پ پ

TGA 2017: تاریخ انتشار نسخه‌های پی‌سی و ایکس باکس وان بازی Sea of Thieves مشخص شد

بازی Sea of Thieves

بالاخره در مراسم The Game Awards 2017 تاریخ انتشار نسخه‌های پی‌سی و ایکس باکس وان بازی Sea of Thieves به وسیله یک تریلر مشخص شد.

 

همانطور که در ابتدای کار نیز گفته شد، استودیو بازیسازی Rare بالاخره تاربخ انتشار عنوان مورد انتظار خود یعنی بازی Sea of Thieves را برای دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان مشخص کرد. اگر به یاد داشته باشید، در ابتدا قرار بود که بازی Sea of Thieves که به دست استودیو خلاق و نوآور Rare ساخت می‌شود، در سال جاری روانه بازار شود ولی تاخیر خوردن بازی مانع محقق شدن این امر شد ولی بالاخره تاریخ انتشار این بازی مشخص شده و علاقمندان باید تا بیست و نهم اسفند ماه (بیستم مارس ۲۰۱۸) برای تجربه این عنوان صبر کنند. این عنوان که با محوریت دزدان دریایی در سبک open World ساخته شده است، تمرکز زیادی بر روی نبرد‌های دریایی بسیار و متنوع چندنفره دارد و به گفته سازندگان قابلیت‌های بسیاری را برای شخصی سازی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

همانطور که گفته شد، بازی Sea of Thieves در دنیای دزدان دریایی رخ می‌دهد و داستان‌های زیادی را درباره زندگی این افراد روایت خواهد کرد؛ البته به غیر از داستان‌های موجود در بازی، این امکان به بازیکنان داده شده که با استفاده از ابزارهایی که بازی در اختیار آن‌ها قرار داده است، سناریوهای دلخواه خود را خلق کنند.

تاکید بازی Sea of Thieves بر روی همکاری و تعامل با دیگر بازیکنان است و به شدت کار گروهی را توصیه می‌کند. شما به عنوان یک ملوان به کشتی‌های مختلف ملحق شده و با آن‌ها به ماجراجویی و اکتشاف در دنیای بازی می‌پردازید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید