انتشار آخرین اسناد مربوط به بشقاب پرنده ها

یوفو

سازمان CIA سوابق مربوط به بشقاب پرنده‌ها که به چهار دهه باز می‌گردد را در یک وبسایت منتشر کرد.
منابع داده‌های سازمان CIA شامل ۲۷۰۰ صفحه اسناد مربوط به بشقاب پرنده‌ها بوده که از سال ۱۹۸۰ که توسط این سازمان طبقه بندی شده است. دولت آمریکا آن‌ها را به عنوان پدیده‌های هوایی ناشناخته یا UAP اعلام کرده است.
مخزن آنلاین اسناد مربوط به UFO توسط جان گرینوالد جونیور اداره می‌شود. اسناد از طریق یک سری اطلاعات به دست آمده است که در ۲۵ سال گذشته ثبت شده‌اند. با گذشت زمان تعداد زیادی از این پدیده‌ها توسط CIA ثبت شده‌است. این اسناد ده‌ها حادثه را شامل می‌شود که یکی از آن‌ها گزارش دستیار معاون وقت وزارت علوم آمریکا در سال ۱۹۷۶ است که اطلاعاتی مربوط یک بشقاب پرنده را اعلام کرده بود. این گزارش مربوط به شرح انفجاری مرموز در یک شهر کوچک روسیه است که در نیمه شب اتفاق افتاده بود.

اهمیت بررسی اطلاعات مربوط به بشقاب پرنده‌ها

خبرگزاری‌ها بیان کردند که این اطلاعات ماه‌ها قبل از اینکه به اطلاع مقامات وزارت دفاع ایالات متحده و آژانس‌های اطلاعاتی برسد، در کنگره بررسی می‌شود و سپس گزارش آن را به مرکز UFO می‌فرستادند. مصوبه‌ای که در اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ تحت عنوان لایحه امداد کرونا در حدود ۵۶۰۰ صفحه تصویب شد، این سازمان را ملزم کرد که گزارشی را در مدت ۱۸۰ روز به کمیته‌های اطلاعاتی و تسلیحاتی کنگره درباره پدیده‌های هوایی ناشناخته ارائه دهند.
این حساسیت‌ها زمانی بیشتر شد که تصاویر حیرت انگیز از یک شی ناشناس در اطراف چندین هواپیمای نیروی دریایی ایالات متحده در سال ۲۰۰۴ و ۲۰۱۵ دیده شدند. گزارش شده است که وب سایت Vault شامل بیش از ۲/۲ میلیون صفحه از مطالب مربوط به بشقاب پرنده‌ها در بایگانی خود است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud