آلمان نازی و فرازمینیها

رایش سوم عملیات یوفو

خیلیها معتقدن که آلمان نازی موفق به ساخت یوفو شد و با فرازمینیها ارتباط داشت.

به نظر عده ای از تئوریسینها نازیها بدون الهام گرفتن از تکنولوژی پیشرفته فرازمینی در آنتارکتیس به تنهایی موفق با طراحی و ساخت یک سفینه جنگی شدند و بعد از جنگ که آمریکا به اجبار مهندسان آلمانی را در سیستم نظامی فضایی خودش جا داد، این پروژه در آمریکا ادامه پیدا کرد.

این شایعات بعد از سقوط سفینه در روزول در آمریکا پخش شد.ژانویه دوهزاروچهارده مجله فارس نیوز با استدلال به اینکه هیتلر نمیتونسته در مدت کوتاه این همه زیردریایی مدرن بسازه،نوشت که هیتلر از طرف فرازمینیها هدایت میشده همونطور که اوباما هم هدایت میشه.

این نوشته در آلمان به عنوان وحشیترین تئوری توطئه لقب گرفت و باعث شد که کنکاشها درمورد تکنولوژی نازی دوباره شروع شه و مناظره های زیادی بین مورخها و تئوریسینها در دانشگاه برلین صورت بگیره.

همونطور که قبل از گزارش فارس نیوز نتیجه گیری شده بود،بعد از اون هم همون به همون نتیجه دوباره رسیده شد،که هیتلر بعد از تصرف بخشی از آنتارکتیس با لاشه یک سفینه غیرزمینی برخورد و از با الگوبرداری از اون تلاش برای ساخت سفینه مشابه در راستای اهداف جنگی میکنه،تلاشی که هیچوقت به موفقیت نرسید و تنها منتهی به ساخت یک وسیله با ظاهر یک بشقاب پرنده و وسیله دیگری با ظاهر یک سفینه به شمل زنگوله شد.

این دو وسیله توانایی زیادی نداشتند و در ارتفاع خیلی کم در حد چند متر بصورت عادی مثل یک هلیکوپتر پرواز میکردن.اما ساخت این دو وسیله کمک زیادی به طراحی جتهایی کرد که عمودی از زمین بلند میشن.

بیشک هیتلر با علیرغم تمام اعمال غیرانسانی و ضدبشری و جنون آمیز بزرگترین کمک رو به تکنولوژی هوافضای امروز کرد.

واقعیت اینه که اگر جنگ به نفع آلمانها تموم میشد،نازیها قدرت برتر زمین میشدند،دیکتاتوری و کشتار و اعدام سراسر زمین رو میگرفت،زنهای آلمانی فقط کارخونه بچه سازی برای تولید و گسترش نسل آریایی نازی میشدند،از طرفی تکنولوژی چندین برابر امروز پیشرفته بود و انسان خیلی زودتر سکونت رو در جایی غیر از زمین اختیار کرده بود.

آنتارکتیس هنوز هم پرمعماترین نقطه زمین در کنار برمودا است،پر از رویتهای پی در پی سفینه های بیگانه که اخبارش از بشر دور نگه داشته میشه. هنوز هیچ کشوری موفق به ساخت یک سفینه یا بشقاب پرنده با تکنولوژی مشابه سفینه های بیگانه نشده،چون هنوز کسی نمیدونه که در کنار اتم چه نیروی سفینه را تله پورت و خارج از بُعد سوم هدایت میکنه.تا اون روز راه زیادی هست و مستلزم پیشرفت موازی در زمینی تله پورت و ابعاد ذهنی و جهان موازی است.کاوه_سیبکی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *