دانشمندان ادعا می کنند: بیگانگان “روباتهای جاودانه” هستند و میلیارد ها سال سن دارند

روبات‌های خوشگل‌پسند

با فرض اینکه قبلاً با بیگانگان روبرو نشده ایم و هنوز به دنبال همسایگان کیهانی خود هستیم ، اولین برخورد ما با بیگانگان می تواند واقعاً ترسناک باشد.یک مطالعه جدید با عنوان “ذهن بیگانه” توسط پروفسور سوزان اشنایدر از دانشگاه کانکتیکات و انستیتوی مطالعات پیشرفته در پرینستون در مورد نظریه چگونگی اولین تماس با یک  فرازمینی رباتیک که میلیارد ها سال سن دارد صورت گرفته است.

پروفسور اشنایدر می گوید که یک هوش مصنوعی بیگانه ممکن است در کیهان وجود داشته باشد و به احتمال زیاد میلیارد ها سال سن دارد.اشنایدر می گوید: “من اعتقاد ندارم که بیشتر تمدنهای بیگانه بیولوژیکی باشند. پیشرفته ترین تمدن ها پس از بیولوژیکی ، هوش مصنوعی و یا هوش مصنوعی بیگانه خواهند بود. وی گفت: “سایر تمدن ها ممکن است بسیار بزرگتر از ما باشند – زمینی ها بچه های کهکشانی هستند”.دکتر اشنایدر معتقد به “عمر بیشتر تمدنهای بیگانه” است.پروفسور اشنایدر در گزارشی که توسط دیلی گلکسی منتشر شده است ، اظهار داشت: ‘همه ی به این نتیجه می رسند که حداکثر سن هوش فرازمینی میلیارد ها سال خواهد بود ، از ۱٫۷ میلیارد تا ۸ میلیارد سال.

این بدان معناست که اگر بیگانگان آنجا هستند ، نه تنها آنها باهوش تر از ما هستند ، بلکه احتمالاً مرحله ی  بیولوژیکی را گذرانده اند.بارگذاری بر روی ماشین آلات به این معنی است که زندگی مبتنی بر سیلیکون(شش عنصر بنیادی)سختتر  از زندگی مبتنی بر کربن میتواند زنده بماند ، در نتیجه ، این بدان معنی است که تمدن آنها می تواند برای مدت زمان طولانی تری زنده بماند.

من فکر می کنم که هوش بیولوژیکی فقط یک پدیده گذرا باشد … اگر ما با هوش فرازمینی روبرو شویم ، به اعتقاد من این احتمال وجود دارد که ماهیت بیولوژیکی را طی کرده اند. – پل دیویس

دکتر اشنایدر معتقد است که در حیات مبتنی بر سیلیکون مزایای بسیاری وجود داردبه عنوان مثال زنده ماندن در سفرهای فضایی ساده تر است. قدرت محاسباتی فوق العاده ای در دسترس است و محدودیت های جسمی مانند جمجمه وجود ندارد و یک دستگاه در اصل می تواند سریع تر از یک انسان به هوش فوق العاده برسد. “جاودانه هستند و توانایی های بیشتری دارندجالب است که بسیاری از ستاره شناسان و دانشمندان معتقدند بیگانگان در واقع می توانند روبات باشند. چرا که نه؟ ری کورزویل پیش بینی کرده است که بشر تا سال ۲۰۵۰ با ماشین ها ادغام خواهد شد.اگر این نکته را در نظر بگیرید که بیگانگان میلیونها سال است که وجود دارند منطقی است که در نهایت آنها با ماشین ها ادغام شده اند.

ست شوستاک از جستجوی اطلاعات فرازمینی می گوید”این واقعیت را در نظر بگیرید که هر سیگنالی که ما دریافت می کنیم باید حداقل از گذشته ی ما و از یک تمدن ناشی شود. اکنون ، به طور محافظه کارانه ، بیایید بگوییم که تمدن به طور متوسط ​​برای ۱۰۰۰۰ سال از امواج رادیویی استفاده خواهد کرد. به همین دلیل احتمال مواجهه با جامعه ای بسیار قدیمی تر از خودمان بسیار زیاد است. “

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *