انرژی اسکالر- بهشت یا جهنم (دو روی یک سکه)

  

انرژی خلاقه روحی

انرژی

در چند دهه گذشته یکی از بزرگترین اکتشافات علمی بشر صورت گرفته است ولی این کشف بزرگ بشکل مرموزی از دید عموم مخفی نگاه داشته شده است و اطلاعات بسیار کمی از آن در دسترس عموم قرار دارد.

این اکتشاف به کشف نوع جدیدی از امواج الکترومغناطیس است که در فضای خلاء و کاملا خالی وجود دارد.در فضای خالی که بین اتمهای همه دنیا از جمله اتمهای خود بدن ما قرار دارد.

دقیقا مشابه فضای خالی که شبها در آسمان می بینید.تماما فضای خالی.

در این رابطه مجبوریم تا برای روشن شدن قضیه به قلمروهای مرموز و ناشناخته تری چون ریاضیات بالاتر و ذرات زیر اتمی هم سری بزنیم.ولی نگران نباشید.سعی می کنیم خیلی با مسائل علمی محض درگیر نشوم .و پس از ذکر هر قسمتی که فهم آن شاید کمی برای شما مشکل باشد،به شما خواهم گفت که فقط کافی است که چه نکات کلیدی را از آن مبحث گرفته و به خاطر داشته باشید.

قبل از هر چیزی لازم است کمی درباره این فضای خالی و اینکه بیشتر جهان اطراف ما از فضای خالی تشکیل شده است،توضیح دهیم.تمام اجسام و اجرامی که در جهان اطراف خود می بینیم از اتمها ساخته شده اند.

اکثریت مردم تصوری که از اتم دارند بدین صورت است که اتم از یک هسته(پروتون-نوترون) تشکیل شده که الکترونها در اطراف آن می چرخند.خوب اگر اینگونه فرض کنیم حال بیایید یک مثال بزنیم.

                          

فرض کنید هسته یک اتم را به اندازه یک توپ پینگ پنگ بزرگ کنیم.آنموقع اندازه الکترون چیزی در حدود یک پشه خیلی خیلی کوچک می شود.خوب می دانید که الکترون به دور هسته می چرخد.در این مقیاس اگر هسته توپ پینگ پنگی باشد که در مرکز یک استادیوم بیسبال قرار گرفته،الکترون پشه ای است که در حال چرخیدن به دور استادیوم است.

                         

خوب حالا اگر این مجموعه توپ پینگ پنگ(هسته اتم) و پشه (الکترون) یک اتم می شود.می بینیم که پس بیشتر یک اتم از فضای خالی ساخته شده است.

اکتشافات جدید نشان می دهد که این فضای خالی واقعا خالی نیست و مالامال از نوعی انرژی است.انرژی که کم کم بیشتر درباره آن توضیح می دهیم.

این نوع امواج الکترومغناطیس جدید اقیانوسی از انرژی بی نهایت را تشکیل میدهند.هم اکنون کشف شده است که این انرژی بیکران در قلمرویی ۴ بعدی و جود داشته و می تواند به دنیای ۳ بعدی ما سرازیر شود و از آن برای انجام کاری استفاده شود.می توانیم از آن برای تولید برق،تامین انرژِی حمل و نقل و حتی درمان بیماریهای جسمی مورد استفاده قرار گیرد.

با اینکار، جهان ما جهان جدیدی از انرژی الکترومغناطیسی اسکالرScalar Energy خواهد شد،انرژی نقطه صفر Zero Point Energy، انرژی هیچ مطلق که از ابتدای و حتی پیش از پیدا این عالم وجود داشته است.

جالب است بدانید که با استفاده از این اکتشاف جدید می توان دنیا و زندگی بشر را کاملا و بطور اساسی متحول کرد.با استفاده از این دانش تحول و اتقلاب بزرگی در آینده بشر رخ خواهد داد.البته این اکتشاف نیز همانند سایر اکتشافات علمی می تواند چون تیغی دو لبه عمل کند.هم برای ساختن یک آینده رویایی و هم نابود کردن آینده بشر.

می توان با استفاده درست از آن دنیایی پر از وفور و فراوانی،انرژی بی پایان،بدون هیچ آلودگی،بهداشت و درمان ارزان بدون استفاده از روشهای درمانی تهاجمی و داروهای شیمیایی ساخت.می توان بسیاری از رنجهای انسانها و محرومیت ها را از بین برد.

امواج اسکالر چیستند؟

تعریف استاندارد برای امواج اسکالر که آنها توسط یک زوج همانند از امواج ساخته شده اند(معمولا به آنها موج و ضد موج می گویند) که معمولا از نظر فضایی هم فازند و از نظر زمانی غیر همفاز می باشند.از نظر فیزیکی این دو دو موج همانند هستند که با یکدیگر ۱۸۰ درجه اختلاف فاز دارند.این باعث می شود که امواج اسکالر ذاتا موجوداتی متفاوت از امواج هرتزی معمولی باشند.

در واقع این امواج به شکل متفاوتی از امواج هرتزی نیز دیده می شوند.همانند یک الگوی کشیده شده نامتناهی بروی یک محور.

ذات و طبیعت انرژی

هر نوع از انرژی که ما به آن فکر کنیم،در ذات خود هم دارای خصوصیات ذره ای است و هم خصوصیات موجی.حالت موجی تمام این انرژی ها را می توان به صورت یک نمودار هرتزی رسم کرد و نمایش داد.(یا یک موج سینوسی و یا یک موج پلکانی)

ما درباره هر نوع انرژی صحبت می کنیم،از الکتریسته یا مغناطیس گرفته تا صوت و نور.تفاوت تمام این اشکال انرژی تنها در این است که امواج با چه سرعتی بالا و پایین می روند(فرکانسFrequency) و این بالا و پایین رفتن ها دارای چه شدتی هستند(دامنه Amplitude)

انرژی اسکالر Scalar Energy

انرژی اسکالر اگرچه جانوری متفاوت است اما باید بدانیم که همیشه وجود داشته است.با آغاز زمان.البته دانشمندان به تازگی و اخیرا آن را کشف کرده اند و شروع به استفاده از آن کرده اند.

در اواسط قرن نوزدهم میلادی بود که وجود انرژی اسکالر برای اولین بار در ۴ معادله بنیادین یک ریاضیدان اسکاتلندی به نام جیمز کلارک ماکسول James Clerk Maxwell ،پیشنهاد داده شد.معادلاتی که پایه دانش الکترومغناطیس را بنا نهادند.

انرژی

لازم نیست که سعی کنید که این معادلات را بفهمید.

فقط در توضیح مختصری بد نیست بدانید،B  در این معادله به میدان مغناطیسی اشاره دارد.E به میدان انرژِی اشاره دارد.ما بقی پارامترها در این معادلات حرف یونانی چون اپسیلون و دلتا هستند.آن علامت مثلث وارونه علامت دیفرانسیل برداری است.

ولی همه آن را فراموش کنید.نقطه کلیدی در این معادلات و آنچه آنها را تاریخساز کرد علامت “رو” که به مفهوم چگالی بار الکتریکی اسکالار Scalar Charge Density است.لذا این برای اولین بار بود که وجود انرژی اسکالر بصورت تئوریک پیشنهاد شد.

تقریبا نیم قرن بعد از آن نیکولا تسلا Nicola Tesla  قادر شد تا وجود انرژی اسکالر را نشان دهد.زندگی و شخصیت نیکولا تسلا بسیار رمزآلود و مرموز بود.درباره او و آزمایشاتش داستانهای زیادی نقل شده است که بحث درباره آنها خود مجال دیگری می طلبد.با مرگ تسلا اسرار انرژی اسکالر با او نیز فراموش شد.پس از تسلا تقریبا یک قرن کامل دیگر بطول انجامید تا علم بتواند وجود انرژی اسکالر را نشان دهد و توانایی های آن را کشف کند.

این نوع جدید از امواج را امواج الکترومغناطیس طولی Longitudinal می نامند.

                      

این امواج با امواج متقاطع الکترومغناطیسی Transverse که ما در زندگی روزمره خود استفاده می کنیم ،متفاوت است.با امواج الکترومغناطیسی که ما در گوشی موبایل،رادیو تلوزیون،اجاق ماکروفر وغیره استفاده می کنیم.

بجای آنکه این امواج در سه بعد مدوله شوند و در راستای جهت حرکت خود مدوله شوند(همانند یک آکاردئون)،در راستای محور زمان مدوله می شوند،۴ بعدی هستند.

انرژی اسکالر با میدانهای هرتزی الکترومغناطیسی از جند نظر بسیار مهم ،متفاوتند.

لذا آنها بیشتر حالت میدانی شکل دارند تا شکل و حالت موجی.

این انرژی بیشتر از اینکه تمایل داشته باشد در طول یک سیم جاری شده و یا از طریق یک پرتو شلیک شود،بصورت یک میدان در محیط گسترده شده و محیط اطراف خود را می پوشاند.

اگرچه که برای بسیاری از ما ممکن است همانند یک راز به نظر آید،ولی یکی از خصوصیات مهم این اکتشاف بزرگ این است که “زمان Time” نیز در حقیقت مفهومی مطلق و بی معنی نیست،بلکه در واقع زمان خودش یک نوع انرژی فشرده شده است.زمان یا ضریبی معادل مجذور سرعت نور C2 فشرده است.

این مفهوم برای ما کمی آشناست.معدله معروف اینشتین را به ذهن آدم می آورد.E=MC2.

در این معادله اینشتین نشان داد که در واقع آنچه ما آنرا “جرم MASS” می نامیم،در واقع انرژی فشرده شده است.انرژی متراکم.در واقع ماده هم با ضریب مجذور سرعت نور C2 فشرده شده است.

در این اکتشاف نشان داده شده که زمان هم با همین ضریب C2 ،نوعی فشرده شده از انرژی است.E=tC2.

لذا اکتشاف بزرگ نظریه الکترومغناطیس اسکالر این است که ما می توانیم انرژی بیکران موجود در اقیانوس زمان را استخراج کرده و بهره برداری کنیم.

یکی از دانشمندانی که در این زمینه کار کرده و این اکتشاف بزرگ را اعلام کرد دانشمندی است آمریکایی به نام Tom Bearden  که در زمینه میدانهای اسکالر کار می کند.سایت او Cheniere.orgاست.دوستانی که علاقمندند خود می توانند مقالات این شخص را مطالعه کنند.اگر Tom Bearden  در نظریه خود درست باشد،بی شک باید این کشف را بزرگترین کشف تاریخ بشر نامید.

این کشف دید کلی ما نسبت به فیزیک و متافیزیک را متحول می کند.این دانش می تواند به بهشت یا جهنم منتهی شود.در کنار امکان استفاده صحیح از این انرژی در راه درست و بهبود شرایط زندگی میلیاردها انسان،این امکان نیز وجود دارد که عده ای در پشت دربهای بسته و بدور از چشم عموم با استفاده از این انرژی مهیب ترین و وحشتناک ترین سلاحهایی را که می توان تصور کرد،بسازند.

شاید دلیل اصلی که این اکتشاف بزرگ اطلاع رسانی نمی شود،همین باشد.

یکی از این سلاحها تداخل سنج طولی Longitudinal Interferometer یا (خمپاره انداز تسلا) است.این وسیله می تواند تنها با یک شلیک ساختمانی به بزرگی مثلا ساختمان تجارت جهانی را پایین بیاورد.

                              

از این وسیله هر روزه برای مهندسی و تغییر آب و هوایی در منطقه آمریکای شمالی استفاده می شود.

ایجاد ابرهایی با اشکال عجیب و غیر طبیعی که اخیرا زیاد هم دیده می شوند،از نتایج آزمایش اینگونه سلاحها است.

با استفاده از این سلاحها می توان زلزله های مصنوعی،سونامی و طوفان ایجاد کرد.

احتمالا روسها بیشترین تحقیقات را درباره ساخت این سلاحها انجام داده اند.البته چینی ها هم بیکار نیستند.

جالب است بدانید ساخت اینگونه وسایل نسبتا ارزان قیمت هم هستند.فقط دانش آن همه است،اینکه بدانید چگونه در امواج طولی اسکالر دست کاری کرده و آنها را  در فاصله ای تنظیم کرد.

با استفاده از خمپاره انداز تسلا شما می توانید در هر جای دنیا باشید و دستگاه خود را تنظیم کنید و هدفی را در نقطه دیگری از دنیا نابود کنید.در حال حاضر اغلب ابرقدرتهای نظامی دنیا در حال ساخت و آزمایش بروی این سلاحها هستند و آن را بصورت فوق العاده سری و مخفی انجام می دهند.

البته این اکتشاف در واقع چندان هم جدید نیست.پدر این علم (الکترومغناطیس اسکالر)را می توان نیکولا تسلا Nikola Tesla نامید.او این انرژی را (انرژی اسکالر) یا (انرژی نقطه صفر) یا (انرژی درخشنده) نامیده بود.تسلا سالهای زیادی را در تحقیق و کارکردن درباره این انرژی سپری کرد و وافعا هم در نوع خود یک نابغه بود.تسلا بسیار شکاک بود و از ترس اینکه اختراعات او دزدیده نشوند،بسیاری از اطلاعات خود را بجای نوشتن در حافظه تصویری خود نگهداری می کرد.

او وسیله ای بنام توربین تسلا Tesla Turbine ابداع کرده بود و به کمک آن توانست اتومبیلی را با استفاده از این انرژی به حرکت درآورد.

                         

با مرگ او بلافاصله دولت دخالت کرده و تمام نوشته ها و مدارک و اطلاعات مربوط به تحقیقات او را مصادره کرد.به همین دلیل بود که بسیاری از اکتشافات بزرگ او از دید عوام و بشریت دور نگاه داشته شد.در حقیقت دستهای و قدرتهای پشت پرده نمی خواستند تا این اسرار بر ملا شود.کارتل های بزرگ نفتی و شرکتهای چند ملیتی انرژی دنیا به هیچ عنوان نمی خواستند تا انرژی رایگان در اختیار تمام مردم دنیا به راحتی قرار گیرد چراکه این اتفاق به معنی پایان عمر آنها خواهد بود.

 

با استفاده از تکنولوژی بدست آمده از الکترومغناطیس اسکالر حتی قادر خواهیم بود که واقعیت فیزیکی را نیز دستکاری کنیم.حتی قادر خواهیم بود در سطح ملکولی به تغییر دادن عناصر دست بزنیم و حتی ملکولهای که در شرایط عادی ساخت آنها غیر ممکن است را بسازیم.چیزی شبیه به کیمیاگری.مثلا حتی قادر خواهیم بود زباله های هسته ای رادیواکتیو را به موادی غیر رادیو اکتیو تبدیل کنیم.این انرژی مرموز می تواند از راز سر به مهر “گرانش” پرده بگشاید و رازهای “ضد گرانش” را نیز بر ملا کند.با استفاده از آن قادر خواهیم بود UFOهای ساخت خودمان را نیز داشته باشیم.از این انرژی حتی می توان برای درمان بیماریهای لاعلاجی چون سرطان و ایدز نیز استفاده کنیم.اگر بطور خلاصه بخواهیم چهار کاربرد عمده این انرژی که زندگی بشر را دگرگون خواهد کرد نام ببریم،این کاربردها از قرار زیر خواهد بود:

۱-پایان دادن به بحران انرژی و مشکل سوختهای فسیلی.با این استفاده دیگر نیازی به  براه انداختن جنگهای نفتی نخواهد بود.در حقیقت انرژی بیکران و بی پایانی در قلمرو زمان وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

۲-ساخت سلاحهای بسیار قدرتمند و مخوف.البته در حال حاضر بسیاری از کشورهای بزرگ و ابرقدرتهای نظامی از این سلاحها بصورت مخفیانه استفاده می کنند.قدرت اینگونه سلاحها خارق العاده و باور نکردنی است.

۳-درمان بسیاری از بیماریهای لاعلاج همچون ایدز و سرطان.در واقع تمام بیماریها را می توان با آن درمان کرد و برای تمام افراد جهان می توان زندگی پربار و سرشار از سلامتی را ایجاد کرد.البته در این زمینه هم با صرف بودجه های بالایی،دست آورد های شگرفی حاصل شده ولی متاسفانه این دست آوردها نیز با اعمال نفوذی که باندها و مجامع مخفی زر و زور جهانی دارند در اختیار عموم مردم قرار نمی گیرد.

                   

۴-کنترل ذهن در مقیاسی بسیار عظیم و بزرگ.شواهدی در دست است که در حال حاضر هم به شکل انبوهب از این کاربرد انرژی اسکالر در سطح وسیعی از جهان استفاده می شود تا قدرتهای پشت پرده ساسیت جهان به مطامع و تهداف خود برسند.سران قدرت جهانی هم اکنون به راحتی اذهان توده های جهان را تحت کنترل خود داشته و همه آنها را به بردگی کشیده اند.

در واقع این انرژی جدید و امواجی که از این نوع انرژی ساخته شده اند از نظر ماهوی و ذاتی مشابه امواجی هستند که ذهن  و مغز انسان برای انجام فعالیتهای عادی خود تولید کرده و استفاده می کند.لذا با استفاده از این دانش قادر خواهیم بود هم از این انرژی و امواج برای کنترل ذهن استفاده کنیم و هم در روی دیگر سکه برای افزایش قدرت یادگیری مغز و ذهن از آن استفاده کنیم.

می توان با استفاده از آن افکار و احساسات انسانی را تحت تاثیر قرار داده و حتی القاء کرد.هم می توان با در اختیار گرفتن ذهن انسانها آنها را به بردگی فکری کشید و هم آنها را  ر یک حالت سرخوشی و شاد از نظر ذهنی قرار داد.می توان انسانها را به موجوداتی بی روح و اجساس تبدیل کرد و یا ترس و وحشت و اضطراب فوق العاده زیادی را به ذهن آنها القا کرد.

یکی از کاربردهای ذهنی این انرژی این است که قادر خواهیم بود اطلاعات و دانش زیادی را به سرعت و راحتی درون ذهن فردی جای دهیم و سطح دانشی او را افزایش دهیم.فیلم ماتریکس را به خاطر دارید.در واقع این کار حتی به سختی و آزاردهندهگی آنچه در آن فیلم نمایش داده می شد هم نیست.مثلا فردی را می توان تا سطح PHD یک رشته تخصصی رساند ،آنهم فقط در حد چند ماه و نه چندین سال.

                        

حتی می توان ماشینهایی ساخت که حالت نعشگی و سرخوشی زاید الوصفی را به اذهان معتادان به مواد مخدر القاء کرده و آنها را از وابستگی جسمی به مواد مخدر آزاد کرد.چرا دیگر برای رسیدن به این حالات سرخوشانه باید مواد مصرف کرد وقتیکه می توان این احساسات را بصورت الکترومغناطیسی در ذهن و مغز خود تجربه کرد؟

اگر حکومتها همچنان این دانش را از دید و دسترس مردم مخفی نگاه دارند،نهایتا آینده ما به سویی خواهد رفت که هم اکنون شاهد آن هستیم.اینکه عده ای از قدرت ها تمام ذخایر باقی مانده نفت جهان را برای خود بخواهند و جنگهای جدیدی را برای دستیابی به این منابع محدود انرژی براه بیاندازند.استفاده از  انرژی اسکالر برای جهان به معنی پایان امپراتوری کارتل های نفتی است و این شیاطین به راحتی و بدون جنگ این حربه برای کنترل و فرمانروایی بر جهان را از دست نخواهند داد.

پروژه ای بنام Disclosure توسط فردی بنام Dr.Steven Greer دنبال می شود که سعی می کند با اطلاعاتی که از مقمهای دولتی و امنیتی آمریکا بدست آورده است از این راز پرده برداری کرده و افشاگری کند.در این پروژه او شهادت بسیاری از مقامهای نظامی فعال و باز نشسته ایالات متحده را جمع آوری کرده که شهادت می دهنداین انرژی در حال حاضر موجود بوده و از آن استفاده می شود و البته از دید عموم مخفی نگهداری شده است.این مسئله را می توان به عنوان یکی از بزرگترین جنایات علیه بشریت نام برد.و در آینده تاریخ در این رابطه قضاوت خواهد کرد.آنها بجای استفاده از این انرژی برای گسترش صلح و رفاه جهانی از آن برای ساخت وحشتناکترین سلاحها استفاده می کنند.انسان به یاد شخصیت شیطانی دکتر فاوست می افتد.

استفاده از این انرژی به صورت سری و مخفی می تواند توجیه گر بسیاری از پدیده های عجیب و غریبی باشد که امروزه در اطراف خود مشاهده می کنیم.مثل پدیده کراپ سیرکل ها UFO ها و اجرام کروی نورانی که در آسمان دیده می شوند.

 Tom Beardenاینگونه ادعا می کند که حتی حادثه اتمی چرنوبیل نیز با استفاده از انرژی اسکالر ایجاد شده است.او حتی درباره مشاهداتی از “انفجارهای سرد” صحبت می کند که توسط خلبانان آموزش دیده در این رابطه در دریاها ایجاد شده و در نتیجه آن ابرهای قارچی غول پیکری از بخار آب دریا به هوا بر خاسته است که کیلومترهای با بالا ادامه یافته اند.او درباره گنبدهای الکترومغناطیسی عظیمی توضیح می دهدکه مشاهده شده اند و به آنها “سپرهای تسلا” می گویند.

هماننند کشف انرژی هسته ای که بشر را در موقعیتی قرار داد که می توانست با آن خود را نابود کند،این انرژی جدید نیز اگر به دست انسانهای احمق و قدرت طلب بیافتد،می تواند ادامه حیات بشری را جدا تهدید کند.

حال در ابتدا سعی خواهیم کرد تا یکی از کاربردهای مثبت این انرژی را بیشتر توضیح دهیم.کاربرد آن در شارژ کردن مواد غذایی و افزایش سلامتی جسمی و روحی افراد.

زندگی و حیات تماما انرژی است.

       

هر تحریک عصبی در بدن ما ،در حقیقت یک جریان الکتریکی است.

هر سلول کوچک در درون بدن ما در واقع باتری مینیاتوری است که در زمانیکه بدن در سلامتی کامل بسر می برد ولتاژی در حدود ۷۰ تا ۹۰ میلی ولت تولید می کند.

     

ماهیچه های بدن ما با استفاده از انرژی شیمیایی نیرو گرفته و حرکت می کنند.استیک و سیب زمینی که ما برای شام می خوریم در واقع همانند بنزینی عمل می کند که بروی آتش می ریزیم.عمل تغذیه و غذا خوردن دقیقا مشابه ریختن زغال سنگ به درون یک کوره حرارتی است.عمل هضم غذا در بدن ما چیزی جز سوختن و تولید انرژی برای ادامه حیات نیست.البته این فرآیند سوختن با سرعت بسیار کمتری از شرایط عادی صورت می گیرد.

چیزی که ما آن را به نام مرگ می شناسیم و همگی تجربه خواهیم کرد در واقع حاموش شدن جریان الکتریکی در درون مغز است.آری به راستی که حیات و زندگی به معنی انرژی و جریان انرژی است.

                        

اگر این انرژی را بهینه و اصلاح کنیم ،در واقه سلامتی بدنی خود را بهینه کرده ایم.

انرژی به ذات خود نه خوب است نه بد.انرژی تنها یک واقعیت است که وجود دارد.الکتریسته ای که توسط یک دستگاه ماساژ فیزیوتراپی استفاده شده و ماهیچه های بدن ما را تحریک می کند و به بدن ما بهبودی و سلامتی می بخشد ،دقیقا همان الکتریسته ای است که در یک زندان و یک صندلی الکتریکی برای اعدام یک جنایتکار محکوم به اعدام استفاده می شود.حالا آیا می توانیم بگوییم الکتریسته خوب است یا بد؟

جواب این سئوال هیچکدام نیست.نه خوب است و نه بد.مسئله اصلی این است که ما از چه فرکانس و دامنهای استفاده می کنیم.و از آن چگونه استفاده می کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *