زندگی بعد از مرگ


هزاران سال هست که بشر روی اون پژوهش میکنه، چه از طریق علم و چه از طریق خرافات و همینطور از طریق ادیان و کتب الهی.محققینی که از طریق علمی پیگر این قضیه هستند باور به مرگ موقت هم دارند،مرگ موقت بطور مثال این هست که مثلا قلب و تمام ارگانها از کار میفتند و مغز هم بین بیست ثانیه تا سه دقیقه بعد خاموش میشه،اما در مواردی بعد از اینکه ارگانها و قلب از کار افتادند،قبل از اینکه مغز هم خاموش بشه دوباره قلب و بقیه اعضای بدن فعالیتشون رو شروع میکنن.

طبق گفته دکترپروفسور خوان جالیوس از دانشگاه آکسفورد در اون فاصله بین خاموشی و روشنی دوباره اعضای بدن به علت اینکه مغز خاموش نبوده همه اطلاعات رو ضبط کرده.طبق گفته محققین و علمای دینی اکثر کسانی که مرگ موقت رو تجربه کردن،در ادامه زندگی خیلی محتاطتر و آرامتر عمل میکنند.

این افراد به دو دسته تقسیم میشن که دسته اول در زمان مرگ موقت آگاه بودند و صحبت از سفیدی و روشنی فوق العاده زیاد میکنند و احساس شادی و خوشبختی خیلی زیاد.

دسته دوم در هنگام مرگ بخاطر ترس متوهم میشن و طبق باورهایی که در ذهن داشتن تصویری واسشون طبق اون توهم شکل میگیره،مسیحی عیسی، یهودی موسی و خدا،مسلمان برزخ و فرشتگان و پل صلات و بیخدایان اکثرا خود را معلق در هوا میبینند.

این یعنی اینکه بعد از مرگ نیز سیر آگاهی ادامه دارد که خودش دو حالت داره یا در قالب راینکارناسیون تولدی دوباره روی زمین داره و یا در ابعاد و جای دیگری قرار میگیره.

درباره تولد دوباره شواهد خیلی زیادی وجود داره،یک محقق آلمانی پرونده بیست و سه هزار نفر رو از سراسر زمین مورد بررسی قرار داد که دوهزار و پونصدتای اونا تقریبا با قاطعیت در چرخه تولد دوباره قرار گرفته بودند.

این دسته کسانی هستند که در زندگی قبلی اگوی فوق العاده قوی داشتند که بعد از مرگ کاملا پاک نشده،عده ای هم در پشت زمینه ذهنشان بدون اینکه آگاه باشند، زندگی گذاشته را در یاد دارن و این افراد اکثرا نشانه هایی روی بدنشان دیده میشه که مربوط به زندگی قبل هست و چون ذهن توان تغییر سلولها رو داره،هر چند ناخودآگاه ولی تغییر بافت سلولی باعث پدیدار شدن نشانه ها و یا ماهگرفتگیها میشه.

طبق شواهد باستان شناسی و رسومات و آثار و حکاکیهای بجامانده بشر قبل از اینکه به خودش بعد از مرگ فکر کنه به این فکر میکرده که شخص مرده الان درباره زنده ها چی فکر میکنه و ماها رو چطور میبینه، این انگیزه باعث بوجود اومدن فرهنگهایی در انسانها شد چه از لباس و مراسم که انسانها خودشون رو جلوی روح مردگان جلوه بدن،چون معتقدن که از طرف مردگان دیده میشن.

کاوه_سیبکی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *