشته باشید ، نمی توانید عمیق تر وصل شوید. او از ماساژ آرام ، عمیق و ملایم که حداقل ۳۰ دقیقه طول بکشد سپاسگزار خواهد بود. بدون ضربه شدید و شدید. هیچ چیز شبیه به آن این رمز بیدار کردن اوست. با شوک های شدید ، ممکن است فقط یک واکنش سریع ، مانند یک واکنش کمی هیجان انگیز ، اما بدون ارگاسم عمیق لگن از خواب بیدار شوید. بنابراین به آرامی ، به آرامی ، به آرامی ، گاهی اوقات می توانید کمی فشار دهید. هر قسمت ، سر ، بدن ، پهلوها و دم را فعال کنید. ۳۰ دقیقه حداقل است.

احساسات خود را احساس کنید ، به اوج لذت جنسی نرسید ، اصلاً به آن فکر نکنید. برعکس ، احساس همه را چه از نظر جسمی و چه احساسی درک کنید. در قلب ، در کل بدن نفس زیادی بکشید. اما نفس عمیق لگن را به آرامی تکرار می کنم. ابتدا خود را آموزش دهید تا زمانی که بلوغ عاطفی کامل نقطه G خود را بیدار کنید.

ماساژهای منظم با نقطه G

با تشکر از این ماساژها ، نقطه G شما به تدریج رسیده خواهد شد ، گویا اگر اجازه می دهید یک هلو رسیده ، از هلو نارس نارس ، هلو آبدار می شود ، مزه می دهد. این ممکن است گاهی اوقات به ۲۱ روز ماساژ منظم نیاز داشته باشد ، درصورتی که تحریک ارگاسم نخواهید شد ، فقط یک ماساژ نیم ساعته ساده ، ملایم و دلپذیر است. واقعاً هر روز هر وقت بی تاب شدید و می خواهید عجله کنید تا به اوج لذت جنسی برسید ، این کار را نکنید.

و حالا انزال زن در عمل چطور؟

شما می توانید انزال را بدون ارگاسم یا همراه با آن تجربه کنید.

ابتدا بدون داشتن ارگاسم انزال را یاد بگیرید. این مهم است تا از درون بفهمید چه اتفاقی می افتد. بعداً فقط شریک زندگی خود را دعوت کنید. طبق معمول ، شما شروع به تحریک G آرام (در واقع بدون حرکت سریع!) از نقطه G. زمان زیادی را اختصاص دهید. شما می توانید هر از چند گاهی تحریک کلیتورال را اضافه کنید ، اما فقط برای اینکه کمی هیجان زده شوید ، اما نه زیاد ، زیرا ارگاسم کلیتورال چیزی کاملا متفاوت است و منجر به انزال نمی شود. ممکن است احساس کنید که می خواهید به دستشویی بروید. بسیاری از خانم ها از کندن پوست می ترسند. یا اینکه این احساس را از قبل می دانید ، گویی که می خواهید پوست بگیرید. بله ، به این پیام رسان های انزالی گفته می شود. بنابراین اول: نگران پوست کندن نباشید.

این بزرگترین مانع ذهنی است. فرد این احساس را احساس می کند و افزایش انرژی را متوقف می کند ، شما فقط آن را متوقف می کنید. اما فعلاً نمی توانید این کار را انجام دهید. بنابراین به محض احساس سیری و رضایت خاطر در لگن ، احساس خواهید کرد که نقطه G شما پر ، آبدار است. بنابراین تحریک را کمی با شدت بیشتری ادامه دهید ، اما باز هم این تحریک سریع نیست ، حتی اگر شما را به سمت چنین حرکاتی سوق دهد. برعکس ، نسبتاً عمیق و نسبتاً آرام ، با حساسیت. سپس ، وقتی احساس کردید که به نظر می رسد می خواهید به شدت از بدنتان کنده شوید ، یا احساس می کنید که اتفاق بزرگی در حال رخ دادن است ، سینه های خود را از یوگی بیرون بیاورید و عضلات لگن را محکم به بیرون فشار دهید. گویی که می خواهید کودک را در حین زایمان – عضلات لگن – به بیرون هل دهید.

حیله و نیرنگ

و شما انزال خواهید کرد! اگر نه ، دوباره تحریک کنید ، سپس دوباره فشار دهید! می توانید از ترفندها و ترفندهای دیگری استفاده کنید: انگشتان خود را مانند یک چنگک درست کنید و نه تنها در نقطه G بلکه به سمت داخل شکم فشار دهید. در تمام طول آن ، از دم نقطه G تا سر آن را تحریک کنید. همچنین از تحریک در اطراف سر نقطه G یعنی اطراف سوراخ سوراخ استفاده کنید. مهمترین چیز این است که اجازه دهید جریان پیدا کند. آن عضلات را شل کنید. ذهن خود را آرام کنید.

انزال زن نیز در درجه اول مربوط به اجازه دادن به جریان است ، نه نگه داشتن آن در داخل. می تواند شما را تمیز کند. هرچه حمل می کنید تمیز کنید. می توانید از موقعیت های مناسب دیگری به غیر از وضعیت خوابیده استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک وضعیت زانو زده ، در حالی که سرش را خم کرده اید یا بدن را روی کاناپه قرار داده اید.

مرکز عاطفی جنسی زنان – این نقطه G است

من شخصاً تجربه زیادی در ارتباط همه احساسات جنسی با نقطه G دارم. نقطه G نه تنها یک مرکز ارگاسم است ، بلکه بیش از هر چیز یک مرکز احساسی است. من ماساژ صحیح تانتریک را یک بار در سال ، همیشه در یک گروه پیشرفته از زنان ، به مدت ۲۰ روز آموزش می دهم. (چهار جلسه آموزشی پنج روزه در یک سال). یک گروه بسته از زنان کل سیستم آموزشی را پشت سر می گذارند ، وقتی مسئله درک و یادگیری آناتومی ماساژ تانتریک نیست ، همه فقط در یک روز می توانند این کار را انجام دهند. اما برای اتصال ، برای بهبود هر چیزی که با رابطه جنسی همراه است. این می تواند صدمات ناشی از روابط قبلی ، رابطه جنسی بسته ، ناتوانی در تجربه ارگاسم باشد ، و می تواند آسیب های متعددی از تجاوز باشد.

همه اینها قابل درمان است. در گروه هایم ، من همیشه با زنانی روبرو می شوم که اغلب در کودکی یا بعداً در زندگی خود تجاوز یا آزار را تجربه کرده اند. شما باور نمی کنید که این موضوع چقدر رایج است. این فقط به لطف گذشت زمان است ، همچنین به این دلیل که در طول آموزش زنان تکالیف خود را به صورت ماساژهای مختلف مختلف انجام می دهند ، بنابراین همیشه تجربیات منفی یکپارچه است تا بتوان آنها را حل کرد. موضوعات بسیار بیشتری وجود دارد ، تعطیلات عاطفی ، روابط بد با مادر ، خط زن ضعیف و سرکوب شده.

اما در پایان ، به لطف زمانی که در گروه محافظت شده داریم ، بهبود همیشه منجر به بیدار شدن و بهبودی رابطه جنسی می شود. من این مدرسه را به عنوان یک پاداش ، فقط برای فارغ التحصیلان دوره های پیشرفته Mohenjodaro ، باز می کنم تا کیفیت و عمق روند را تضمین کنم. اما من می دانم که بهبودی امکان پذیر است ، بسیار مهم است که فقط در مورد آناتومی یا فقط در افزایش ارگاسم و تجربه جنسیت نباشد. این تنها یک مورد جالب (اما مهم) است که فقط باعث بهبود تنش و ضربه در لگن می شود. هر زنی بدون توجه به آنچه در زندگی خود تجربه کرده است ، می تواند چند ارگاسم باشد.

نقشه برداری احساسی G

اگر می خواهید از نظر احساسی نقطه G خود را ترسیم کنید ، هر روز به مدت ۲۱ دقیقه یک ماساژ ۳۰ روزه با نقطه G را در زندگی خود بگنجانید. هر آنچه را کشف کردید ، یادداشت کنید. با دوستان و مشاوران خود بنویسید ، نقاشی کنید ، مراقبه کنید. نقشه برداری ۲۱ روزه به شما کمک می کند تا نقطه G را از خواب احساسی بیدار کنید. بر روی نتیجه تمرکز نکنید ، بلکه به خود ماساژ بپردازید ، منتظر چیزی نباشید ، در پایان همه چیز مهم به خودی خود به وجود می آید. عمدتا بدون هدف.

انزال با ارگاسم

اکنون می توانید انزال را در عشق ورزی خود بگنجانید. من توصیه می کنم با هیجان کلیتوریس و سد همراه باشید ، از جمله ارگاسم عمیق از طریق دهانه رحم.

نگران بودن

آیا شما از قبل انزال را می دانید ، آیا از آن می ترسید ، آیا می ترسید که شریک زندگی شما آن را قبول نکند یا شما یک تخت خیس خواهید داشت؟ بله ، انزال زن می تواند زیاد باشد. حداکثر نیم لیتر مایع از یونی پاشش می کند. معمولاً خیلی کمتر است. یک زن فقط می تواند مایع را هجوم آورد. بنابراین انزال واقعاً از مجرای ادرار بیرون می زند ، اما ادرار نیست ، بارها ثابت شده است.

در هنگام تحریک ، مثانه بسته می شود و به هیچ وجه امکان دفع ادرار وجود ندارد. مهم است که شما درک کنید و ترس از آرامش را متوقف کنید. نکته این است که فرهنگ ما هیچ ارتباطی با این موضوع ندارد. بسیاری از زنان انزال می کنند ، بسیاری از زنان پذیرفته می شوند و شریک آن را دوست دارند (نه تنها میل جنسی بلکه منیت آنها). با این حال ، بسیاری از زنان شکایت دارند که همسرشان این موضوع را درک نمی کند.

بنابراین ، برای او نقاشی های Shung ، هنر وابسته به عشق شهوانی ژاپنی از قرن شانزدهم را بخرید و نقاشی پیدا کنید که در آن یک مرد ژاپنی وقتی کاملاً پر شد ، آب مقدس زن را مستقیماً و با شور و شوق در یک ظرف قرار می دهد. یا هنگامی که یک زن و شوهر جوان روی یک گاو گلدان بزرگ می نشینند ، به طور تصویری پر از انزال زن هستند ، و به عشق آن ، به محل اتصال آن ، به سطح آن نگاه می کنند. یا یک حکاکی آشنا ، جایی که یک زن موهایش را روی انزال ریخته شده خود شانه می کند و مراقبه همسر داخلی خود می شود.

من در مورد آن با یک ماساژ دهنده تانتریک ، Dušan Jurčík ، که سالن تانتریک صوفیه معروف خود Tantra Sofia را در پراگ اداره می کند ، صحبت کردم. وی به من تأیید کرد که حداکثر یک پنجم زنان در هنگام ماساژ تانتریک دچار انزال می شوند. اما بسیاری از آنها با شریک زندگی خود مشکلی دارند که این مسئله را قبول نمی کند. گاهی اوقات انزال می تواند آنقدر شدید باشد و انقباضات لگن آنقدر شدید باشد که به معنای واقعی کلمه آلت تناسلی مرد را به بیرون رانده و مرد احساس کند تقریباً رانده می شود.

ارگاسم

تبریک می گویم ، شما انزال را می دانید. او را در عشق ورزی خود بگنجانید. ارگاسم مارپیچ است. چندین ارگاسم ، کلیتورال ، از طریق نقطه G ، ارگاسم مقعدی و عمیق واژن-دهانه رحم وجود دارد. همه واقعاً متفاوت هستند. زیرا همه توسط اعصاب مختلف ایجاد و تحت تأثیر قرار می گیرند. و از نظر انرژی متفاوت عمل می کند. این قطعاً برای یک مقاله طولانی دیگر خواهد بود.

به طور خلاصه. کلیتوریس همان آلت تناسلی مرد است. نقطه G همان پروستات است. ارگاسم عمیق از طریق دهانه رحم توسط اندام های داخلی ایجاد می شود. در طول نفوذ عمیق ، آلت تناسلی رحم و نقطه را دقیقاً قبل از دهانه رحم تحریک می کند. این باعث تحریک غلاف ها (فاشیا) تمام اندام های داخلی می شود ، همه اندام ها درگیر می شوند. بحث در مورد عصب (Nervus vagus) همانند نقطه G نیست. اما در غیر این صورت این قانون اعمال می شود: ابتدا رسیدن به ارگاسم کلیتورال ، سپس ارگاسم از طریق نقطه G و در آخر ارگاسم لگن عمیق خوب است. و البته مطمئناً می توانید آن را ترکیب کنید.

بسیاری از مردان برعکس عمل می کنند ، آنها فقط به زن نفوذ می کنند ، و عمیق نفوذ می کنند. اما این یک اشتباه است ، زیرا خیلی زود است. ذات زن هنوز بیدار نشده است. همانطور که در ابتدای مقاله نوشتم ، پلینزی ها را به یاد بیاورید. آنها حتی به زن اجازه می دهند تا پس از اولین انزال به درستی وارد شود.

موقعیت های شریک انزال زن

چند راهکار برای نزدیک شدن وجود دارد. نکته این است که مردان اغلب با کل آلت تناسلی خود به عمق واژن نفوذ می کنند. اما چینی های باستان قبلاً این را به خاطر داشتند و در متن خود در مورد Tao Sex به مردان توصیه می کنند که همیشه با نه ورودی کم عمق و سپس یک ورودی عمیق شروع کنند. آنها ورودهای عمیق را خیلی دیرتر ، در اواسط یک شب پرشور ، تا وقتی که زن به سه آب خود برسد ، یا انزال ، هنگامی که آماده یک ارگاسم عمیق واژن است ، توصیه می کنند. در مورد ورودی های کم عمق ، بلوط مستقیماً نقطه G را تحریک می کند. با این حال ، مقاله بزرگتر دیگری در این زمینه مناسب خواهد بود.

خلاصه در نتیجه گیری

ما نشان داده ایم که هر زنی می تواند چندین ارگاسم و انزال زن را تجربه کند. با خود گفتیم که نقطه G بیش از هر چیز یک مرکز جنسی-عاطفی است ، چنین قلب گرمی از جنسیت ماست. این که اکثر ملل باستان نه تنها انزال را به عنوان یک قسمت طبیعی از زندگی می دانستند ، بلکه بیش از هر چیز خود را به خاطر تعالی آن ، برای سلامتی و سعادت کامل زنان اعلام کردند.

فرهنگ ما دقیقاً بخاطر سرکوب شدید جنسی ناشی از مسیحیت مدرن و آزار و اذیت زنانگی و اصل زنانه برای چندین قرن طولانی ارتباطی با این موضوع ندارد. دانشمندان معاصر وجود اندام G و انزال زن را کاملاً تأیید کرده اند. اکنون می دانیم که می توانیم انزال را بیاموزیم ، می توانیم انزال را هم در زمان ارگاسم و هم بدون آن تجربه کنیم.

حتی گاهی اوقات این دانش صرف برای بسیاری از زنان برای درک بهتر جنسیت خود کافی است و نتیجه سریع می تواند باشد. این نیز آرزوی عمیق من است. برای اینکه هر زنی در جمهوری کوچک زیبای ما بتواند توانایی جنسی خود را کشف کند ، و به همین دلیل ، از درون ، به دلیل رضایت درونی ، یک تغییر بزرگ در اصل زنانه ایجاد می شود. به طور خلاصه ، برای خوشحال بودن ، همچنین فرزندانمان که بزرگ می کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *