برهنه بخوابید

سالها پیش ، نمی توانستم برهنه بخوابم. در لباس های ضد هوا که تمام بدنم را پوشانده بود ، احساس بهتری داشتم. اما طی چند سال گذشته ، سبک زندگی من به طرز چشمگیری تغییر کرده است. من بیشتر از خودم آگاه شدم و با بدنم سازگارتر شدم. با مدت طولانی ماندن در لباس زیر تنگ ، شلوار جین ، سوتین ، جوراب شلواری ، کفش ، کمربند و غیره شروع به احساس عذاب بدنم کردم.

یک بار تصمیم گرفتم یک بار و برای همیشه همه چیز را بردارم (حداقل برای شب :-)) و از آن زمان هرگز چیزی برای خواب نبردم. فهمیدم که برهنه خوابیدن به طرز شگفت انگیزی برای من آزاد کننده است. این مزایای بسیار شگفت انگیز (مفید) برای بدن و آگاهی من دارد.

همچنین مطالعات علمی در مورد آن انجام شده است که کسانی که ترجیح می دهند حداکثر پنهان کنند برگ درخت انجیر، از افرادی که ترجیح می دهند در معرض روند مد لباس قرار بگیرند سالم ترند. چندین دلیل برای این موضوع برای شما دارم:

بدنت را دوست داشته باش

من می دانم که بسیاری از شما که فقط این مقاله را می خوانید عادت دارید که بدن و همه چیز روی آن را بسیار فعال بپوشانید. من می دانم چون من درست مثل تو این کار را کردم. وقتی بدن خود را نمی بینیم و آن را در معرض دید دیگران قرار می دهیم ، مجبور نیستیم با احساسات مرتبط با آن مقابله کنیم ، نه؟ این در دراز مدت کاملاً درست و بسیار خیانت آمیز است. ما دیگر احساسات و نیازهای بدن خود را احساس و تجربه نمی کنیم. لباس های ما در نتیجه حواس ما را بی حس می کند.

برهنگی آگاهانه یکی از مواردی است که به بهبود نگرش های منفی در مورد بدن ما کمک می کند. تمام بدن شما شروع به نفس کشیدن می کند و خود را از تعصب آزاد می کند. ممکن است در ابتدا ناخوشایند و ناراحت کننده باشد ، اما بعد از مدتی کاملا طبیعی می شود. حساسیت و احساسات شما ناگهان دوباره گسترش می یابد. احساس خواهید کرد که انگار یکی دیگر از ۵ حس اساسی را دارید.

از خواب بهتر لذت ببرید

نگرانی های شستن و تغییر دادن لباس خواب را ، در جایی که شلوار شما حلقه می کند ، شما را از ناحیه کمر خفه می کند ، در شلوار خیلی تنگ است (آقایان!) یا روی سینه خیلی باریک می دانید. در شب ، دکمه های ناراحت کننده یا یقه محکم گردن شما را ناراحت می کند. اینها همه مواردی است که می تواند حواس شما را از خواب پرت کند.

علاوه بر این ، کمتر بودن لباس به این معنی است که احتمال گرم شدن شما کمتر است. بدن شما برای خواب عمیق باید دمای بدن شما را تا ۰,۵ درجه سانتیگراد کاهش دهد. لباس و یک لحاف ضخیم در بالا احتمال گیج شدن بدن شما را افزایش می دهد. به معنای واقعی کلمه سعی در خنک شدن شما در داخل و در عین حال عرق روی سطح پوست شما خواهد بود. بدن شما نیاز به نفس کشیدن و آرامش دارد.

و معتقد باشید که خواب خوب شب ، پایه و اساس بیدار شدن از خواب و سرشار از انرژی است. این به شما قدرت مثبت و اعتماد به نفس زیادی برای ادامه کار در این زندگی در این دنیا می دهد.

واژن و خروس شما آن را دوست خواهند داشت

خواب برهنه باعث می شود بدن شما بهتر نفس بکشد و برخی از قسمت های مهم بدن را تهویه کند. برای خانم ها ، واژن بیش از حد گرم ، جوجه کشی مخمر و باکتری ها است. با آزاد کردن فضای واژن به گونه ای که بتواند آزادانه نفس بکشد ، می توانید به راحتی از شر عفونت واژن خلاص شوید.

برای مردان ، مقدار کمتری از لباس دمای بدن را کاهش می دهد ، که به تولید طبیعی اسپرم کمک می کند. رابطه جنسی بیشتری لذت خواهید برد. فوق العاده است!

یک مطالعه آماری علمی تأیید کرده است که از نمونه ۱۰۰۰ نفری ، ۵۷٪ از کسانی که با هم رابطه دارند و برهنه می خوابند رابطه بسیار شادتری نسبت به کسانی که در لباس خواب و لباس شب می خوابند دارند. این یک نتیجه طبیعی است که در تماس فیزیکی با بدن شریک زندگی خود به بدن بسیار طبیعی و دلپذیر است تا از طریق برخی از لباس ها. علاوه بر این ، اگر هر دو برهنه هستید ، خیلی راحت تر ، بازی های شبانه زیر لحاف یا بدون آن را تشویق می کند. من شخصاً دوست دارم – دوست دارم – دوست دارم پوست برهنه خود را روی بدن برهنه شریک زندگی ام احساس کنم – تا تمام شب در آغوش لطیف بمانم.

همچنین می تواند شما را از مشکلات قلبی نجات دهد

زوج هایی که با هم برهنه می خوابند بنابراین می توانند از قلب خود محافظت کنند ، و نه تنها در معنای عاشقانه آن. تماس نزدیک بدن با بدن باعث تولید طبیعی اکسی توسین (هورمون عشق) می شود که باعث کاهش استرس ، اضطراب ، فشار خون و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. این باعث تقویت سلامت قلب و کل سیستم گردش خون می شود.

اکسی توسین معمولاً پس از اوج رسیدن اوج لذت جنسی در بالاترین سطح خود قرار دارد ، بنابراین قطعاً حمایت از یکدیگر و خوشبختی با هم خوب است ، حتی اگر با هم رابطه جنسی نداشته باشید.

بدن شما سکسی به نظر می رسد!

در طول خواب عمیق ، بسیاری از فرآیند های احیا در بدن انجام می شود ، از جمله تولید هورمون هایی که بر وزن شما تأثیر می گذارند. افرادی که در دمای مطلوب و بدون لباس می خوابند ، هورمون های استرس کمتری تولید می کنند. اینها مستقیماً با ذخیره چربی در بدن شما ارتباط دارند.

اگر لباس خواب می پوشید ، بدن تمایل دارد بیش از حد روی سطح گرم شود و در داخل به طور چشمگیری سرد شود. این باعث ایجاد استرسی می شود که هورمون کورتیزول تولید می کند. سپس همان هورمون به ذخیره چربی کمک می کند. بنابراین مطمئناً لباس کمتر ، کورتیزول کمتر = اندامی شاد و سالم.

برهنگی طبیعی شما را زیبا می کند

دمای بدن پایدار به شما کمک می کند تا سطح بهینه ای از ملاتونین را که به عنوان هورمون ضد پیری شناخته می شود ، ایجاد کنید. این کار به زیبایی مو ، پوستی صاف و لطیف شما می افزاید. این یک دفاع عالی در برابر چین و چروک است.

بعلاوه ، اگر اجازه دهید بدن شما بدون اینکه آن را در لباسهای ساخته شده از الیاف ساخته شده توسط انسان مصنوعی اشباع شده از رنگهای مصنوعی آزادانه نفس بکشد ، بدن شما در نهایت قادر خواهد بود ناخالصی ها را حتی از طریق پوست آزاد کند ، بنابراین می توان با سهولت بیشتری از نو احیا کرد.

مهم نیست که شما تنها می خوابید یا با یک شریک زندگی – سعی کنید همه موانع را بردارید و اجازه دهید بدن شما آزادانه زندگی کند. شما بهتر می خوابید ، زیباتر خواهید شد ، احساس بهتری خواهید داشت و قطعاً احساس جنسی شما  افزایش می یابد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *