آپدیت جدید Microsoft Launcher با قابلیت های فراوان

لانچرها مهمترین امکانات را برای شخصی سازی گوشی های اندرویدی در اختیار کاربران می گذارند. همانطور که میدانید یکی از برترین لانچرهای اندروید Microsoft Launcher است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه یافته است.

این لانچر که قبلا با نام Arrow Launcher شناخته می شد حالا یکی از قدرتمند ترین لانچرهای اندروید است. که به تازگی آپدیت بزرگی دریافت کرده است.

بروزرسانی جدید Microsoft Launcher شامل موارد زیر است:

ــ تغییرات بخش خانوادگی (Family): مایکروسافت در بروزرسانی پیشین کنترل فعالیت‌های فرزندان را به لانچر خود اضافه کرد. در این نسخه حالا می‌توانید بچه‌ها را در قسمت فامیلی کارت پنهان کنید

ــ بهبودهایی در زمینه مطالعه اخبار یا مقاله‌ها با مرورگر مایکروسافت اِج

ــ تغییرات کورتانا: پشتیبانی از تماس+اس ام اس پشت سر هم. کورتانا می‌تواند تماس گرفتن یا ارسال پیامک را ادامه داده و فقط متکی بر فرمان اول نباشد؛ احتیاجی نیست هر بار کورتانا را باز فرا بخوانید

ــ بهبودهای رابطه کاربری (UI): صفحه خوش آمدگویی، تنظیمات، ویجت‌ها و منوی متنی تغییراتی داشته اند

ــ قابلیت مخفی کردن صفحه شاخص در منوی اصلی

ــ پشتیبانی از حذف کردن صفحه‌ها به کمک کشیدن و پرتاب کردن

همانطور که بیان شد Microsoft Launcher با نام Arrow Launcher شناخته می شد که بعد ها مایکروسافت علاوه بر نام و لوگو، طراحی این لانچر نیز دستخوش تغییرات عمده‌ای کرد. مایکروسافت با بهبود ظاهر این اپلیکیشن، رابط کاربری یک‌دست‌تری به آن بخشیده است. این لانچر با بیش از ۱۰ میلیون کاربر یکی از محبوب‌ترین لانچرهای اندرویدی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *