آموزش استفاده از چندا اکانت تلگرام در یک اپ

غیرفعال کردن تلگرام

یکی از امکاناتی که اخیرا به پیام رسان محبوب تلگرام افزوده شده امکان استفاده از چند اکانت به صورت همزمان است. این قابلیت برای آندسته از افرادی مناسب است که چند اکانت مختلف تلگرام دارند. 

تا کنون راه های متفاوتی برای استفاده از چند اکانت تلگرام در یک دستگاه توسط کاربران مورد استفاده قرار می گرفت از جمله این اقدامات نصب چند اپ مبتنی بر تلگرام یا استفاده از اپ کلونر بود. 

اما طراحان تلگرام با افزودن ویژگی چند اکانتی به این مسنجر به تمام راهکارهای جانبی پایان دادند. در ادامه نحوه استفاده از این ویژگی را بیان میکنیم. 

* آخرین نسخه منتشر شده از تلگرام را با توجه به نوع دستگاه خود از گوگل پلی یا آیتونز دانلود و نصب کنید. 

* برنامه را اجرا کرده و با کلیک بر روی آیکون موجود در بخش بالایی رابط، منوی آپشن را باز کنید.

 

* بر روی فلشی که مقابل شماره تماس تلگرام تان قرار گرفته، کلیک کنید. 

* در کشوی باز شده، گزینه Add Account را انتخاب کنید. 

شماره تلفن همراهی که می خواهید اکانت دوم را با آن بسازید، وارد کنید و بر روی آیکون تیک موجود در بالا کلیک کنید. در این مرحله، در صورتی که می خواهید شماره های تماس موجود در گوشی با اکانت دوم تلگرام تان هم همگام گردند، تیک گزینه “Sync Contacts” را بزنید.

 

* پس از دریافت کد و وارد کردن آن، اکانت دیگر شما در تلگرام ساخته می شود. 

نکته: اگر در حال حاظر اکانت مورد نظرتان را توسط یک اپ دیگر در گوشی دارید. کد مورد نظر به همان اکانت ارسال می شود و به صورت پیامک نمی باشد. 

کنترل حساب های کاربری شما در تلگرام از طریق منوی آپشن انجام پذیر است. در این بخش می توانید با کلیک بر روی هر اکانت، به حساب تلگرام مربوط به آن وارد شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *