ویرایش زنده مطالب در وردپرس با افزونه Revisionize

توابع و شرط ها در وردپرس

احتمال دارد برای شما هم پیش آمده باشد تا بخواهید یکی از مطالب سایت خود را ویرایش کنید. گاهی این فرایند دردسر ساز هم میشود مخصوصا اگر پس از تغییرات مطلب بارگزاری نشود.

در بخش پشتیبانی سایت وردپرسی افزونه ای به نام Revisionize وجود دارد که دقیقا برای موضوعی که به آن اشاره داشتیم طراحی شده. افزونه Revisionize برای ویرایش زنده مطالب سایت کاربرد دارد.

در واقع با این افزونه میتوانید مطالب سایتتان را ویرایش کنید بدون آنکه خللی در زمان ویرایش بوجو آید.

همانطور که میدانید در صورتی که مطلبی در حال ویرایش باشد نوشته در حالت پیش نویس قرار میگیرد. و اگر کاربری به آن صفحه مراجعه کند. با ارور ۴۰۴ روبرو میشود که اصلا خوشایند نیست.

اینجاست که افزونه Revisionize بکار میاید و قدرتش را نشان میدهد. شما میتوانید از این افزونه برای ویرایش زنده مطالب استفاده کنید.

روش کار افزونه به این صورت است که یک کپی از نوشته تهیه میکند و در حالت پیش نویس قرار میدهد. نوشته اصلی همچنان بر روی سایت قرار دارد و کاربران میتوانند آنرا مشاهده کنند.
شما پس از آنکه تغییرات لازم را در روی پیش نویس انجام دادید، میتوانید نسخه ویرایش شده را در یک لحظه جایگزین مطلب قبلی کنید و هیچ وقت هم مشکل بارگزاری نداشته باشید!

آموزش کار با افزونه Revisionize وردپرس

پس از دانلود، نصب و فعالسازی این پلاگین وردپرس، به بخش همه نوشته ها در پنل وردپرس بروید. مانند تصویر زیر یک آیتم جدید ایجاد شده است.

همچنین در داخل این نوشته نیز یک گزینه برای ویرایش اضافه شده است.

با کلیک بر روی گزینه مذکور یک کپی از محتوای فعلی نوشته شما ایجاد می‌شود که تنها تفاوت آن پیوند یکتای آن است که مجزا از پیوند یکتای قبلی نوشته است و چون پیوندهای یکتای تکراری در وردپرس با یک عدد جایگزین می‌شوند عددی بر آن اضافه خواهد شد.

پس از اینکه نوشته خود را به طور کامل به‌روزرسانی کردید با کلیک کردن بر روی دکمه انتشار محتوای این نوشته جایگزین نوشته قبلی خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud