صمیمیت شفابخش تائو

مشکلات و آفات دوران نامزدی و روابط قبل از ازدواج

صمیمیت

ما در جامعه ای بزرگ شدیم که طبیعت ما آنگونه درک می شود غیر طبیعی. از همان کودکی به کودکان آموزش داده می شود که نباید آنچه را در دامان خود دارند لمس کنند.

استمنا  یک تابو است و بعضی اوقات رابطه جنسی طبیعی به عنوان امری نجس تلقی می شود.

یک ادب اخلاقی ریشه دار در ما وجود دارد ، که در آن درک از جنسیت بسیار مخدوش است. اما این کار اخلاقی یا شرم آور بودن نیست بلکه درک این است که بدن ما به چه چیزهایی احتیاج دارد و چه چیزهایی نیاز ندارد.

ریشه عمیق از رابطه جنسی می تواند منجر به عدم تعادل خاصی در بدن شود (بیماری ها) ، بنابراین بسیاری از افراد نمی توانند با خود کنار بیایند.

از قدیم الایام ، استادان تائوئیست ، افراد مستبد تانتریک و شفا دهندگان شامی بر اهمیت تجربه آگاهانه و عمیق جنسی تأکید کرده اند. ایده اصلی شفابخشی جنسیت این است که بهزیستی فرد حالتی است که می توان از طریق وسیله شخصی به آن دست یافت. زیرا بدن خودکفا است و می تواند خودش را درمان کند.

رابطه جنسی به عنوان راهی برای بهبودی

ما از تجربه نیاکان خود شروع می کنیم که رابطه جنسی یا به عبارت بهتر انرژی جنسی (کندالینی ، قدرت مار و …) می تواند یک روح بیمار و بنابراین یک بدن جسمی را بهبود بخشد. فرضیه اصلی یک رابطه سالم و آگاهانه با جنسیت خود و آگاهی از مظاهر جنسی نسبت به خود و در یک رابطه است.

روند بهبودی

این فرایند بسیار فردی است ، زیرا هر یک از شما یک ضربه کاملاً خاص را در تجربه جنسیت خود تجربه کرده اید. از صرف رد رابطه جنسی فرد تحت فشار قراردادهای اجتماعی گرفته تا آزار روحی یا جسمی.

بسیار دشوار است که به شخصی که نسبت به هرگونه بیان جنسی بیزاری قائل است کمک کند. کار با کسی که قاطع است در مورد جنسیت همان چیزی است که پورنوگرافی نشان می دهد ، کار دشواری نیست.

به طور کلی ، فرد باید به دنبال محرک های مثبت جدید برای تجربه جنسی خود باشد. دوباره برگردند و مرتباً آسیب های جنسی گذشته خود را که رابطه ناکارآمدی با جنس ، جنسیت ، و به طور کلی عملکرد بین فردی ایجاد کرده است ، پاک کنند.

برای مثال ، اولین قدم ممکن است یادگیری درک بدن شما باشد – نوازش هرجای بدن از خودش را با لذت بپذیرید. اینکه بتوانیم در برهنگی خودمان را در آینه به خود نگاه کنیم و خود را همانگونه که هستیم بپذیریم. تمرین خوبیه برهنه بخواب.

این سوال که چنین فرآیندی چه مدت طول می کشد ، سوالی بدون پاسخ روشن است. این واقعاً به شخص خاص و داستان زندگی او بستگی دارد.

اکنون می توانید شروع کنید

مجموع تمام آگاهی ها در این جهان برابر با یک است. هیچ حبابی وجود ندارد که به شما اجازه دهد کاملاً خود را از این ارگانیسم زنده منحصر به فرد جدا کنید. با بهبود خود ، به روند بهبودی کل جهان کمک می کنید. شما بخشی از یک کل بزرگ – بی نهایت هستید.

اگر تنها باشید ، روند کار شما می تواند بسیار متمایز و کاملاً صمیمی باشد. خود را از طریق قطبیت مرد و زن درک کنید. از نظر جسمی مرد یا زن باشید ، جنبه هر دو در هر یک از ما وجود دارد. زن احساسات بیشتر و مرد قدرت بیشتری می بخشد. سعی کنید در خلوت خود ، آنچه بدن شما واقعاً آرزو دارد ، آنچه باعث خوب شدن آن می شود و بیشتر از آن می ترسید ، کشف کنید.

اگر مشارکت طبیعی دارید ، از این فرصت بی نظیر که چیزهای پنهان شده در ما می توانند خیلی راحت تر در حالت دوم نمایان شوند ، استفاده کنید. مثل این است که در آینه نگاه کنید تا خود را ببینید. فقط این آینه قدرت دارد که به درستی به سوالات شما پاسخ دهد: الان و الان چه حسی داری؟ چه عواملی باعث احساسات من در شما می شود؟ چگونه می توانم روی شما تأثیر بگذارم؟ چه چیزی را در من می بینی؟

دانش از طریق مشارکت

روند بهبودی از طریق رابطه جنسی شامل لحظاتی است که کار با خودش مناسب است. خوب است که یاد بگیرید بدن خود و خواسته ها ، نیازهای آن را بشناسید و رابطه جنسی خود را کاملاً حس کنید. اما قطعاً ادامه کار – نه فقط توقف در آنجا – خوب است. بیشتر آسیبهای جنسی بر اساس روابط است: رابطه با والدین ، ​​رابطه با دوستان ، رابطه با موجودی از جنس مخالف ، عشق اول ، عشق اول …

برند آرایشی تراست

تروما در روابط قطعاً در یک رابطه آگاهانه درمان می شود – رابطه ای که او و او می دانند بخشی از یک روند بهبودی هستند که در آن می توانند از یکدیگر حمایت کنند. یک مثال موازی ممکن است لازم باشد ترس از غرق شدن. ممکن است بپرسید ، آیا غلبه بر این ترس در خشکسالی امکان پذیر است؟ پاسخ قطعاً منفی است. در هر دو حالت ، روند بهبودی در صورتی شروع می شود که فقط در صورت کسب تجربه مثبت جدید.

رابطه جنسی گره خورده به عنوان یک روند زمانه

منصفانه نیست که به طور مطلق خوب یا بد بودن این یا آن را علامت گذاری کنیم. با این حال ، به طور کلی ، می توان گفت که تصمیم ما برای داشتن شرکای جنسی بیشتر بر اساس ترس از صمیمیت ، ترس از تعهد ، و ترس از عدم آزادی است. این جلوه ای از شورش علیه مقاماتی است که در گذشته ما را به یک نگاه ناسالم به جهان (خود جنسیت) ملزم می کردند.

اگر این روابط را با یک فرد از جنس مخالف برقرار کنند ، احترام متقابل ، اعتماد و احترام ایجاد کنند و از این سطح صمیمیت برای گسترش جنسیت شخصی و متقابل خود استفاده کنند ، بیشتر افراد در شکل گیری روابط جنسی ، به ویژه در بهبود ، موفق تر خواهند بود.

اوشو چگونه جنسیت را درک می کند

اوشو یکی از رهبران اندیشه اواخر قرن بیستم است. به نظر وی ، رابطه ما با رابطه جنسی ما در سراسر جهان ناکارآمد است. هر روز در این رابطه ناکارآمد ، آگاهانه توسط دگم های اجتماعی منسوخ تأیید می شویم. ما از رابطه جنسی می ترسیم ، ما از رابطه جنسی برای کنترل و دستکاری یکدیگر استفاده می کنیم. این یکی از بزرگترین اختلالات در نژاد بشر است. اوشو رابطه جنسی را به عنوان یک قسمت مهم از عمل معنوی درک می کند ، نه اینکه برای دانش معنوی مضر باشد.

رابطه جنسی سالم باعث گسترش آگاهی و شهود می شود

عشق ورزی آگاهانه گاهی در عصر تاریکی ظالمانه سرکوب می شد. این یکی از راه های ایجاد انعطاف پذیری و پرخاشگری بیشتر در افراد بود.

اگر دوباره یاد بگیریم که رابطه جنسی را جزئی جدایی ناپذیر از زندگی خودمان بدانیم … ، اگر دوباره یاد بگیریم که رابطه جنسی سالم متعلق به یک رابطه عمیق و آگاهانه بین زن و مرد است ، کیفیت وجود ما تغییر خواهد کرد. حالات افسرده ما تغییر می کند ، استرس و تنش در بدن آزاد می شود. اشتیاق ، شادی ، الهام و شهود بیشتر زندگی در ما بیدار خواهد شد.

ما به نور و الهامی برای محیط اطراف خود تبدیل خواهیم شد …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *