TGA 2017: بازی Bayonetta 3 تایید شد؛ نسخه اول و دوم به نینتندو سوئیچ می‌آیند

بازی Bayonetta 3

طی مراسم The Game Awards 2017 شرکت نینتندو خبر از این داد که بازی Bayonetta 3 به صورت انحصاری برای نینتندو سوئیچ در دست ساخت قرار دارد.

تریلری از بازی Bayonetta 3 منتشر شده که می‌توانید آن را در پایین مشاهده کنید:

دانلود تریلر

این تریلر در ابتدا بایونتا را نشان می‌دهد که با دو کلت خود در حال شلیک به دور دست است. همچنین در این تریلر یک موجود روح مانند بنفش با بایونتا درگیر است و زمانی که قرار است کار یک دیگر را تمام کنند، بایونتا ناپدید می‌شود و کلت‌هایش بر روی زمین می‌افتند.

همانند دو نسخه قبلی، بازی Bayonetta 3 نیز توسط استودیو پلاتینیوم گیمز ساخته خواهد شد و مثل نسخه دوم، نینتندو وظیفه انتشار آن را برعهده دارد. البته باید اضافه کنم که هنوز تاریخی برای انتشار این عنوان مشخص نشده است.

خبر خوب دیگر برای طرفداران این مجموعه عرضه نسخه اول و دوم این سری به نینتندو سوئیچ است. این دو عنوان از ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن) برای خرید در دسترس خواهند بود. باندل این دو بازی تنها به صورت دیجیتالی موجود است ولی نسخه دوم را می‌توانید، به  تنهایی و به صورت فیزیکی خریداری کنید.

ساخته شدن بازی Bayonetta 3 می‌تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران و استودیو پلاتینیوم گیمز باشد و موفقیت این عنوان می‌تواند بسیار از مشکلات این استودیو خلاق را از بین ببرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *