سندرز وعده افشای اسرار یوفوها در صورت فتح انتخابات داد

برنی_سندرز

برنی_سندرز از افرادی است که بیشترین شانس را برای رقابت با دونالد_ترامپ بر سر مقام ریاست_جمهوری ایالات متحده در دور بعدی انتخابات این کشور دارد؛

در همین رابطه به تازگی خبر رسیده که این سیاست‌مدار جنجالی قصد دارد تا در صورت رئیس جمهور شدن، تمامی اسرار موجودات_فضایی و اطلاعات جمع‌آوری شده در مورد یوفوها یا همان اشیاء_ناشناس_پرنده UFO را که توسط دولت آمریکا جمع‌آوری شده‌اند، افشاگری کند. البته اگر موجودات فضایی وجود داشته باشند و اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن در اختیار دولت این کشور باشد!
برنی سندرز که برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا نامزد خواهد بود، مدتی پیش در یک پادکست به میزبانی فردی به نام جو روگان صحبت‌های جالبی در مورد بحث اشیا ناشناس پرنده مطرح کرد.
ساندرز گفت که همسرش جین یکی از طرفداران این موضوع است و همیشه سوالات حساسی در این رابطه از ساندرز می‌پرسد.
سوالات و درخواست‌های همسر ساندرز تا حدی پیش رفته‌اند که این کاندیدای_دموکرات بالاخره به همسرش و سایر علاقه‌مندان قول داد که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا، تمامی اسرار موجودات فضایی و اطلاعات جمع‌آوری شده توسط دولت آمریکا در مورد یوفوها را در اختیار عموم قرار می‌دهد.
بر اساس گفته‌های برنی ساندرز،‌ همسر او همین الان هم پرسش‌های زیادی در مورد اطلاعاتی که ساندرز به عنوان یک نماینده سنا در دست دارد، می‌پرسد و دائما همسرش را در این رابطه سوال پیچ می‌کند. چنین موضوعاتی در کنار جنجالی شدن بحث یوفوها در سال‌های اخیر باعث شده تا این سوال مطرح شود که آیا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موضوع اشیا ناشناس پرنده به عنوان تکنیکی برای جمع ‌کردن آرا به کار گرفته می‌شود یا خیر؟
مدتی پیش بود که خبری در مورد تحقیقات رسمی وزارت دفاع آمریکا در بحث یوفوها منتشر شد و می‌توان گفت که در سال‌های اخیر تحقیقات رسمی دولت ایالات متحده در رابطه با اشیا ناشناس پرنده توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در چنین شرایطی این احتمال مطرح می‌شود که در انتخابات پیش رو بحث برملا کردن اسرار موجودات فضایی و افشای اطلاعات دولتی در مورد یوفوها جنجال‌های زیادی را به پا خواهد کرد.
البته هنوز مشخص نیست که دونالد ترامپ، کاندیدای جناح مقابل برنی سندرز هم از بحث یوفوها استفاده‌های سیاسی خواهد کرد یا خیر؟ مدتی پیش رئیس جمهوری فعلی آمریکا که در انتخابات ۲۰۲۰ هم به عنوان کاندیدای حزب جمهوری_خواه کاندید می‌شود، در مصاحبه‌ای بحث اشیا ناشناس پرنده را مطرح کرد.
 در این مصاحبه خبرگزاری ای بی سی (ABC) ترامپ اظهار کرد که در مورد مشاهدات اخیر خلبان‌های ارتش و گزارش‌های مربوط به اشیا ناشناس پرنده جلسه‌ای با حضور او برگزار شده است. ترامپ همچنین گفت که با وجود صحبت‌های مطرح شده، باور ندارد که موارد برخورد با یوفوها واقعیت داشته باشد.
در بین دهه‌های ۵۰ و ۶۰ میلادی نیروی هوایی ارتش ایالات متحده تحقیقات معروفی با نام پروژه کتاب آبی را در رابطه با موارد برخورد با یوفوها هدایت می‌کرد، اما در سال ۱۹۷۰ به دلیل کمبود شواهد قابل‌قبول،‌ این پروژه متوقف شد. در اوایل سال میلادی گذشته هم روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی جنجالی صحبت‌های چند خلبان ارتش در مورد برخورد با اشیا ناشناس پرنده را منتشر کرد.
در این گزارش نیویورک تایمز گفته شد که خلبان‌های مورد نظر در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵، به هنگام پرواز بر فراز ساحل شرقی آمریکا اشیا پرنده ناشناس بسیار سریعی را دیدند؛ البته این بحث هم در گزارش مطرح شد که لزوما نیازی به ارتباط دادن این پدیده‌ها به موضوعات فرازمینی وجود ندارد و ممکن است پدیده‌ای طبیعی و ناشناخته باعث چنین اتفاقاتی شود.
ست شوستک یکی از دانشمندان برجسته موسسه ستی می‌گوید که مشاهدات خلبان‌های ارتش درست در زمانی اتفاق افتاده که سیستم‌های راداری جت‌ها به‌روزرسانی شده بودند؛ موسسه ستی در حوزه جستجوهای علمی مربوط به هوش فرازمینی فعالیت دارد.
شوستک می‌گوید که تمامی کاربران محصولات مایکروسافت می‌دانند که در روزهای اولیه استفاده از محصولات جدید و یا نصب به‌روزرسانی‌های منتشر شده،‌ همیشه مشکلات فنی مختلفی وجود دارند و این احتمال هم هست که مشاهدات خلبان‌های ارتش چیزی جز مشکلات فنی رادارهای نظامی نبوده باشد.
با این حال جنجال‌ها به وجود آمده در انظار عمومی، در مورد پنهان‌کاری اسرار موجودات فضایی توسط دولت آمریکا به جایی رسید که وزارت دفاع کشور در ژوئن گذشته برای آگاه‌سازی سه نفر از نمایندگان مجلس در رابطه با این موضوع،‌ جلساتی را برگزار کرد. البته در این جلسات بیشتر به موضوع سلامت و امنیت خلبان‌های ارتش پرداخته شد.
با این وجود ممکن است که برای تامین امنیت سربازان آمریکایی در آسمان هم که شده، نمایندگان این کشور اطلاعات جالب‌توجهی را در مورد اشیا ناشناس پرنده در اختیار عموم قرار دهند.
البته جالب است بدانیم که پیش از این هم یک نماینده دموکرات ایالات متحده هیلاری کلینتون در مورد افشای اسرار موجودات فضایی و پرونده‌های سری یوفوها در انتخابات ۲۰۱۶ همین قول را داده بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *