صدای آرام ستاره دنباله دار P67 صدای بیگانگان به سمت منظومه شمسی است

ستاره پی ۶۷

یک باستان شناس برجسته اعلام کرده است که آخرین تجزیه و تحلیل یک صفحه سنگی مرموز ثابت می کند که یک شاه عهد عتیق واقعاً وجود داشته است.

ستاره دنباله دار P67 پس از مأموریت روزتا وگردآوری نمونه هایی از سطح یخی آن در سال ۲۰۱۴ مشهورترین موجود کمربند کویپر شد. یافته‌های باورنکردنی روزتا نشان داد که مولکولهای آلی در نیمی از گرد و غبار ساطع شده توسط دنباله دار ۶۷P وجود داشته است. و بعد از استفاده از ضبط صوتی گفته شده به عنوان اثبات پخش UFO ، ستاره دنباله دار مجدداً برجسته شد.

صدای دیگر دنیوی ، متشکل از صداهای آنالوگ نوسانی ، ظاهرا توسط اسکات سی وارینگ ، متخصص بیگانه کشف شد.وی نوشت: “من واقعاً احساس می کنم که پیام بیگانه ای دارد.

“من صدای آواز خواندن ساخته شده از ستاره دنباله دار P67 را گرفتم و آنها را کند کردم تا بتوانیم آنها را بهتر بشنویم.

وی نوشت: “بنابراین ، این پیغامی است که بیگانگان ایجاد کرده و روی دنباله دار قرار داده اند تا یا قلمرو خود را علامت گذاری کنند یا گونه ها را در سطح خاصی  آزمایش کنند تا بیایند و تحقیق کنندشکل کل دنباله دار شکل یک غده بیگانه است.

وی گفت: “این نشان می دهد که چه کسی این سیگنال را ساخته است … ۱۰۰٪ مطمئن باشید کسانی که آن را دریافت کرده اند و آمده اند ، می آموزند چه کسی آن را ارسال کرده و چه کسی آن را اجرا خواهد کرد

این ادعاهای ظالمانه بزودی تعداد زیادی نظر در صفحه YouTube Waring جلب کرد.

UFO SHILL اظهار داشت: “اسکات شگفت انگیز. این یک تیتر خبری ارزشمند جهانی / بین المللی است. سوپرنات اضافه کرد ،  “این بسیار جذاب است که کسی باید این مسئله را رد کند.

مولکولهای آلی کشف شده در دنباله دار P67:
در سال ۲۰۱۴ ، پس از یک سفر ۱۰ ساله ، فضاپیمای روزتا آژانس فضایی اروپا سرانجام به دنباله دار ۶۷P / Churyumov-Gerasimenko رسید.

تا دو سال دیگر ، روزتا در حالی که در حال جمع آوری داده های ارزنده ای روی بدن یخی بود به شکل اردک لاستیکی در مدار چرخید.

تیم Rosetta سرانجام با یافته های کلیدی خود جهان را شوکه کرد – که مولکول های آلی تقریبا نیمی از گرد و غبار ساطع شده توسط دنباله دار ۶۷P را تشکیل می دهند.

الیور استنزل نویسنده نوشت: “بنابراین دنباله دار روزتا متعلق به بیشترین کربنی است که در منظومه شمسی می شناسیم.”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *