آیا راه اندازی رستوران و فست فود کاری منطقی است؟

پیتزایی کاملا سبز و رژیمیشغل هایی مثل فست فود و رستوران داری معمولا زودتر از سایر مشاغل طرفدار دارند. شاید زود بازدهی آنها یکی از دلایلی باشد که افراد زیادی به این مشاغل روی خوش نشان می دهند.

اگر مشاوره راه اندازی رستوران را با افراد ماهر در این کار انجام دهید همان ابتدا خواهند گفت اگر تنبل هستید بهتر است دور این شغل را خط بکشید. چراکه رستوران داری چندان هم راحت نیست و نیاز به انرژی و ساعت کار زیاد دارد.

اما از مزایای ره اندازی رستوران و فست فود میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

سودآوری در تعطیلات

از معدود شغل هایی که تعطیلات سرش نمی شود همین رستوران و فست فود ها هستند. زمانی که همه در حال تعطیلات و خوش گذرانی هستند شما در رستوران یا فست فودتان مشغول کاسبی هستید. آنهم بیشتر از روز های عادی!

در کشوری مثل ایران که تقویم پر است از روزهای تعطیل و مناسبت، بهانه خانواده ها برای بیرون رفتن و غذا خوردن در بیرون جور است و معمولا هم این تفریحات با ولخرجی همراه هستند. پس با انتخاب یک مکان مناسب برای راه اندازی رستوران از این شرایط بهره لازم را ببر ید.

از دیگر مزایای این شغل ها این است که مردم خودشان بنرهای تبلیغاتی شما هستند اگر کمی منصف باشید و غذای با کیفیت سرو کنید بدون شک به زودی باید خودتان را برای راه اندازی شعبه دیگری از رستوران یا فست فودتان آماده کنید.

نکات مهم در راه اندازی رستوران یا فست فود

حالا که با مزایای این شغل ها آشنا شدید بهتر است مروری کوچک بر کارهایی که برای راه اندازی چنین کسب و کارهایی لازم است انجام دهید داشته باشیم.

ــ پیدا کردن مکان مناسب با استانداردهای خوب
ــ تهیه تجهیزات مناسب کار
ــ دکوراسیون و زیبا سازی محل کسب و کار
ــ طراحی تابلویی زیبا و هوشمندانه
ــ طراحی و تنظیم منوی غذا
ــ استخدام نیروی ماهر
ــ تبلیغات و پیدا کردن مشتری
ــ حسابداری دقیق
ــ مشتری مداری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *