آثار قدیمی و باستانی از تمدن آگارتا

آگارتا، تمدن درون زمین

در سال ۱۹۴۵ نازی ها طی عملیات فوق سری به قطب جنوب سفر کردند و در آنجا پایگاهی فوق سری بنا نهادند.هدف آنها ارتباط با سرزمین آگارتا و دستیابی به تکنولوژی آنها بود.

هیتلر از طریق متون کتیبه های باستانی از وجود سرزمین آگارتا اطلاع یافته بود.این سفر به جنگی کشیده شد که هیتلر را به هدفش نزدیکتر کرد:

به دست آوردن تکنولوژی بشقاب های پرنده با حمله و سقوط یکی از بشقاب پرنده های تمدن آگارتا.آگارتا، تمدن درون زمین

شایعه شده بود که هیتلربا کمک فرازمینی ها به قدرت دست پیدا کرد.در صورتیکه هیتلر با کمک تکنولوژی فرازمینی ها داشت به قدرتمند ترین آدم روی زمین تبدیل میشد.

اما به دلیل شکست نازیها در همان سال پروژه ی ساخت بشقاب های پرنده ناتمام ماند.

اینکه هیتلر چطور با فرستادن یک کشتی و ۳۳ نفر توانست باعث سقوط و به دست آوردن یک بشقاب پرنده از این نژاد پرنده شود برای همگان سوال است. اما بدون شک به گروهی وابسته به نازی ها که در علوم غریبه بی نظیر بودند مرتبط بود.

آگارتا، تمدن درون زمین

هیتلر جدای از بی رحمی و باورهایی که داشت میشود گفت باهوش ترین آدم قرن بود.همچنین دانشمندان نازی که پیشرفت تکنولوژی را مدیون آنها هستیم.

آمریکا از این موضوع مطلع بود و به همین دلیل تحت پروژه ای به نام گیره ی کاغذ داشمندان نازی را با تغییر هویت به کشور خود برد و آنها را بکار گرفت.

از آپولو و سفر به ماه گرفته تا دیگر پیشرفت های بزرگ علمی آمریکا توسط دانشمندان نازی صورت گرفت.

هیتلر به حدی باهوش و از زمان خودش جلوتر بود که متوجه شده بود علم ماورا مثل باقی علوم دست یافتنی است.درست همان زمانیکه حکومت های دیگر دنیا علم ماورا را جادوگری و رمالی میدانستند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *