چیزهای عجیبی که در قطب شمال ماه اتفاق می افتند

سایه های مرموزی که تابش نور خورشید را ندیده اند … خطوط عجیب و غریب که هیچ توضیحی ندارند و ساختارهای مستطیلی شکلی که به گفته یوفولوژیست ها شواهد نهایی فعالیت بیگانگان در ماه است. اما چه زمانی راز ماهواره طبیعی زمین را  کشف خواهیم کرد.

ماه اخیراً موضوع بحث و گفتگو در بین یوفولوژیست ها و محققان بوده است.

به نظر می رسد هرچه بیشتر به ماه نگاه می کنیم و سعی می کنیم وجود آن را توضیح دهیم ، کمتر آن را درک می کنیم. اکنون محققان آژانس فضایی اروپا (ESA) بر این باورند که اتفاقات عجیبی با “سایه ها” در تصویر قطب شمال ماه در حال وقوع است.

نکته اساسی این است که نباید سایه هایی در آنجا باشد. ESA در مدت زمان دو سال تصاویری از قطب شمال ماه را از هر زاویه ممکن تهیه کرده است که نزدیک به ۳۲۰۰۰ تصویر را جمع آوری کرده است.

براساس بیانیه ای از ESA در وب سایت خود ، بزرگترین چالش در ایجاد این موزائیک تغییر شرایط روشنایی بود.

علی رغم نام غلط “سمت تاریک ماه” ، هر دو طرف ماه شب و روز را به همان روش تجربه می کنند. ضلع بسیار دور ، یا “تاریک”  قبل از ورود کاوشگرهای فضایی برای انسان ناشناخته بود.

به گفته دانشمندان ESA ، هدف از این ماموریت گرفتن قطب چرخان در جهت نور خورشید از هر مسیری بوده و درنهایت تهیه تصاویر متنوعی است که نشان می دهد هر ویژگی قطب کاملاً روشن است.

 وقتی که محققان سرانجام تمام تصاویر را در کنار هم قرار دادند ، دریافتند که برخی از قسمت های قطب شمال بدون توجه به زاویه یا جهت نور خورشید همیشه در سایه باقی می مانند.

چطور می شود این را توضیح داد؟ 

محققان فقط می توانند درباره آنچه که باعث ایجاد سایه های مرموز در قطب شمال ماه می شود ، نظریه پردازی کنند. دانشمندان بر این باورند که مناطق تاریک می توانند حفره های بسیار عمیقی باشند که به اعماق ماه می روند ،آنقدر عمیق که نور به آنها نمیرسد.

شکارچیان یوفو نظریه خود را اینگونه مطرح کرده اند که این مناطق مرموز که در تاریکی باقی مانده اند می توانند ورودی پایگاههای مخفی بیگانه در ماه باشند. با این حال آنها معتقدند که این نقاط تاریک اثبات نهایی این است که نشان می دهد قمر زمین در واقع یک پایگاه غول پیکر  است.

 اگر تصویر قطب شمال ماهواره طبیعی را مشاهده کنید ، در قطب شمال متوجه ساختارهای مستطیل شکل مجزا خواهید شد.

این ساختارهای اسرارآمیز باعث شده است تا یوفولوژیست ها و شکارچیان یوفو به این باور برسند که ده ها سازه مصنوعی روی کره ماه وجود دارد. ساختارهای مستطیل شکل را می توان در گوشه بالا سمت راست (تصویر جدید ارائه شده توسط آژانس فضایی اروپا) مشاهده کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *